Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Usługi graficzne Auroch.pl
Praca  | 15.07.2017 @21:05:59

~Auroch    15.07.2017 @21:05:59
Cześć! Oferuję usługi graficzne z wieloletnim doświadczeniem. Działam w grafice od 4 lat, mam doświadczenie w grafice użytkowej, identyfikacji wizualnej jak i różnych innych kategoriach. Oferuję dość niskie ceny w porównaniu rynkowym, wysoką jakość wykonanych prac oraz gwarancję zaufania. Posiadam wielu zadowolonych klientów oraz udostępniam kilka swoich prac do downloadu, aby każdy mógł zobaczyć jak pracuję. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie na auroch.pl.

Kontakt wyłącznie poprzez e-mail podany na stronie.
^wilku    16.07.2017 @02:32:09
Matko włoska... ogólnie jak człowieka wita na stronie takie logo w rozpikselizowanym kółku to ręka sama wędruje na X.

Nie wiem co ty robiłeś przez te 4 lata, ale ja bym poczekał jeszcze z 4 zanim zaczniesz oferować usługi graficzne.
_______
Nie ma brzydkich projektów, są tylko zgodne z briefem.
~Auroch    16.07.2017 @12:29:13
Hmm może coś stało się z kodem na stronie :/
Bannery w sekcji pobrań również ci się nie podobają?
~Auroch    16.07.2017 @12:29:58
Logo nie jest rozpikselizowane tylko rozmyte
~AZAKIEL    16.07.2017 @16:07:08
Auroch jak już robisz taką stronkę która ma zachęcić do czegokolwiek oprócz zamknięcia jej, to po pierwsze: poproś kogoś zeby ci zrobił porządne logo (bo to co jest na stronie jest tragiczne) po drugie jak już sciemniasz w statystykach na dole strony to rób to tak żeby było wiarygodnie:

http://i.share.pho.to/890ca747_o.jpeg

37 sprzedanych prac i 52 zadowolonych klientów , its magic
_______
1. Najpierw czwicz tak długo aż trudne stanie się łatwe
2. Potem czwicz tak długo aż łatwe stanie się piękne
~Auroch    16.07.2017 @16:48:13
@AZAKIEL, nie ściemniam, na stronie jest sekcja pobrań, stąd więcej zadowolonych klientów.
~AZAKIEL    16.07.2017 @18:30:58
czyli do zadowolonych klientów zaliczasz kogoś kto po prostu sobie sciągnął baner ze stronki tak?
_______
1. Najpierw czwicz tak długo aż trudne stanie się łatwe
2. Potem czwicz tak długo aż łatwe stanie się piękne
~Auroch    16.07.2017 @18:42:33
@AZAKIEL Nie, dostałem w wiadomości, że ktoś kto pobrał pracę jest z niej zadowolony. Postanowiłem, że dopiszę tę osobę do zadowolonych Klientów, jasne, że to nie jest to samo co zakupiona praca i opinia o niej, aczkolwiek była to dla mnie miła wiadomość i stwierdziłem, że to nic złego. Jeżeli jest to błąd z mojej strony to chętnie to poprawię.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt