Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Marzyciele
Grupa otwarta

marzenia zakazane
22.11.2007 @20:56:49

1 2 Następna strona
~Ahejka    22.11.2007 @20:56:49
bo marzenia sie piekne, zwlaszcza gdy nie ma szans na ich zrealizowanie. czegos sie pragnie, wie, ze to nie bedzie w zasiegu naszej reki, ale jednak nas to tak ciagnie!!! jakie sa Wasze marzenia zakazane?? jakkolwiek to rozumiecie.
_______
"Śmiechu mi trzeba...!"
~Suicidaire    23.11.2007 @15:10:39
oj jest ich trochę...
tyle że u mnie nie tyle są nie do zrealizowania, co wzbudzą powszechną niechęć do mnie w mojej rodzinie :/
i nie chodzi tu o jakieś ohydne rzeczy które wzbudzają jakiś wstręt...

no cóż ostatnio bodajże w poniedziałek ostatni raz upewniłem sie że moi starzy są totalnymi materialistami, co za tym idzie idealna praca dla mnie według nich to jakiś bankowiec, albo może osoba mająca własny strasznie dobrze prosperujący biznes...
a ja no cóż nie mam nawet predyspozycji by być tym kimś ;/
i co za tym idzie będę kimś innym, najprawdopodobniej z rodzicami będę spotykał się kilka razy do roku żeby posłuchać jak to mojej siostrze się dobrze układa, a sam zostanę zrzucony na miejsce czarnej owcy rodziny...

hym...
może jeszcze co do idealnej miłości, ostatnio stwierdziłem że to w moim przypadku jest niemal nie możliwe, miałem swój ideał i go straciłem...
znalazłem kogoś kto mnie rozumie i została przyjaźń...

a co z miłością pewnie ożenię się z jakąś dziewczyną w której się zauroczę, potem stwierdzę że jej nie kocham, ale że jest jedyną osobą która mnie chce, to będzie ślub, potem długie lata, następnie ona zbrzydnie mi, ja jej, będziemy udawać że jest dobrze bo przecież w tym wieku już nic nie wypada zmieniać...
i tyle...
i wymarzona śmierć...
a kilka, może kilkanaście lat później nikt nie będzie już o mnie pamiętał...

chciałbym żeby się ten chory scenariusz nie sprawdził

ale się zdołowałem, lol
~mrocznadusza    23.11.2007 @23:02:48
Hm... marzenia zakazane, fajnie to brzmi :p. Pewnie by się znalazły i to nie jedne... Tylko jeżeli założę z góry, że one są zakazane to nie będę miała o czym marzyć, a w końcu marzenia polegają na tym żeby marzyć i dzięki możliwości swoich sił spełniać je. Pozdrawiam .
~rejiok    24.11.2007 @00:17:56
zakazane ? nikt nie może nam zakazać marzyć!
_______
wielkie szczyty zdobywa się małymi krokami
~rejiok    24.11.2007 @00:18:33
chyba że o tym żeby babe z biolcy potrącił tir xD
pewnie i tak wyszła by z tego cało
_______
~Suicidaire    24.11.2007 @11:14:52
albo żeby na matematyce spadł fortepian wyrzucony przez okno z 4 piętra :D
swoją drogą podobno wiedźmą nie da się nic zrobić :P
~Alevue    24.11.2007 @21:45:42
Ila ja mam takich zakazanych snów i marzeń na jawie ; D

Grzech normalnie aż! ; D
~Suicidaire    24.11.2007 @21:55:21
a jakie na przykład? ;>
~rejiok    24.11.2007 @23:47:14
eeee tam grzech
_______
~Wielkoduszny    25.11.2007 @03:45:01
Ja to tak widzę:
Marzenia różnią się od rzeczywistości, są nasze, a rzeczywistość wspólna.
Jeśli ktoś marzy, by nauczycielkę mocno przytulił Pudzianowski albo żeby sąsiadowi kowadło spadło na łeb, to takie marzenia zakazane nie są :D
One dają pewną ulgę, bo nasz problem znika w naszych własnych myślach za sprawą zemsty lub miłego dla nas zdarzenia, hehe
A zakazane marzenia, to takie, które powodują demobilizującą, niszczycielską tęsknotę, a nie siłę i chęć do życia oraz działania

Jeśli marzysz, by Twoja była laska (były facet ) wróciła do Ciebie, bo jak mogła Cię zostawić, a Ty ją nadal kochasz... to jest to zakazane Tak nie wolno, nie nie nie :P
Taki głupi przykład :D
~rejiok    25.11.2007 @14:15:08
co nie wolno wolno
_______
~Suicidaire    25.11.2007 @20:45:57
wszystko wolno :D
a to już najbardziej :D
~Wielkoduszny    25.11.2007 @20:50:27
Ale po co? To bezsens i rozpacz :P
~agaciarlz    25.11.2007 @21:38:34
ja tam podzielam zdanie rejiok nikt nie moze nam zakazać marzyc tam dzieje sie wszystko bez znaku STOP :P:P:P:P
~Suicidaire    25.11.2007 @21:54:54
no i co z tego :D
po za tym chciałbym być z moją byłą a tak mogę chociaż o tym pomarzyć :D
a to że czasami wpędza to w doła no cóż takie życie...
~Wielkoduszny    25.11.2007 @23:55:53
Przecież oczywiste jest, że marzyć możemy o wszystkim, ale chciałem się niekonwencjonalnie odnieść do tematu :D

Sam jestem po długim związku i szlag mnie trafia i robię co mogę, by o tym nie mysleć

Trza iść do przodu, a nie wracać do przeszłości
~rejiok    26.11.2007 @06:50:18
taaa... mówią że kto mysli o przeszłości traci teraźniejszość i naraża przyszłość
_______
~agaciarlz    26.11.2007 @16:34:25
podobno ;D
~rejiok    26.11.2007 @21:13:08
wiecie co zaczęłam sie zastanawiać czy to wszystko ma sens, co z tego że marzysz, co z tego że to marzenie sie spełnia

skoro potem ktoś to wszystko Ci odbiera. to było moja najwieksze marzenie

i pierwsze i go nie ma
spełniło sie, szczescie trwało ponad rok i co mi z tego roku jak teraz jest wielka rozpacz

i nie chodzi mi tu o żadne głupie miłości
_______
~Wielkoduszny    26.11.2007 @23:28:24
Więc napisz, o co chodzi
~Suicidaire    27.11.2007 @17:34:13
też o tym wiele razy myślałem, marzymy o czymś, osiągamy to, albo jesteśmy bardzo blisko sukcesu i nagle wszystko się wali...
nagle tracimy sens, albo nawet jeśli się to nie zepsuje to my sami przestajemy wierzyć...
czasami mam wrażenie że marze tylko po to żeby móc odskoczyć od codzienności...
Bo przecież jeśli mam kimś być to nim będę, jeśli mam coś mieć to to będę miał...
a marze tylko po to żeby to życie było piękniejsze...
żeby w razie zrealizowania tego czegoś czuć większą satysfakcje z osiągnięcia...

właśnie o co chodzi Rejiok ?
~rejiok    27.11.2007 @20:38:47
to zbyt skomplikowane i co gorsze niezależne ode mnie

:[
_______
~Suicidaire    27.11.2007 @20:54:09
to jest najgorsze ;/
czekanie aż sie sprawy ułożą albo aż ktoś coś zrobi

będzie dobrze Rejiok musi być kiedyś
~rejiok    27.11.2007 @21:40:15
tylko przeraza mnie to że to się już nie zmieni, do końca mojego życia nigdy nie bedzie 'tak'
_______
~Wielkoduszny    28.11.2007 @05:57:27
U Ciebie jeszcze wszystko może być TAK
To ja już nigdy nie bedę miał długich włosów :P

Starość nie radość... Z biegiem czasu uświadamiam sobie, że straciłem więcej, niż myślałem i stracę 10 razy tyle przez najbliższy rok

rejiok - jesteśbardzo młoda, ładna... co mogłaś takiego stracić, co bvezpowrotne jest?
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt