Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

sztuka jest kobietą
Grupa otwarta

o grupie
kobieca strona sztuki. sztuką jest być kobietą.

Pomyślmy o wystawie: http://www.digart.pl/grupy/117/sztuka_jest_kobieta/forum/temat/154490/wystawa_.html

Dołączajcie swoje prace o KOBIECEJ tematyce do digartów grupy :D
i zapraszam na forum.

do grupy należeć mogą oczywiście KOBIETY, ale także mężczyźni, dla których kobieta stanowi istotną częsć jego twórczosci i o ile zdoła mi to udowodnić (najlepiej w PW tudzież na profilu) :D

właściciel

kobiecość
01.11.2007 @21:16:16

~aisablri    01.11.2007 @21:16:16
... wzięło mnie na refleksję. cytam nasze wypowiedzi, forum i zastanawiam się... jak definiujecie kobiecość? czym jest, jakie są jej atrybuty, czy w ogóle jest coś takiego jak model kobiecości, a może po prostu w wydaniu każdej kobiety jest inna, i czy tylko w wydaniu kobiety...?
~zapachCzerwieni    01.11.2007 @22:03:41
atrybut kobiety (subiektywna wypowiedź) to zazdrość o penisa... ot co...

P.S. zaraz usunę to wypowiedź
_______
I paint white the stains on the floor
~masza    01.11.2007 @23:37:10
Nie usuwaj - lepiej rozwin temat. Jak to sie objawia?
~zapachCzerwieni    01.11.2007 @23:56:13
masza.. fakt mogłabym to rozwinąć... ale niestety to nie nadaje się do publicznego użytku.. ot co.. powinno zostać niestety w skróconej wersji...

P.S. zostawcie moją perwersjie w spokoju.. na nic wam zdatna :D
_______
~6shadow6    02.11.2007 @09:25:49
nie, ja chyba nie jestem o to zazdrosna.
_______
szukam ideału.
+anitazofia    02.11.2007 @10:29:16
karolina nie daj sie prosić opowiedz nam o penisie:D

ja od siebie tylko powiem, ze penisów zazdroszcze co najwyzej niektórym kobietom
chociaz nie..to chyba bardziej o jaja chodzi
_______
siudajSTEJ.eu
~6shadow6    02.11.2007 @11:38:44
kobiety-hieny mają penisy. ale bez tych, no... właściwych funkcji. szkoda, pewnie czują się gorsze. i może tutaj właśnie ujawnia się ta zazdrośc;D
_______
szukam ideału.
~zapachCzerwieni    02.11.2007 @19:42:40
mi rosnie po wypiciu redbula :P.. ale to już inna historia..

że zadroszczę to się absolutnie do tego przyznaje... zazdroszcze jeszcze innych rzeczy facetom.. ale owszem to wszystko się kumuluje w ich "męskości", ot co, będąc kobietą szanuje mądrych mężczyzn.. ale tylko tych którzy potrafią mnie onieśmielić tą mądrością.. i chyba to im tego wszystkiego zazdroszczę.... ale takich samców jest garstka.. może potrafię nawet ich policzyć na palcach prawej ręki... a reszty nie ma bo umierają śmiercią naturalną w moim cieniu :D:D...

eh.. opowiasti o penisie zarezerwujmy na inny temat... porozczulamy się gdzie indziej nad tymi co jego nie mają :D:D

eh.. przpraszam bzdury piszę

pozdrawiam
_______
^Ajlona    03.11.2007 @01:35:38
Oj, niektóre z Was za bardzo wzięły sobie do serca freudowskie teorie...
Jeśli miałabym zdefiniować pojęcie "KOBIECOść" - przede wszystkim nasuwają mi się takie skojarzenia...
poświęcenie
krew
empatia
łzy
mleko
siła
ból
emocje
wybaczenie

^magdaleszczynska    03.11.2007 @21:55:18
kobiecość?

atrybuty fizyczne, seksualność + świadomość niezależności.

o.
~ravenchild    05.11.2007 @22:28:21
tajemnica
~masza    05.11.2007 @23:31:25
kobieta - tajemnica? To chyba meski punkt widzenia...
~6shadow6    07.11.2007 @06:30:17
i dobrze, jeśli tak widzą. tajemnice pociągają.
_______
szukam ideału.
!sens    12.01.2008 @00:59:25
w Kobietach są cząstki magiczne których nie ma w facetach. to też pewnie męski punkt za który przepraszam. tyle. poza tym Kobiety to też ludzie. ze wszystkimi tego konsekwencjami.
_______
hemia
~Lucipher    20.01.2008 @11:45:44
kobiecosc? uuu...temat jak studnia. w skrocie to mysle ze dla kazdej kobiety jest ona inna. czasem jednak widuje sie kobiety bez 'tego czegos'. mysle ze duza role odgrywa tu seksualnosc ale i dojrzalosc psychiczna danej kobiety. rowniez wszystko przez co przeszlismy w zyciu tez wywiera 'pietno' na naszej aurze. wszystko stale sie zmienia. choc gdyby sie glebiej nad tym zastanowic byc moze znalazloby sie o wiele wiecej 'skladnikow' do przepisu na kobiecosc, jakkolwiek w pelni chyba nie da sie opisac. bo to jest wlasnie 'to cos' w nas co przyciaga, inspiruje i podnieca.
hehehe przez chwile poczulam sie jak w "Pachnidle". :P
~thymotka    19.02.2008 @10:49:15
to co napisała Ajlona
POŚWIĘCENIE
znam naprawdę wiele wspaniałych kobiet / co bardzo mnie podnosi na duchu i buduje/ które poświęcają się przez całe życie, bez skargi i żalu. to potrafi tylko kobieta. / nie licząc mojego wspaniałego ojca /faceci twardo prą naprzód po to czego im niby trzeba. nigdzie nie znajdziesz takiej wrażliwości, empatii / o tym pisze Ajlo/ wyrozumiałości co u mądrej kobiety. uwielbiam je za to.
ktoś kiedyś powiedział mi, że emocje kobiety są jak kręta, zatłoczona dwupasmówka. a emocje mężczyzn jak polna dróżka.
sądzę, że i w tym dużo prawdy.
przykro mi tylko z jednego powodu. kobiety przy tej całej trosce o innych często zapominają o sobie. pozwalają aby im powtarzano, że są do dupy etc.
lub same nie dostrzegają jakie są niesamowite.

podsumowując moją chaotyczną wypowiedz powiem, że to co czyni z kobiety kobietę / IMO/ to jej niezwykłe, czułe serce. każda je ma.
_______
głupia kiełbasa
~mrsfiddlehead    08.03.2009 @16:00:13
dla mnie kobiecosc to również wrażliwośc.
_______
a photograph is a secret about a secret. the more it tells you the less you know.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt