Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

NIEpalący
Grupa otwarta

Co sadzicie o cwaniakach co palą dla szpanu?
12.11.2007 @13:14:00

1 2 3 Następna strona
~PatiRybnik    12.11.2007 @13:14:00
Ja znam 1000.000 takich ludzi - ludzie ze szkoly, z rodziny...masakra ! poprostu żal mi ich. Koles z mojej klasy ( taki nieźle zryty) nie mial kolegow i jak zaczal palic to nagle ma...czyz to nie cudowne? SZKODA GADAC ! Rok młodsza kuzynka mówi: "Gdyby nie papierosy nie znałabym całej szkoły".... Poprostu powiem jedno: Ci ludzie mają chyba jakąs chorobę mozgu, bo inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię.
_______
"Dzień dzisiejszy to jutro, o które martwiłeś się wczoraj"
Dale Carnegie.
~yus    12.11.2007 @16:13:14
ja uwazam ze tacy ludzie są załosni... dawno temu poznałam grupę ludzi i wszyscy palili, ale mieli szacunek do mnie za to ze nie palę i nie czułam sie osamotniona, wrecz przeciwnie...i dalej tak jest. wtedy mogłam ulec i zapalic ale sie nie złamałam
_______
yust
~PatiRybnik    12.11.2007 @17:18:41
no i świetnie !! BRAWO DLA TEJ PANI !! :D:Dhehehe
widzisz...jestes asertywna, a to mocna cecha charakteru !
Naprawde szacun dla Ciebie !
_______
Dale Carnegie.
~yus    13.11.2007 @00:13:54
dzieki bardzo...Pozdrawiam
_______
yust
~GooM    13.11.2007 @19:39:09
to jest wlasnie smieszne... posiadanie nałogu jako zaproszenie do towarzystwa... walic cos takiego... a kto pomysli o tym ze za 20 lat nikt z nich nie bedzie mogl porozmawiac bez kaszlenia i zapasowej butli z tlenem ... zal takich ludzi i zal takich ktorzy do nich sie przyłączają... cale szczescie ze wieksza czesc moich znajomych nie pali, a ci ktorzy juz to robią nie namawiają do tego innych i zachowują to dla siebie.... POZDRO dla niepalących!
_______
No i to by było na tyle.
^PokahontaZz    13.11.2007 @22:02:56
tego chyba nawet nie trzeba komentować
_______
w moim ciele lawa .
~camper87    15.11.2007 @08:16:27
Że to są idioci.
~gilo199    15.11.2007 @21:58:30
sam kiedys bylem takimi zalosnym czlowiekiem ale to bylo w liceum i zrozumialem, ze zle robie Nie palilem dlatego, ze sprawialo mi to przyjemnosc czy uspokajalo ale po to aby sie "zzyc" z grupa. Wiekszosc liecalistow z tego powodu pali. Teraz juz nie pale (chociaz zdarzylo mi sie raz w wakacje na imprezie) chodze na studia gdzie b. duzo osob pali i widac, ze jest wsrod nich kilka ktorzy pala dla szpanu. To jest przykre. Ja na szczescie juz z takimi praktykami skonczylem i sam czasami wyzywam na ludzi zeby mi nie kopcili pod nosem bo mnie to wqrwia Ale co poradzic dorosli ludzie:D
~PatiRybnik    17.11.2007 @10:13:33
brawo dla tego pana :Dże zmądrzał !! :DBRAWKO :D:D
_______
Dale Carnegie.
~rozentuzjazmowana    17.11.2007 @23:23:25
żal. litość. współczucie.
~hydrozagadka    19.11.2007 @17:33:48
takim to tylko strzelić w łeb... litość ogarna
^MAJKOL    19.11.2007 @19:51:57
Chyba większość ludzi zaczynających palić jest takim cwaniaczkiem Później zarażają innych swoim cwaniaczkowaniem :p
~PatiRybnik    21.11.2007 @17:15:49
hm...w sumie racja, ale sa tez tacy ktorzy siegaja po paierosa np. pod wplywem stresu...
_______
Dale Carnegie.
~Dragonka1988    25.11.2007 @12:23:55
Tacy ludzie to przeważnie młodzi, chcą pokazać jacy to oni nie są dorośli.
_______
Zapraszam do komentowania i oceniania
...:::If you want to make God laugh, tell him about your plans :::...
~coldhypnosis    25.11.2007 @13:20:45
to przeważnie młodzież. no bo kto teraz nie pali?! u mnie na osiedlu prawie wszyscy. a połowa z nich pali tylko dlatego, aby zainponować. ciekawe, czy wybiorą sobie taki sam kolor trumny, jak koledzy-palacze.
debilizm po prostu.
^MAJKOL    26.11.2007 @19:08:53
Nikt nie zaczyna palić pod wpływem stresu Dopiero jak się ktoś wciągnie to papieros staje się sposobem na stres. Osobiście tego nie rozumiem i mam nadzieję że nie zrozumiem
~nemezjadigart    28.11.2007 @09:16:20
ja nie umiem zrozumieć tego że ktoś pali żeby zaimponować, czy żeby wkupić się w czyjeś łaski. przecież to głupota. zresztą palenie papierosów to wogóle głupota. moja mama już bardzo długo nie pali, ale zaczęła jako młoda dziewczyna bo wszyscy w pracy palili i wkurzała się, że mieli 5 minut na dymek a ona musiała w tym czasie zasuwać. więc też zaczęła. Na szczęście przestała, podziwiam ją bo to dużo wysiłku wymagało. W tej chwili w mojej rodzinie nikt(!) nie pali i jestem z tego dumna (moja rodzina:ja, mama, tata, brat i 4 psy, hehe) a mlodzież zawsze pali dla innych a nie dla siebie.
Obracam się w towarzystwie, w którym nie ma papierosów - na szczęście. Ale każde wyjście do klubu zmusza do biernego palenia. Marzę o chwili kiedy w ŻADNYM klubie nie będzie można palić! Wiem, że to bardzo egoistyczne, ale palacze to są dopiero egoiści! Mają głęboko, że papieros może komuś przeszkadzać.
pozdrawiam wszystkich NIEpalących!
_______
zapraszam do mnie
zapraszam do współpracy
http://www.maxmodels.pl/nemezja
~camper87    29.11.2007 @08:44:04
No cóż, takie jest społeczeństwo. Trzeba się czymś wykazać by być 'ziomalem' (kto w ogóle taki słowo wymyślił?!). Nic na to nie poradzicie. Można by ograniczyć ustawowo tereny dla palaczy i zacząć tego przestrzegać (nie obraził bym się). Można by stworzyć coś na wzór tego, co jest w UK.
Dzieciaki często czują potrzebę bycie w większych grupach, a że palacze stanowią dużą grupę osób, przy okazji sprawiając sobie przyjemność fizyczną (poprzez palenie) zaspokajają swoje potrzeby duchowe poprzez bycie w grupie ludzi o podobnych wartościach etc.
~paranormalna    01.12.2007 @11:45:29
najgorsze są te dzieciaki po 10 lat które zaczepiają Cię na ulicy pytając: "ma może pani papierosa" .. a Ty musisz głupio odpowiedzieć, ze nie.. bo nigdy nie paliłaś .. i stajesz się w ich oczach dziwadłem . eh... patologia
_______
http://pl.youtube.com/watch?v=DhV3fkB2eUM ...para.NIEnormalnie (?)
^IwonaWolanin    02.12.2007 @19:34:55
cfaniaki ssają
~Arrise    15.12.2007 @18:44:54
Takich ludzi to kołem łamać!
A jak są niepełnoletni (nieukończone 18 lat) to przez kolano i złoić dupsko tak, że przez całe życie będą pamiętać.
A najlepiej jak dorwiecie kiedyś swoje dzieci na paleniu to kupcie całą paczkę EXTRA MOCNYCH bez filtra i każcie wypalić całą od jednego posiedzenia. To oduczy każdego palić.

Aby dać dobry przykład powiem, że jako mały gnojek,w podstawówce jeszcze zawarłem pakt z najlepszym kumplem, że nie będziemy palić i obaj nie palimy aż do dnia dzisiejszego. Na początku kumple się śmiali, a co wy nie zapalicie?? haha. Sraliśmy na nich sukcesywnie. A teraz jak mi pieprzą przy piwku że chcą rzucić to ja ich wyśmiewam.
~niko009    19.12.2007 @17:49:53
o nich to bez komenta
_______
Coś tu zeszło na psy. Ciekawe tylko co...
~bublaczek    21.12.2007 @15:28:39
glupie pytanie:p
zal.
:D
_______
moje feszynowe: http://katarzynagola.digart.pl/
~Pawel182    21.12.2007 @18:50:25
hmy ja twiedze ze nie posiadają muzgu
bo jak mozna zacząc palić wieku np 19;/ niby dorosłe,dojzałe ale bez rozumó
~AgataD    22.12.2007 @08:44:01
dokładnie! mi już proponowano palenie, ale to w końcu moja decyczja, nigdy nie wezmę tego czegoś do ust.. ci ludzie zrozumieją swój błąd chyba dopiero jak będzie za późno..
_______
Oceniaj moje prace!
Nie bądź świnia - nie mścij się!
1 2 3 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt