Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Malarz z Warszawy poszukiwany
Malarstwo  | 20.07.2017 @17:43:57

~n0timportant    20.07.2017 @17:43:57
Dzień dobry,

Chciałbym sprezentować żonie na urodziny portret formatu A3, malowany NIE ze zdjęcia (czyli spotkanie w Warszawie, miejsce i godzina dowolne) w następną sobotę (29 lipca). W internecie tylko można zamawiać malowanie ze zdjęcia, jednak uważam, że sama otoczka malowania "na żywo" dodałaby wiele uroku takiemu prezentowi. Może są tu jacyś artyści ze stolicy?

Żona jest młodą i bardzo ładną dziewczyną oraz zawodową tancerką, więc zapewne portret musiałby oddawać pewną żywiołowość / barwność. Jeśli ktoś byłby chętny, proszę o informację zwrotną z szacunkową ceną, propozycją realizacji (muszę przyznać, że słabo znam się na ołówkach, farbach itp., aczkolwiek podobają mi się portrety farbą olejną).

Bardzo dziękuję i pozdrawiam
*yss    20.07.2017 @22:38:01
Olejną na jednym spotkaniu?
_______
...aż się oczy jeżą...
~Thorisas    22.07.2017 @10:29:22
Ja olejny portret siostry namalowałam w 2 godz, fakt- wygląda jak nie dokończony, ale taki był zamysł artysty......
*Grzeczny    24.07.2017 @16:03:51
Bywają specjaliści / portreciści - zdolni malować bardzo szybko.
Znałem trzech, niestety dwóch lata z aniołkami, a trzeci akurat nie z Warszawy...

wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt