Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Podobrazia STORKS - nie polecam
Malarstwo  | 08.05.2017 @22:05:59

~Talasorian    08.05.2017 @22:05:59
Taka drobna przestroga przed podobraziami tej firmy. (storks.com.pl)
Firma oprócz wydruków na płótnie oferuje również te same płótna jako podobrazia malarskie które jakościowo są niestety straszną pomyłką. Z zakupionych jednorazowo kilkunastu sztuk wszystkie jakościowo są fatalne. Przy rozmiarach 100x100 nie mają belek rozporowych przez co się odkształcają, jakość płótna jest zbieżna z płótnem pod wydruki a nie z płótnem pod obrazy, kliny w niewystarczającej ilości nie pozwalają na odpowiednie naciągniecie płótna a samo płótno jest niechlujnie naciągnięte na ramę. Sama faktura jak i grunt również bardziej zbliżone są do studenckiej ceraty niż do dobrego podobrazia bawełnianego choćby z GART.

Dział obsługi klienta po krytycznym komentarzu się ...rozłączył...

Nie polecam.
_______
Nie ma nic gorszego niż zostawić po sobie źle wyglądające zwłoki... . ..
~sebastiantalar    09.05.2017 @01:53:00
Pakujesz, odsyłasz.. 14 dni bez podania przyczyny. Jedyny, pewny sposób na odzyskanie pieniędzy. Sprzedawcy muszą tego przestrzegać. W przeciwieństwie do np. reklamacji, którą mogą uznać lub nie...

Ja ostatnio bylem zmuszony odwołać się do rzecznika praw konsumenta. Brzmi dumnie, nieprawdaż? :>

Rzecznik mi udzielił porady - "rób Pan ekspertyzy i idź Pan do sądu". On oczywiście może napisać pismo, ale z doświadczenia wie że to gów*** daje. Więc nic nie będzie robił... I to była cała "pomoc". Chciało mi się z tego śmiać...
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt