Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Praca jako grafik - prośba o radę
Praca  | 08.11.2017 @16:20:20

~grafman75    08.11.2017 @16:20:20
Witam
Jestem osobą niepełnosprawną i nie mogę swobodnie pracować. najlepszą pracą byłaby dla mnie praca zdalna przy komputerze. Jestem osobą twórczą, posiadam certyfikat z ukończenia kursu Photoshop dla zaawansowanych. Teraz szkolę się z projektowania stron www html i css oraz Illustratora. Chciałem zapytać doświadczone osoby które pracowały w zawodzie grafika czy łatwo jest znaleźć pracę gdyby się pracowało zdalnie? W czym się jeszcze dokształcić? może w Corelu? Czy jest duża konkurencja? Czy rozwijać się w tym kierunku ? Mogę podesłać moje prace do oceny by mieć jakiś zarys poziomu mojej wiedzy. Z góry dziękuje
~r0ni    09.11.2017 @10:30:10
Zostań programistą. Front-end developerem. HTML+CSS+JavaScript i masz pracę zdalną bez problemu.
Jeśli koniecznie chcesz być grafikiem i pracować zdalnie to wszystko zależy od twojego talentu (i jak bardzo uparty jesteś). Jak zrobisz dobre portfolio to dostaniesz pracę.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt