Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

NIEpalący
Grupa otwarta

lokal bez papierosa
23.11.2007 @08:07:08

~cacaos    23.11.2007 @08:07:08
jak w tytule, ostatnio znalazłem taką stronkę http://www.lokalbezpapierosa.pl/
w Krakowie to głównie cukiernie, ale np jest też Dynia, fajna całkiem knajpa gdzie są często wystawy...
chodzicie do takich miejsc świadomie wybierając?
Jakie miejsca w innych miastach polecacie?
_______
dobroć zawsze zostanie ukarana...
~Pawel182    08.12.2007 @18:58:27
no pewnie!! powinny być
wszędzie
np. wczoraj byłem w pubie,palili tam jak w kominie a mnie oczy szczypały i nawet raz sie dusiłem z tego dymu noi jak mozna sobie posiedzieć spokojnie przy piwku
i dziś ubrania poszły do prania ;/;/;/;/;/;/;/;/
powinny byćzakazy!
- na przystankach! (są ale kto je przeszczega) ;/;/
po za tym w zakładach pracy!
hee
Pozdrawiam
~MROOK    09.12.2007 @00:56:26
zakaz palenia w knajpach-jak najbardziej,tylko oję się,że jak Polakowi się zabroni to on na złość będzie dalej po swojemu,taki naród
~bublaczek    09.12.2007 @09:46:44
ja sie tam zadawalam salami dla palacych i niepalacych..
szkoda tylko, ze nie wszedzie takie sa. jeszcze nie ten standard :- ]
ostatnio edytowane: 2007-12-09 17:45:42
_______
moje feszynowe: http://katarzynagola.digart.pl/
~Arrise    15.12.2007 @18:50:38
Ostatnio z kumplem tak rozkminiliśmy, że jakby był kapitał to byśmy taką imprezownię otworzyli, dla niepalących właśnie.
A kto się nie przestrzega to wypad na dwór i zakaz wstępu na miesiąc.
Skoro można robić selekcję przed lokalami bo ktoś ma buty nie w ten deseń co trzeba, to można zrobić lokal z selekcją niepalący-in/palący-won.

~Obuchowski    10.01.2008 @17:25:03
Cieszy mnie fakt ze w Londynie zero palenia w Pabach, bo w naszym kochanym kraju nie mozna sobie nawet pizzy lyknac aby ktos za plecami niepuscil dyma.
Pozdrawiam niezadymionych
~Wroner    19.02.2008 @17:52:36
no tak... ale nie wiecie ze z papierosow (alkoholu tez) sa najwieksze dochody do budzetu panstwa... Jak paczka papierosow kosztuje 7zl to 5zl z tej ceny to podatek itd... wiec jesli wszedzie zabronia palic to budzet panstwa mocno spadnie... Wg. mnie w kazdej knajpie powinny byc oddzielone sale dla palacych i nie palacych, ale nie ogolny zakaz!
_______
W ramach podziękowań sam oceń moje prace:D
~bonecrushin    09.03.2008 @13:17:02
W Irlandii zakaz palenia we wszelkiej maści pubach spotkał się z ogólnym oburzeniem (podobnie byłoby u Nas, w Polsce). Obroty klubów spadły, ale po niewielkim czasie wzrosły dwukrotnie, ponieważ zaczęły tam przychodzić rzesze ludzi niepalących.

Zakaz całkowity nie jest w sumie zakazem doskonałym, ponieważ nie można nikogo na siłę oduczać od złych przyzwyczajeń. Po prostu byłaby to dyskryminacja palącej części narodu. To tak jakby Nam zabroniono robienia zdjęć, gdziekolwiek, bo np. komuś to bardzo przeszkadza.

Trzeba tworzyć kluby "integracyjne", dla wszystkich, ale z oddzielnymi wejściami do innych sal.
ostatnio edytowane: 2008-03-09 13:17:56
~madziaky    26.03.2008 @16:59:12
Nie ma co się zastanawiac..zakaz palenia w knajpach i koniec kropka,nie widze dobrych stron wogóle..bierny palacz bardziej narażony, zreszto w imieniu cierpiących na astme..nie ma czym oddychać poprostu..ludzie nie palący mają wychodzić z knajpy by zaczerpnąć świeżego powietrza?! czy palący palić na zewnątrz lokali =wydaje mi się że to drugie...
~twojazmoranocna    07.07.2008 @19:41:23
hm nie wiem gdzie tak ejst, ale ja mam dopiro 14 lat ,rok temu jak wchodziłam do pizza hut to jakaś kelnerka do mnie podeszła i się spytała `miejsce dla palących czy nie?` hm,chyba widać ,że nie mam 16 lat, dziwne .
~marekvrak    19.07.2008 @09:24:31
wezcie wogole nawet w tym kraju nie mozna nigdzie pojsc z dziewczyna (bo sie brzydzi) bo wszedzie pala... jak chca sobie kopcic to niech sobie robia tam tamy w domach a nie w lokalach gastronomicznych.. u mnie w miescie w jednym pubie robia najlepsza pizze i nie da sie tam wysiedziec bo jesty tyle dymu ze przeciag nic nie daje..
_______
"Fotografia, jako potężne medium wyrazu i komunikacji oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania." /Ansel Adams
~bublaczek    02.08.2008 @14:04:09
restauracje maja podzialki czesto...na sale dla palacych i niepalacych..
ale w krk ,serio brakuje mi takiej knajpy
_______
moje feszynowe: http://katarzynagola.digart.pl/
~Kiriell    13.09.2008 @20:45:50
wMcDonaldzie i innych fast foodach nie palą xD
~parapsychofotologia    11.12.2008 @14:31:23
Ja nie kumam dlaczego ludzie tak sa przeciw aborcji- bo to morderstwo nienarodzonego dziecka, a już narodzone mordują na raty- i na to jest ogólnospołeczne przyzwolenie... ile razy byliście świadkami nachylającej się nad wózkiem mamusi czy tatusia z petem w ustach? albo ile razy widzieliście 4-6 latki biegające po ogródkach piwnych w dymie papierosowym rodziców? Ja nie zlicze ile razy...

Co do tematu, jestem z trójmiasta, dokładnie z Gdańska i znam:
- rosyjska restauracja, za pomnikiem Neptuna
- velevetka restauracja koło Neptuna
- kansai sushi na ul. Ogarnej centrum Gdańska
miejsca dla niepalących:
- 3 stoliki z ok. 12-15 w Cafe Ferber na ul. Długiej w Gdańsku
_______
"Nie ma złych fotografów, tylko Ci co nadal się uczą... za to są głupi ludzie i ich niekonstruktywne opinie"
~SnowLeopard    15.12.2008 @08:44:48
Pochodzę z Gdyni - nie pamiętam takiego lokalu, może dlatego że mało bywam w klubach, bo dla mnie to strata cennego czasu. Ale tu gdzie teraz mieszkam, są 2 lokale i wszystkie dla palaczy (!)
~lysyy999    08.08.2010 @11:05:55
....jestem za!!!!!!!!!!!!!!!
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt