Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Liceum plastyczne...
Sztuka ogólnie  | 15.05.2017 @20:36:14

~salute88    15.05.2017 @20:36:14
Witam wszystkich. Przychodzę z pewnym nękającym mnie problemem, mianowicie bardzo chciałabym dostać się do liceum plastycznego w Częstochowie. Złożyłam już papiery i pani w sekretariacie powiedziała mi, że będę przystępować do egzaminu z listy rezerwowej, bo pośród moich ocen z pierwszego półrocza trzeciej klasy gimnazjum miałam dwie oceny dopuszczające (co tu dużo mówić, wybitna w przedmiotach ścisłych to nie jestem.). Dostałam również karteczkę o konkursie który organizuje szkoła w którym trzeba zrobić zestaw prac związanych z kierunkami kształcenia w szkole (ceramika, jubilerstwo, grafika), konkretniej jedną ołówkiem a drugą farbami akrylowymi/temperą. Jeśli zajmę jakieś miejsce, to będę zwolniona z egzaminu i będę mieć pierwszeństwo w dostaniu się do szkoły.
Boję się strasznie, że mnie nie przyjmą a bardzo chciałabym się dostać do tego plastyka, było to moim marzeniem od jakichś 3 lat. Moją przyszłość ogólnie wiążę z malarstwem i dość mocno mi zależy. Dlatego też robię te prace, jedną ołówkiem już prawie skończyłam, zaczynam tą farbami.
Chciałabym zapytać, jaki poziom prac mógłby pozwolić mi się dostać do szkoły? Rysuję od około 4 lat, jakiś rok temu przeszłam z kredek na markery alkoholowe a niedawno zaczęłam bardziej iść w farby akwarelowe bo zawsze chciałam umieć się nimi posługiwać... Jednakże nie jestem pewna czy moje umiejętności pozwolą mi się tam dostać.
*yss    15.05.2017 @20:52:05
Pokaż prace to coś powiemy. Poziom taki, że umiesz oddać formę, zmieszać kolor, przynajmniej starasz się oddać fakturę przedmiotów, masz pojęcie o perspektywie itp. Ale łatwiej się coś mówi patrząc na prace.
Aha - w Szczecinie teczkę już się oddawało, nie wiem czy tam obowiązuje teczka ale jeśli tak to ostatni dzwonek chyba.
_______
...aż się oczy jeżą...
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt