Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Marzyciele
Grupa otwarta

O czym myślimy przed snem? :-D czyli marzenia...
17.11.2007 @03:43:01

1 2 3 4 5 Następna strona
~Wielkoduszny    17.11.2007 @03:43:01
Witam, jestem nowiutki w tej grupie i zawsze zastanawiało mnie, o czym inni myślą przed snem? Czy tak jak mnie owe myśli nie pozwalają zasnąć (myślę zbyt intensywnie, a to nie pomaga w zasypianiu i nic na to nie poradzę )??? Czy również snujecie pewne historie, wręcz całe wątki z fabułą? Czyli poprostu jakie jest i jaką formę przybieraja wasze marzycielowanie (hehe) tuż przed zapadnięciem w sen? U mnie to "tuż przed" trwa czasem parę godzin Zapraszam do dyskusji
~agaciarlz    17.11.2007 @08:31:38
ja roznie, czasem snuje opowiadania dziwnej trsci przewaznie ze mna w roli głownej ;D;D a czasami mysle o kims, o czyms, o wszytkim, czasem lubie sie zastanawiac co by było gdyby........ i tez tak mam ze kilka godzin przez to zasypiam, ale te moje marzenia są prawie jak sny wiec jakos mi to nie przeszkadza
~Suicidaire    17.11.2007 @10:45:26
oj tak długie godziny myślenia tuż przed zaśnięciem...
ja zazwyczaj planuje sobie to co mam zrobić następnego dnia tylko w takiej idealnej formie, np. zgłoszę się do odp. w szkole i dostane 5 - nierealne, ale piękne :D
albo planuje sobie długo terminowe plany, dokładnie dzień po dniu, minuta po minucie, szkoda tylko że bardzo często potem zapominam o czym tak planowałem i następnego dnia robie to znowu od początku, aż zasnę...
albo myślę o jakiejś osobie tak intensywnie, tak że pomału im bardziej chce mi się spać tym lepiej ją widzę :D
psychol :P
~agaciarlz    17.11.2007 @10:46:37
jaki psychol ;p ja mam podobnie a za psychola sie nie uważam :D:D:D:D
~Suicidaire    17.11.2007 @11:44:59
no dobra jak zwykle przesadzam :D
ale wiesz że to normalne nie jest <lol2>
podobno to się leczy w sensie to ostatnie :P

ej mam pytanie jak człowiek gada sam do siebie to już jest świrem czy jeszcze nie? ;>
bo co prawda często tego nie robie ale mi się zdarza :D
zwłaszcza jak jestem sam :D
bosz...
~agaciarlz    17.11.2007 @12:40:30
a ja wiem ;D moze poprostu zagluszasz cisze ;D
~rejiok    17.11.2007 @14:34:06
ja też gadam do siebie... i nie uważam tego za coś nienormalnego:p

a przed snem zawsze gdybam i spełniam moje marzenia
_______
wielkie szczyty zdobywa się małymi krokami
~Suicidaire    17.11.2007 @21:08:28
to i ja przestane tak uważać :P
najwyżej będziemy dwójką nieuświadomionych nienormalnych <lol2>

lepsze takie gadanie do siebie i niż śpiewanie przynajmniej w moim wykonaniu :D
~agaciarlz    17.11.2007 @22:07:30
w moim tak samo ;D ale pociesze sie bo jak jestem sama w domu to rozmawiam z psem, aczkolwiek ona (bo to suczka ;D;D) patrzy na mnie jak na nienormalną ale przynajmniej zawsze wysłucha i nikomu nic nie powie ;D hehe
~Wielkoduszny    17.11.2007 @22:44:47
Ja może nie gadam do siebie w sensie rozmowy ale klnę pod nosem jak mnie coś wkurza, czyli 1000 razy dziennie :D
Ale w myślach rozmawiam ze swoim wewnętrznym głosem.
Szkoda tylko, że nie "usłyszę" innego punktu widzenia, hehe
~agaciarlz    17.11.2007 @22:52:14
ja zawsze klne pod nosem czasem nawet nie podnosem.... nie raz tak miałam że cos mi wypadło, rozwaliło sie albo cos takiego i wtedy sie wymsknie, to raz jak facet spiorunował mnie wzrokiem to az sie dziwnie poczułam....
~Wielkoduszny    17.11.2007 @23:14:50
Jak to Cię spiorunował? Zmierzył z góry na dół, a w oczach było widać jeg obrudne myśli?
~Wielkoduszny    17.11.2007 @23:21:21
Jak to Cię spiorunował? Zmierzył z góry na dół, a w oczach było widać jeg obrudne myśli?
~agaciarlz    18.11.2007 @00:18:09
nie raczej popatrzył na mnie jak na jakieś gówno;D jak by sam był święty ;D
~Wielkoduszny    18.11.2007 @00:21:07
Kurka, 2 razy pojawił się mój post :P
To co Ty Agnieszko zrobiłaś, że aż tak go zaszokowałaś? :D

Nie przejmuj się takimi typami, ja tam nie widzę w Tobie nic złego <lol>
~agaciarlz    18.11.2007 @10:38:21
hehe kolego wielkoduszny Agata jestem

ja nic nie zrobiłam, spadła mi teczka na środku autobusu, prace wypadły i musiałam to wszystko zbierać i poprostu wymskneło mi sie kurwa ;D no i na tym koniec tej fascynującej histori ;D a facet był stary pomarszczony i z jakiegos powodu chyba nienawidził życia ;D do takiego doszłam wniosku
~agaciarlz    18.11.2007 @10:40:50
dziekuje
~Suicidaire    18.11.2007 @11:00:03
<lol2>
ja wczoraj popijałem wodą strasznie niedobre lekarstwo ( swoją drogą dlaczego nie wymyślą lekarstwa smakującego jak zwykły, NORMALNY, słodki cukierek!!! ) no i nie wiedziałem że mama jest obok w pokoju i mi się też wymsknęła wiązanka jakie to cholerstwo jest niedobre :D
~agaciarlz    18.11.2007 @11:09:52
ja etz tak kiedys miałam ;D wyglądało to mniej wiecej tak.. kurwa(wzrok mamy na sobie) ojej chciałam powiedzieć o kurcze śmiała sie ze mnie ;D;D uff....
a co do syropów to ja własnie nie nawidze tyhc cukrowych <blee> taki ulepek
~Suicidaire    18.11.2007 @11:14:29
ja też ich nie lubię ale chodzi o to że mimo że one są cukrowe to ja tam nie potrafię odnaleźć tego cukierka, nie czuje tego smaku, zamiast być słodkie to one są mdłe <blee>

moja mamusia jest mniej tolerancyjna:D
ona ciągle uważa że jej synek ma jakieś 10 lat a nie 17 :D
bosz jak mnie to denerwuje :D
~Suicidaire    18.11.2007 @11:14:55
ja też ich nie lubię ale chodzi o to że mimo że one są cukrowe to ja tam nie potrafię odnaleźć tego cukierka, nie czuje tego smaku, zamiast być słodkie to one są mdłe <blee>

moja mamusia jest mniej tolerancyjna:D
ona ciągle uważa że jej synek ma jakieś 10 lat a nie 17 :D
bosz jak mnie to denerwuje :D
~agaciarlz    18.11.2007 @11:29:20
<lol2> to Ci wspołczuje;D już miałam taką wizje..... jak to Cie mama za rączke zaprowadza do szkoły i gotuje amcia amacia i karmi Cie łyzeczka z kubusiem puchatkiem ...
~Suicidaire    18.11.2007 @11:35:09
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
to straszne ;(

bosz to gorsze, niż najgorszy koszmar :D
~rejiok    18.11.2007 @13:24:53
wiecie co mi się śniło ?

że wychodze za maż
_______
wielkie szczyty zdobywa się małymi krokami
~agaciarlz    18.11.2007 @13:44:45
ojej ;D opowiedzi o tym;D

mi sie coś sniło ale poza tym że było to bezsenscu to nie pamietam nic wiecej ;D
1 2 3 4 5 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt