Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Marzyciele
Grupa otwarta

czy potrafimy mysleć realistycznie???
03.08.2008 @19:17:19

1 2 Następna strona
~szoszon    03.08.2008 @19:17:19
Czy jako marzyciel potrafisz rozróżnić fikcję od prawdy??
_______
Życie to tylko początek,
W którym czekamy na jego finał.
~chwilowa    07.08.2008 @11:04:56
serialowa, ksiazkowa czy opowiadacza bajek - bez problemu

czsami gubie sie w snach. po przebudzeniu musze sie przez chwile zastanowic czy to co mi sie silo dzieje sie naprawde czy tylko jest wynikiem moich marzen.
~mazziaa    17.08.2008 @22:33:55
raz mi się to tak pomyliło, że zaczęłam lunatykować... ale to pojedyncze przypadki...:P
~FallToPieces    22.08.2008 @12:17:29
hehe tez czasami tak mam ze nie potrafię powiedzieć czy coś mi sie śniło czy zdarzyło się naprawdę
~VanLink    04.09.2008 @10:22:56
Ja często nie pamiętam fragmentów dnia a może po prostu nie chce ich pamiętać
_______
"Niemożliwe" - to nie jest słowo Polaków
~Kvinna    10.09.2008 @21:12:51
wydaje mi się,że jest to możliwe,ale wymaga to czasu i chęci-a z tym bywa największy problem.
Mi zdarzyło się,ale sporadycznie.
~kate93    12.09.2008 @09:13:57
mi się często myli fikcja z prawdą... czasami nie mogę się połapać
~trampoh    05.02.2009 @22:11:08
Ja mam takie wspomnienia że się zastanawiam czy mi się to śniło czy nie... Śmiechu mam co nie miara jak myślę przy kimś na głos, a potem nie wiem czemu tak na mnie patrzy ;D
_______
,,Krew jest walutą duszy, dukatem woli.''
~musiej    11.02.2009 @16:43:19
hm...najlepiej zostać w tym świecie w którym czuje się najlepiej i niczego nie zmieniać, bo niszczy się przez tą własną indywidualność

ludzie potrafią się przyzwyczaić już do zachowań które spotykają na każdym kroku, u mnie nigdy nic nie dzieje się na prawdę - zawsze jest to wyobrażenie i aluzja przeplatana sekundami prawdziwego naturalnego życia
_______
Milionem chwil, skąpanych w ciepłym mleku
Jak płatki na zbożu rozrzuconych
Patrz...
~Achu    22.02.2009 @21:39:33
Myślec tak, ale czynic nie.
~SzklanyPalec    23.02.2009 @19:14:04
potrafię,
ale na codzień odcinam się trochę od tego świata realnego,
raczej pozostaję na uboczu,
we własnych myślach,
lub po prostu przyglądam się światu.
~poniepewnymgruncie    24.02.2009 @17:15:58
każdy potrafi myśleć realistycznie, jednak...
to zalezy czy chce tak myśleć.
bo ja nie chcę. wolałabym żeby istniał jakiś świat magiczny i aby ktoś mnie do niego zabrał. Bo realizm TEGO świata mnie przerasta. Ten świat jest za straszny i za okrutny. (nie to ze jestem jakas zdołowana, bo jestem na ogół szcżęśliwa z życia, ale jak patrze na wiadomosci czy coś to nie moge wytrzymać z nerwów)
~marzeniatowolnosc    26.02.2009 @14:54:34
a ja jestem z innego świata
~schwa    28.02.2009 @14:24:20
rozróżnić ? chyba umiem, choc czasem nie chcem.
_______
don't mess with me, buddy !

~MidnightJC    19.04.2009 @18:25:56
Bardzo często zdarza mi się, że coś mi się śniło, a mi zdaje się, że to wydarzyło się naprawdę, i na odwrót - coś się dzieje, a ja potem uważam to za sen. Czasem ciężko odróżnić mi jawę od snu.
A czasami świat przeze mnie wymyślony wydaje mi się bardziej realny, bliższy mi niż rzeczywistość. Albo po prostu o wiele bardziej go lubię i wolę skupiać się na nim.
_______
[i]Sumienie mam czyste. Nieużywane[/i]
~zyciowawandalka    27.04.2009 @15:20:32
Niestety mimo wielu marzeń umiem odróżnić fikcję od rzeczywistości, oczywiście nie jest to zbyt piękne... Chociaż jak każdy nie zawsze chcę to rozróżnić...
_______
Wielka gra, jak sądzisz? Kto pyta nie błądzi?
Zatem myślę, więc jestem.. też mi dylematem...
~elantris    27.04.2009 @20:31:23
Zdarza się, że nie wiem co mi się śniło, a co było na prawdę... Poza tym często wyobrażam sobie że coś robię, a później się dziwię że to nie jest zrobione :P
~Thera    13.07.2009 @09:48:24
Marzenia są odskocznią a nawet ucieczką od rzeczywistości, czasami tylko na
kilka chwil.
Lubimy marzenia bo zawsze czegoś pragniemy i z pewnych względów nie może-
my tego otrzymać, przynamniej od razu. Pozostają więc marzenia - dopóki
ich nie osiągniemy.
Pięknie jest osiągać swoje marzenia, ale nie zawsze i nie wszystkim to się udaje
Wszystko zalezy od rodzaju marzeń i od człowieka - od tego, jak bardzo on
pragnie ich spełnienia od jego charakteru i determinacji. Ktoś powiedział, że
"Marzenia są po to, by je spełniać"

"Chcieć to móc" - Claudia Cardinale
~estate    16.07.2009 @09:37:56
tak potrafię , czasem kazdy z nas ma chwilkę , w ktorej chce widziec tylko swoj idealny swiat, wchodzi do niego przez ksiażkę , film , muzykę , czasem rozmowe ze znajomymi
_______

zapraszam ?
~Jogurtowa    11.08.2009 @07:10:02
Czasem potrafię myśleć realistycznie. Chciałabym, żeby ten świat był lepszy i ludzie na chwilę się zatrzymali. Marzenia nadają sens życiu i lubię sobie pobujać w obłokach. Nawet jak oglądam telewizję to często się wyłączam i o czymś marzę
~volbeat    26.12.2009 @21:11:47
Rzeczywistość jest zbyt... brutalna. Marzenia są od niej ucieczką.
Bywa jednak, że ludzie patrzą na marzycieli jak na wariatów...
_______
Hodie Caesar, cras nihil...
~Louvis    12.03.2010 @18:31:52
Nie mam najmniejszego problemu z tym. Gorzej z plotkami.

Ludzie mają mnie za dziwadło, bo stoję obok, zamyślona, często się 'wyłączam' z rozmowy.

Wolę bujać w obłokach niż przyglądać się temu szaremu, smutnemu światu...
_______
Dupa.
~Oskaruss    22.06.2010 @16:13:09
Dość często, mam sytuację, że przypomina mi się coś z przeszłości, jakaś chwila zapamiętana, lecz nie pamiętam czy to tylko mój zapamiętany sen czy wspomnienie z dzieciństwa
_______
W razie problemów, chętnie pomogę
Zapraszam, do oceny moich prac
Pozdrawiam, Oskaruss
~McMiodek    30.08.2010 @10:26:09
Wydaje mi się, że potrafię rozdzielić realny świat od marzeń, nie pozwalam, żeby mnie moja bujna wyobraźnia przerastała (wyjątek stanowi noc, kiedy sobie mogę pozwolić an chwile szaleństwa ) chociaż zdarza mi się, że powiem sama do siebie coś na głos, a mnie się wydaje,że tego nie mówiłam i nie wiem, czemu moi przyjaciele pytają "co ty mówisz?". Albo odwrotnie, jestem przekonana,ze coś komuś mówiłam, tymczasem tak w ogóle nie było i wykłócam się z facetem "No przecież ci mówiłam,co ty taka skleroza jesteś?!" I zawsze zadaje pytanie "Kasiu, co ty bierzesz?".. Lubię ludzi, jestem towarzyska, chociaż tak,jak większość też czasem lubię stać obok i wsłuchiwać się w siebie.
_______
Quiki i empatia
~eolia    22.04.2011 @16:30:58
jest jedno pytanie : gdzie chcesz żeby była fikcja a gdzie ta "prawda"realność ... ?
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt