Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Fantasy
Grupa otwarta

o grupie
Grupa dla wszystkich miłośników szeroko pojętego nurtu fantasy. Lubisz prozę Sapkowskiego, Tolkiena, a może jeszcze kogoś innego? Zapraszamy!

właściciel

Ksązki.
21.08.2009 @09:41:24

~Niccolo    21.08.2009 @09:41:24
Jakie jesteście w stanie polecić książki?
_______
Nie dziękuj- lepiej komentuj zdjęcia.
Zamiast głupiego odwetu-wyloguj się i idź się czegoś nauczyć.
~RodznekCzerwony    05.09.2009 @13:39:41
polecam Trudi Canavan - Trylogia Czarnego maga, erę pięciorga i trylogie Czernych kamieni - Ann Bishop.
~Esmerra    12.09.2009 @22:46:41
Ja polecam wszystkim sagę ,,Wiedźmin" autorstwa Andrzeja Sapkwoskiego. Jestem zachwycona tą książką. Autor poprzez nawiązanie do wierzeń słowiańskich i swoją potężną wiedzę o średniowieczu stworzył coś, co możemy sobie łatwiej wyobrazić. Nie idealizuje, co jest - przynajmniej jak dla mnie - dużym plusem. Krótko mówiąc - śwetna ksiązka, którą warto przeczytać .
_______
Somewhere around nothing...
~junei    09.03.2010 @20:21:14
Ja polecam "Gwiezdny Pył" Neila Gaimana, Gromowładny - Gilman Felix:D
~cptAi    05.04.2010 @00:36:37
ja generalnie czytam tylko polską fantastykę wiec: Piekara - inkwizytorska saga, Kossakowska - Siewca Wiatru, Ruda Sfora etc
~Finite    19.04.2010 @06:49:35
"Eon- powrót lustrzanego smoka" "Dziedzictwo - Eragon, Najstarszy, Brisingr" "Martwy aż do zmroku" + "Wywiad z wampirem"
_______
Moje życzenia są piękne jak marzenia, lecz moje marzenia są nie do spełnienia(...)
~ytril    19.04.2010 @19:00:32
Polska fantastyka - Sapkowski, Piekara, Pilipiuk, Ćwiek, Kossakowska. Z obcych - Prattchet, Robin Hobb, Lackey, ,Abarat" Clive'a Bakera i ,Vlad Taltos" Stevena Brusta. ,Belgariada" Davida Eddingsa. ,Koło Czasu" Roberta Jordana.
No i klasycznie Tolkien, rzecz jasna.
_______
Najważniejsze,to żeby mieć swoją historię do opowiedzenia. I kogoś,kto będzie gotów cię wysłuchać.

Jesień http://www.digart.pl/grupy/14030/Jesien
~hubel    03.08.2010 @16:55:16
Polecam całą sagę Pana Lodowego Ogrodu Jarosława Grzędowicza
~Liriel194    04.08.2010 @18:36:52
Polecam książki Stephena Kinga. Ostatnio czytałam "Smętarz dla Zwierzaków". Naprawde dobra książka.
_______
Town called hypocrisy
~mdziedziak    21.11.2010 @00:08:35
Zdecydowanie polecam Trudi Canavan - Trylogia Czarnego maga. Tych książek nie można nie przeczytać.
_______
"...chciałem żyć świadomie, czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt