Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Spiknik - gdy szukasz kogoś do działania a wśród znajomych pustki
Spotkania i zloty  | 20.04.2017 @22:47:16

~superkb    20.04.2017 @22:47:16
Cześć!

Trochę już jestem na tym forum i myślę że mam narzędzie które pomoże Wam znaleźć bratnie dusze do różnych działań rozszerzając możliwości forum.

Do rzeczy:

Startuję właśnie z portalem SPIKNIK.PL z dostępnym dla wszystkich katalogiem wydarzeń i mapą wydarzeń dla ludzi mających ciekawe inicjatywy, jednak brak w najbliższym otoczeniu towarzystwa do zrealizowania pomysłu.

Pomyślałem że warto by rozruszać trochę forum i organizować spotkania użytkowników przy pomocy Spiknika , odsyłając również do forum.

Każdy na tym zyska, forumowicze zbliżenie znajomości, poznanie nowych ludzi, zebranie składu do pomysłu, a Spiknik będzie mógł się wypełnić wydarzeniami których na start potrzebuje.

Na Spikniku można też organizować różne wymiany, wspólną naukę itp.

Każdy z nas ma też swoje mniej lub bardziej uzewnętrzniane zainteresowania, poniekąd przez brak podobnych ludzi w otoczeniu, czy choćby na FB. W Spikniku nie ograniczając się tylko do najbliższych znajomych łatwiej będzie można znaleźć bratnie dusze o podobnych zainteresowaniach, do realizacji wspólnych pomysłów, do czego gorąco zachęcam. Dzięki mapie wydarzeń łatwo odnajdziemy co w naszej okolicy, a katalog wydarzeń pozwoli wybrać kategorię ze zbiorem wydarzeń nas interesujących.

Adres:

https://spiknik.pl/

Oczywiście korzystanie z portalu nic nie kosztuje

Pozdrawiam,
Karol
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt