Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

warsztaty literackie
Literatura  | 03.01.2018 @13:06:46

~rukbat    03.01.2018 @13:06:46
Witajcie, czy są tu osoby z Krakowa zainteresowane super (darmowymi) warsztatami literackimi z samym prezesem Krakowskiego Oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, poetą, autorem tekstów piosenek Grzegorza Turanua i Czesława Mozila, Michałem Zabłockim?? Jeśli tak, to wpadajcie w każdy drugi czwartek miesiąca na godz. 18 (godzina może się zmienić, więc proszę śledzić sprawę lub dopytywać mnie bezpośrednio) na Mistrzejowice, dokładnie na os. Złotego Wieku 14 do Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury Norwida Spotyka się tu grupa literacka Sylaba.
Bardzo sympatyyczni ludzie, miła atmosfera i fachowe rady oraz dyskusje o literaturze. Przynieście kilka swoich tekstów wydrukowanych w kilku egzemplarzach już 11 stycznia!! Zapraszam
(Ja dzięki tym warsztatom wydałam debiutancki tomik).
*KrzysztofSierpien    03.01.2018 @18:02:02
No brawo rukbat Fajna sprawa, chętnie bym tam zajrzał, gdyby nie te czwartki a np piątki to były
Deczko bym się odchamił zapewne
_______
Digi Art - Dawni użytkownicy DA
https://www.facebook.com/groups/1648746785395010/
*KrzysztofSierpien    03.01.2018 @18:02:41
Mogę Twój post umieścić też na grupie fb?
_______
Digi Art - Dawni użytkownicy DA
https://www.facebook.com/groups/1648746785395010/
~rukbat    03.01.2018 @19:25:26
Jasne, Krzysztofie, umieszczaj, rozgłaszaj, zapraszaj znajomych! :D
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
szukaj na forum
Szukaj:
Forum:

najnowsze wątki na tym forum
przejdź do innego forum
© 2001-2018 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt