Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Leworęczni
Grupa otwarta

o grupie
Jeśli jestesleworczny to zapraszam.
Trzymajmy sie razem.

właściciel

02.07.2009 @17:22:00

~janchwedoruk    02.07.2009 @17:22:00
ja podcieram się prawą ręką :D

po tablicy też piszę prawą. reszta lewą
~Dorcia216    08.07.2009 @12:20:58
te intymne sprawy proponuję zachować dla siebie.
ja wykonuję część rzeczy prawą ręką. wycinam, używam myszki( próbowałam lewą, ale jakoś drętwo mi to wychodziło i siostra się wnerwiała jak była inaczej ustawiona), szklanki i filiżanki noszę w prawej ręce, bo nie trzęsie mi się tak jak lewa
~unapproachable    15.07.2009 @16:15:32
No właśnie, zawsze mnie ciekawiło jak wiele ludzi pisze 'lewą' myszką.

ja część robię lewą (wieksza) a cześć prawą.
prawą kroje, chociaż zdarza mi się lewą, wycinam, piłuje paznokcie w lewej ręce :D
a lewą to pozostałe.
_______
Co zrobisz, gdy ktoś ci przystawi nóż do szyi, a ty akurat dostaniesz czkawki?

zapraszam: http://kamiiqa.blogspot.com
~Kucyk010    16.07.2009 @00:45:33
Ja podobnie, prawa jest od myszki i wycinania. Czasem też robię nią jakieś mniej ważne i wymagające mniej precyzji czynności. Musimy być trochę oburęczni, by radzić sobie w tym praworęcznym świecie.
~piotrnowak    16.07.2009 @23:22:38
ja tez w kiblu...
_______
zobacz, jak ja widzę świat http://zdjeciapiotra.wordpress.com

NIE MA MNIE TU I PEWNIE JUŻ NIE BĘDZIE.
~natii00    17.07.2009 @09:09:08
prawej używam tylko do myszki od kompa. no kubek też utrzymam :D
Jestem nawet lewonożna że tak powiem :D
_______
"Wiesz, że "mówiłem ci, że tak będzie" ma brata? Ma na imię "zamknij się, do cholery."
~elaczosnek    25.07.2009 @18:30:51
ja chyba tylko drzwi otwieram prawą.

a nie zwróciłam uwagi którą ręką się podcieram.
_______
Kłamstwo to marzenie złapane na gorącym uczynku.
~graza82    29.07.2009 @15:43:21
ja jestem oburęczna. mogę pisać zarówno prawą, jak i lewą ręką. czasami tak się zdarza :D
~bittersmile    30.07.2009 @21:29:41
ja większość czynności robię lewą (myszka itp ^^) ale pisać potrafię dwoma. ;p
_______
'wszyscy są pijani swoim poczuciem misji i ciągle patrzą, pod co by się tu korzystnie podczepić.'
~ikilledyou    09.08.2009 @12:58:46
jestem leworęczna, ale wycinam prawą ręką, obsługa myszki to samo, bo się wkurzali, że była przestawiona.. i, co dziwne, gram na gitarze jak praworęczni. tak mi po prostu wygodniej.
~argeth    27.09.2009 @17:36:53
Ja jestem typowo leworęczny, pisanie czy gra na gitarze "na praworękiego" nic nie dało. Prawą ręką za to trzymam myszkę od komputera ,otwieram drzwi, kubek mi się telepie w obydwu
~Emyyle    28.03.2010 @01:05:57
jestem leworęczna ale np. myszka (prawa) gra w nogę np. (prawa i lewa) ale nie potrafię dobrze pisać prawą
~Ithilloth    05.04.2010 @04:38:16
ja to w zasadzie lewą rękę mam niemal wyłącznie od pisania i rysowania. niemniej znamienne jest to, że to właśnie te czynności są najważniejsze w moim życiu :> wszystkie inne mogę robić równie dobrze prawą, a nawet i lepiej - raz próbowałam przestawić myszkę na lewą rękę, ale uznałam że to nie ma sensu. klikanie w różne rzeczy na ekranie monitora jest na tyle nieskomplikowaną czynnością że więcej zachodu z przyzwyczajaniem lewej ręki do myszki niż z użytkowaniem jej prawą.

nożyczek dla leworęcznych nigdy w życiu w ręce nie miałam, może dlatego że w przedszkolu prawą ręką i tak wycinałam najładniejsze serduszka ze wszystkich dzieci. :D
gitarę trzymam "po prawemu" i nie rujnuje mi to światpoglądu.
prawą ręką też rzucam i walę po mordzie - jakoś tak mam ją silniejszą. nie zauważyłam, żebym była prawo albo lewonożna - wstaję z łóżka obiema stopami :D
ogólnie, chyba to się nazywa oburęczność, ale mimo wszystko kiedy przychodzi do pisania prawą ręką, to efekt wciąż wygląda tragicznie.
_______
you might be careful, it really hurts when it's real
~guzmaniaa    01.07.2010 @22:04:20
ze mną to różnie, piszę maluję rysuję lewą, jem lewą przeszkadzało to na obozach albo na weselach bo szturchałam kogoś ręką, ogólnie prawie wszystko lewą, ale są też czynności które robię prawą, tnę nożyczkami prawą, strugam ołówek prawą, kopię piłkę prawą nogą, serwuję i robię ściny prawą ręką, w bejzbola też prawą, prawą rękę mam mocną a lewą sprawniejszą, ale jeść nie potrafiła bym prawą nawet kubek muszę w lewej trzymać, tak jest też z myszką do kompa.
~Bestia6    24.08.2010 @14:21:18
Nie tylko piszę i jem lewą ręką, ale nawet patrzę lewym okiem. Muszę się oduczyć bo mam problemy z robieniem zdjęć.
~Esix    28.09.2010 @18:53:11
Hyh..ja patrze lewym okiem a prawą reką robie zdjęcie ;D
Tnę nożyczkami prawą.. a wszystko inne robię lewą ; P
~mrswoland    24.10.2010 @12:08:49
Prawym okiem patrzę (w lewym mam wadę wzroku), normalnie prawą gram na gitarze i trzymam smyczek wiolonczeli, drzwi otwieram prawą... no i myszkę trzymam tez prawą.
+anako    24.10.2010 @12:23:48
a ja jedynie piszę i rysuję lewą ręką, wszystko inne robię jak praworęczni, albo mi wszystko jedno
_______
http://www.anako.pl - moje portfolio
http://anako-art.deviantart.com - mój deviantART
https://www.facebook.com/anako.art - mój page na Facebooku
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt