Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Pomysł - Recenzje portfolio
Grafika i projekty graficzne  | 20.08.2017 @18:09:45

~qubsik    20.08.2017 @18:09:45
Siemacie.

Wpadłem na taki pomysł, może się to przydać ludziom, którzy mają mniejsze zasięgi. Może sprawi też, że ludzie o podobnych zainteresowaniach w jakiś sposób na siebie trafią.

Otóż pomysł opiera się na recenzowaniu sobie nawzajem profilu tj. - ja wstawiam tutaj swój profil i kto chce może wejść wybrać sobie kilka prac, które mu się najbardziej podobają i napisać jakoś szerzej dlaczego mu się podobają oraz kilka które mu się nie podobają i napisać również co według niego by w nich zmienił.

Za to ja każdej osobie, która mnie "zrecenzuje" odwdzięczę się tym samym.

Każdy może w swoim poście wpisywać kilka takich recenzji dla kilku osób i te osoby wtedy również w swoim poście będą odwdzięczały się tym samym.

Więc zostawiam wam pomysł do przedyskutowania dodatkowo zaznaczam, że aktualnie większość prac mam na Behance i dopiero będę aktualizował swój profil a nie jestem pewny czy regulamin tutejszego forum nie zabrania wstawiania linków do zewnętrznych portali tego typu więc póki co nie będę tutaj dodawał swojego Behance.
*yss    20.08.2017 @19:27:46
Miejsce na komentowanie bloga jest na blogu. DA nie jest miejscem do reklamowania czy komentowania blogów a zasięg tychże blogów nieszczególnie leży nam na sercu.

_______
...aż się oczy jeżą...
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt