Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

NIEpalący
Grupa otwarta

tytoń=grobowa deska
09.06.2008 @21:14:00

~MsRazolBlade    09.06.2008 @21:14:00
Mój ojciec pali od ponad 20 lat,dziadek pali od 50 lat i czy tu człowieka nie może denerwuje?Gdzie tylko wejde wszedzie dym,duszący dym...aż sie niedobrze robi.
~Thady    19.06.2008 @21:14:36
Nigdy nie palilem i juz nie zapale
_______
Zapraszam do Grupy -http://www.digart.pl/grupy/8998/Moja_Rodzina/czlonkowie.html
Jestem szczęśliwy ciesząc się Radością Innych ...
~MsRazolBlade    28.06.2008 @11:40:20
"już nie zapale"?jakis konkretny powód?
~twojazmoranocna    06.07.2008 @17:19:06
ja keidyś próbowałam, ale jakoś mnie to nie kręci. u mnie moja mama palki,tata a z moich znajomych prawei wszyascy,aż tak dym mi na dworzu nie przeszkadza,gorzej jak jestem w domu. ; o
~BunC    07.07.2008 @12:01:59
U mnie w domu na szczęście nikt nie pali- pozabijałabym. Nie cierpię samego zapachu tego dymu.. Sama próbowałam parę razy, ale na tym się skończyło. :P
_______
„Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego”
~bublaczek    02.08.2008 @14:05:48
byl taki czas, ze palili u mnie wszyscy.
teraz moja mama rzucila, moja siostra rzucila..aj nie pale. wiec zdrowie jest w wiekszosci :D:D
mam nadzieje,ze brat i 2 sisotra rzuca.

moja babcia pali chyba od 50 lat i wcale jej nie sluzy. raz prawie zmarla od papierosow..
ale nalogowcowi nie przegadasz
_______
moje feszynowe: http://katarzynagola.digart.pl/
~BunC    12.08.2008 @12:58:37
Niestety czasami nie sposób coś wskórać.. U mnie zmarł dziadek, który właściwie mieszkał u mnie, ale papierosy zabiły go, kiedy miałam 7 lat..
_______
„Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego”
~n0emi    09.02.2009 @11:19:46
No równa się. Tylko powiedź takiemu palącemu żeby nie palił. Zestresuje się i w ciągu 5 sekunt spali 20 papierosów.
~n0emi    09.02.2009 @11:21:58
U mnie w domu nikt nie pali. Bo nie wolno. Jak wyjde na dwór to przed drzwiami mam całe zapasy spalonych papierosów mojej siostry. Dała mi raz spróbować i do teraz mam niesmak w buzi. Ble. Tylko na rzygi mi idzie jak to widzie.
~anonimus82    25.02.2009 @14:11:08
Mówi się że 1 papiros skraca życie o 3 min a ja uwarzam że o 5 min bo przecież szkoda czasu na palenie. Tylko że mało kto do tego podchodzi na serio z palących....Uwarzają ze to statystyka a oni akurat będą tym wyjatkiem. Miałem w szkole taką grupke palaczy, byli świadomi skutków palnia w momencie gdy zaczynali palić (typowy palacz twierdzi że nie wiedział na początku że to szkodzi) potrafili wyrecytować co zawiera dym i co powoduje konkretny jego składnik. Zaraz jadnak dodawali że i tak kiedyś trzeba umrzeć a oni nie chcą żyć zbyt długo by się męczyć ze swoją starością wolą więc odejśc młodo. Eksperymantowali więc z silniejszymi nałogami...zaczeli od trawki i szli dalej. Zatrzymali się gdy jeden z nich po przedawkowaniu czegoś mocniejszego dostał drżenia rąk które nie ustępowało. Widać musieli zobaczyć bu uwierzyć ale palą nadal....
Dobrym sposobem na zatwardziałych palaczy jest policzenie ile z ciągu swego życia przepalili forsy....czasem wychodzi dobry samochód lub nawet mieszkanie. Jednak by rzucili potrzeba jeszcze chęci poprawy...palacz jak alkocholik musi zrozumieć, iż ma problem by potem się wyleczyć.

Moj znajomy obecnie już palacz mówił jak kiedyś na kilka lat siostra wyleczyła go z początkogo popalania. Złapała go na takim okazyjnym paleniu. No to dała mu całą paczke i mówi "wypal to przy mnie tu i teraz". On ucieszony, bo ktoś mu stawia pali to ale długo nie był taki szczęśliwy. Jak skończyl czuł się podle i przez to długo nie palił. Jednak jak pisałem wcześniej palenie to nałóg spoleczny i już pali z powodu znajomych.
Dobrze, że nikt u mnie nie pali. Zróbcie może taką baze metod na rzuceie....
~kasiaxs    02.03.2009 @18:42:04
Nigdy nie miałam tego dziadostwa w ustach i nie mam zamiaru mieć! To śmierdzi i truje!
_______
...live on the other side of feelings
~Bonnemort    10.03.2009 @14:42:16
Ja sama nie pala ale w moim otoczeniu wiekszoc osob pali co jest az przykre zwaszcza ze ja jestem chora i ja wiem co to znaczy nie umiec złapac oddechu, naprawde okropnosc, i nie pojmuje po co sobie niszczyc zdrowie :/
A do tego bierni palacze sa bardziej narażeni na rózne choroby zwiazane z układem oddechowym niz ałtentyczni palacy. Czy to nie komiczne?
_______
Połamane kwiaty... które żyja samotnie...
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt