Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Poczet Ciekawych Artystów Digartowych
Grupa otwarta

o grupie
Naszym celem, jest pokazanie szerszemu ogółowi, nietuzinkowych twórców na Digarcie, do tej pory schowanych w cieniu, skromnie dłubiących w pocie czoła swoje prace.
Mamy ambicję, co najmniej raz w miesiącu, pokazać jedną, interesującą postać

Każdy członek Grupy może samodzielnie napisać newsa o swoim wybranym Artyście DA. Na ten czas dostanie rangę Moderatora. Jednak jest mały haczyk - news będzie podlegał akceptacji/edycji właściciela Grupy

właściciel

moderatorzy

Poszukiwani Artyści!
10.07.2017 @19:26:27

Poprzednia strona 1 2
*KrzysztofSierpien    10.07.2017 @19:26:27
~kawucha, oprócz propa przydałoby się jakieś uzasadnienie, nie wszyscy się znają na poezji niszowej
~Araxela    11.07.2017 @10:09:03
http://analek.digart.pl/ -
Prace tego Pana są dalekie od wymuszonej idealizacji świata aktu. Obnaża niedoskonałości, wręcz wznosi je na wyżyny poprzez niezwykłą realizację. Fotografiom nie brak surowości, co nie znaczy że nie są przemyślane - wręcz przeciwnie, widać wyraźny zamysł twórczy, pełną świadomość tego, jaki efekt chce uzyskać.
To, co istotne - obok tych prac nie da się "przejść" obojętnie... To nie jest kolejna papka przedstawiająca zbiór zdjęć - pań o ogólnie pożądanej aparycji.
Wiem, że nie każdemu taka sztuka przypadnie do gustu, ale warto spojrzeć z dystansem... i przestać się krzywić ze zniechęcenia
*yss    11.07.2017 @11:55:14
sleepwalker: nie chcę mówić za Krzysztofa, jakie on ma założenia, ale robienie newsa dla kogoś kogo nie ma - czy to szeryf, czy jakiś nieaktywny mistrz - to moim zdaniem byłaby już przesadna atencja.
_______
...aż się oczy jeżą...
*KrzysztofSierpien    11.07.2017 @12:24:08
Tak robimy to raczej dla żyjących i przytomnych twórców

Araxelo, Twój prop jest bardzo, że tak powiem, soczysty i mięsisty. Wezmę go na pewno pod rozwagę
*KrzysztofSierpien    11.07.2017 @14:54:26
kawucha Twój prop nie został olany, będzie brany pod uwagę
Potrzeba nam tu Poetów!
^sleepwalker    11.07.2017 @19:54:33
Yss i Krzysztof Nie upieram się. Myślę że macie racje no bo kogo interesuje promocja na digarcie jeżeli go tutaj nie ma. Pomyślę nad innymi propozycjami
_______
A tak chciałem zareklamować nową artystkę
PsotnicA http://psotnica.digart.pl/
~sylwia87    16.07.2017 @20:02:53
_______
Błagam, żadnych wdzięcznościowych " łapek " !!!
Poprzednia strona 1 2
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt