Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

LUBLIN
Grupa otwarta

Urban Exploration
17.10.2008 @12:45:58

~jadi    17.10.2008 @12:45:58
Witam, czy sa wsrod Was osoby interesujace sie urbexem & takimi klimatami? moze stworzylibysmy jakas grupe do wspolnych wypadow itd ... pozdro!
~piotrrodzoch    20.10.2008 @15:56:18
ja chętnie poszukam jakiegoś fajnego miejsca, zwłaszcza żeby potem wrócić tam z modelką .... czy na ten weekend planowany jakiś wypad?
_______
"granicą obiektywności jest nasz gust."
~Kroz    14.01.2009 @22:08:37
No i umarł temat?
Coś się w ogóle wydarzyło w tej materii?
_______
What is the most important element of photojournalism: Light? Moment? Composition? You are wrong. - It's magic.
~masterofshadows    24.01.2009 @21:12:44
Lipa widocznie... Sam widzisz, jaki 'odzew' był...
~jadi    30.01.2009 @00:45:43
skoro umarla to trzeba go reanimowac ... sorry ale ostatnio dbylem dosc zalatany & nie pojawialem sie 'tutaj' zbyt czesto ... ktos ma jakies pomysly jezeli chodzi o nowe ciekawe miejsca ??
~jadi    01.02.2009 @13:04:45
wow, marcinmalek - jestem pod wrazeniem! ... ja niestety nie jestem zmotoryzowany tak wiec jesli nie znajdziemy jakiegos kierowcy to proponuje sie skupic na Lublinie & na bliskich okolicach, ta stara 'łaznia' w okolicach ulicy Unii Lubelskiej brzmi swietnie jak na sam poczatek ... moze zoorganizujemy jakas ekipe & uderzymy tam jakos np. w nastepny weekend ???

pozdrawiam.
~Swid    06.02.2009 @08:57:48
chetnie pisał bym się na taki wypad,mam jeszcze okolo 2 tygodni wlnego czasu wiec jezeli ktos ma jakies propozycje to jestem gotowy.
~jadi    09.02.2009 @18:33:40
ludziska to w takim razie ustawmy sie jakos w najblizszy weekend, proponuje zaczac od budynku Starego Browaru na Misjonarskiej - nie wiem czy uda nam sie wejsc do srodka, ale dla chcacego ... - bo niebawem ma zniknac ...
~BlowUpCom    11.02.2009 @18:14:18
Słuchajcie wpadajcie na eikona.lublin.pl przepraszam za spam ale jeżeli tam założycie podobny temat to na 100% znjadzie się ktoś kto zna kogoś kto otworzy ten browar, o ile mi wiadomo to jest tam skup złomu którego właściciel a co za tym idzie i cieć mają klucze do jednego z wejść, zaglądałem tam wtedy jakoś dziwnie patrzyli.

Dodam Wam jeszcze Farbiarnię na farbiarskiej
Tereny po cukrowni
Suszarnię chmielu w przed bełżycami jakos niedaleko babina, razem z dworkiem
Pozostałości zakładu naprawy samochodów w chodlu
drugie fabrykiw poniatowej (ha byłem w Edzie zanim jeszcze wszystko było w takim stanie jak jest czyli porozwalane, bardzo duzo ciekawych rzeczy stamtąd zniknęło)
obóz koncentracyjny w poniatowej na którego terenie wybudowano elektrociepłownię
koszary w kraśniku
zabudowania w okolicach stacji przeładunkowej w krasniku fabrycznym

więcej chyba nie znam Marcin mnie w większości ubiegł.

Wpadajcie na forum!
~totoro919    23.02.2009 @12:34:01
dworek na węglinie - trzeba się spieszyć bo remontują

kock - stara krochmalnia !!! genialne miejsce - ja robiłem tam stukostrachy

nadbystrzycka mikro ruiny ale klimatyczne - przed polibudą jadąc od lsm
_______
smutne to wszystko, strasznie ...
~jadi    18.03.2009 @11:07:37
rzucilem ten sam temat na - eikona.lublin.pl & licze ze w koncu uda nam sie jakos hmm zoorganizowac ... sluchajcie zblizaja sie Lubelskie Dni Fotografii odbywajace sie w ramach Kozienaliow, moze by tak zagadac z organizatorami & zasugerowac stworzenie ' warsztatow ' z urbanu wiem, wiem jak to brzmi ale chodzi mi o to ze grupa nie tyle ze bedzie razniej ale bedzie mozna sie dostac do miejsc totalnie odizolowanych takich jak np. lubelskie kanaly itd ... co myslicie ???
~toxicity    12.02.2013 @18:31:03
dworek na Węglinie jak stał w ruinie tak stoi, prace remontowe mają ruszyć od tego roku.

i serdecznie zapraszam - już jest grupa urbexowców w Lublinie -> https://www.facebook.com/UrbexLublin
_______
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt