Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

sztuka jest kobietą
Grupa otwarta

o grupie
kobieca strona sztuki. sztuką jest być kobietą.

Pomyślmy o wystawie: http://www.digart.pl/grupy/117/sztuka_jest_kobieta/forum/temat/154490/wystawa_.html

Dołączajcie swoje prace o KOBIECEJ tematyce do digartów grupy :D
i zapraszam na forum.

do grupy należeć mogą oczywiście KOBIETY, ale także mężczyźni, dla których kobieta stanowi istotną częsć jego twórczosci i o ile zdoła mi to udowodnić (najlepiej w PW tudzież na profilu) :D

właściciel

wystawa
04.11.2008 @11:20:16

+anitazofia    04.11.2008 @11:20:16
tak sie zastanawialam, jak by to zrobic, zeby cos wynikło z tej grupy, a nie byla kolejną ikonką na prrofilu... pomyslalam, ze byloby całkiem miło i sympatycznie, jakbyśmy sie zebrali w sobie i zorganizowali wystawe pod szyldem "sztuka jest kobietą"

ja ze swojej strony moge poszukac jakiegos miejsca na śląsku, a konkretniej to w katowicach chyba:D

natomiast byłoby fajnie pojechac z wystawą po polsce, co wy na to?

jesli jest ktos z pomysłem i chętny do pomocy, to dajcie znac:D
_______
siudajSTEJ.eu
~masza    12.11.2008 @11:22:41
ooooo
dopiero przeczytalam
super pomysl
tylko nie wiem czy ja sie nadam
chetnie pomoge - tylko jak?...
kompletnie nie znam sie na wystawach
ale, kurka wodna, moze poszukam jakiegos miejsca w Zielonej Górze
ostatnio edytowane: 2008-11-12 11:24:42
_______
portfolio http://www.akb.carbonmade.com ? forum o akwareli http://www.akwarela.fora.pl
+Lloth    02.12.2008 @08:45:33
No we Wrocku by sie cos znalazlo. Jesli digart nadla ma dobre stosunki z Wlodkovica :
_______
Pajonk!
~muesli    22.01.2009 @02:07:57
to ja poszukam miejsca w Lublinie
~marcinhernik    09.06.2009 @20:02:32
.coś się ruszyło z pomysłem? : )
+anitazofia    19.06.2009 @11:03:41
mnie si eruszył palec w bucie, ale poszedł w innym kierunku niz wystawa.. musze go wybatozyc i nakierowac...
powoli budze sie z zesżłorocznego odretwienia...
_______
siudajSTEJ.eu
~KOR    26.10.2009 @01:48:09
Jestem całkowicie za.
Kiedy?
Pomogę.
_______
"Z naiwności w oczach chłopca
Dziś już wielu śmieje się."
~jasmin2605    04.02.2010 @09:51:27
Jestem obecnie bardzo zbiegana , ale pomysł uważam za rewelacyjny
Proszę o jakieś szczegóły : co jest przewidziane na wystawie , bo ja na przykład chętnie pokazałabym swoje sukienki .
_______
.......chwycić dłoń Boga i walczyć o swoje marzenia, wierząc, że ich spełnienie dokona się zawsze we właściwym momencie.

~jmfoto    09.12.2011 @10:24:30
ŚWIETNY pomysł... ja mogę załatwić miejsce ekspozycji w Wałbrzychu... proponuję nastawiać się na ekspozycję z poczatkiem kwietnia. Trzeba byloby zaplanowac skład autorski. Myślę, że trzeba osobiście zwracac się do Autorów z grupy z propozycja przygotowania autorskiego zestawu prac. Pozdr. J.Michalak
~izabelakrzyszkowska    25.04.2012 @12:32:18
Witam
Czy pomysł wystawy umarł? Czy jest szansa na reaktywację. Chętnie się przyłączę. Jestem z Krakowa.
Pozdrawiam i zapraszam na swój profil
Iza
~marlenaselin    09.09.2012 @22:34:44
Witam.Uważam ten pomysł za bardzo trafiony.W ej chwili mieszkam niedaleko Bielska, również chętnie się przyłączę.
Marlena
~SabinaWyskiel    10.11.2012 @20:05:24
Również jestem ze śląska, gdyby reaktywacja pomysłu wystawy się odrodziła, jeżeli się przydam, chętnie dołączę )
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt