Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Cięcie ploterem bezpośrednio z Corela - pomocy!
Programy  | 27.04.2017 @20:00:35

~beataalfa    27.04.2017 @20:00:35
Corel X4
Wiem, że można bez eksportowania bo widziałam, jak to się robi. Nawet napisałam sobie instrukcję obrazkową. Niestety w mojej instrukcji zabrakło pierwszego kroku: nie wiem, gdzie znaleźć ikonkę:taką podobną do nożyka, ale pionowo ustawionego ( nie chodzi o narzędzie "nóż") Szukałam dziś pół dnia zarówno w programie, jak i w necie ale już mi ręce opadły... proszę pomóżcie! :/
_______
Nie próbuj zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

https://www.facebook.com/wieczorek.grafika
~ricard    27.04.2017 @23:15:53
A sterowniki plotera nie powodują, że ploter widoczny jest jako drukarka - wtedy: drukuj -> i wybierasz z listy ploter (we właściwościach wpisujesz ustawienia) -> klikasz drukuj (czyli: wytnij).
~beataalfa    28.04.2017 @16:58:40
Niestety...myślałam, że się uda, ale nie.
W każdym razie bardzo dziękuję za chęć pomocy

Okazało się, że ikonki trzeba szukać kliknięciem prawym przyciskiem myszy na menu paska z narzędziami, wtedy pojawia się pasek odpowiedniego polecenia i ikonka do plotera. Czasami ikonka ta jest od razu na pasku, ale ja jej nie miałam i stąd ta panika
_______
Nie próbuj zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

https://www.facebook.com/wieczorek.grafika
~rurarzKroni    01.05.2017 @09:34:21
Ufff... ale najważniejsze że dobrze się skończyło. Kurcze akcja trzymała w napięciu! A teraz kanapki i idziemy w góry odreagować! Ja dzisiaj na zamek Chojnik. No wiem że to nie góry, nawet nie pagórki ledwo wydma zalesiona taka. Allle... czasami trzeba coś zdobyć. Wzgórek jakiś chociaż
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt