Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Portrety
Grupa otwarta

o grupie
Grupa dla ludzi którzy robią portrety, lubią portrety...

Już niedługo Plebiscyt na PORTRET MIESIĄCA.

właściciel

Dinith - Portretowe indywidualne doradztwo - part2
20.02.2009 @11:01:21

~blacknimph    20.02.2009 @11:01:21

Dinith
oceniamy od 20-22.02
tutaj profil: http://dinith.digart.pl/
galeria: http://dinith.digart.pl/digarty/
katalog portrety: http://dinith.digart.pl/katalogi/43141/portret.html
_______
~wZiomek    20.02.2009 @19:35:30
IMHO świetna portretowa galeria, zdjęcia z duszą.
_______
Pax! Pax! Vobiscum! Miłuj bliźniego! Swego! Proximum tuum! Sicut te ipsum! Skurwysy**!
~Bazyllia    20.02.2009 @21:17:48
Ah, więc oceniamy i przy zdjęciach i tutaj? A więc strasznie podoba mi się ta zabawa ze światłem u Dinith. I generalnie klimat jest
_______
„A co robią Jaguary?...Spytał Prosiaczek z iskierką nadziei, że nic”
~bera0    20.02.2009 @21:30:55
dla mnie pełen wypas- http://www.digart.pl/praca/2739686/portret_dosc_klasyczny.html , duzo pieknych i ciekawych prac. Są one tajemnicze,a wrecz bajkowe mocne kontrasty co osobiscie uwielbiam. Galeria warta obejrzenia
_______
Uważaj czego pragniesz
bo możesz to dostać...
~mmalec    21.02.2009 @01:57:33
_______
BÓG mnie stworzył a DIABEŁ opętał, na zawsze zostanę GRZESZNA i ŚWIĘTA...
~magdawyczk    21.02.2009 @09:04:05
ma swoj styl ale nie mój typ
~mateuszczekalski    21.02.2009 @09:17:36
świetne foty- moim zdaniem bardzo opierzony artysta ze ściśle określonym stylem. Jeden z KOZAKÓW portretowych naszej grupy.
_______
"To nie sztuka zabić kruka, ale dupą zabić jeża..."
~madzienka07    21.02.2009 @10:18:41
wiele świetnych prac :d
~filipindiesurfer    21.02.2009 @11:29:09
ciekawa galeria. bardzo umiejętnie operuje światłem, dzięki czemu przekazuje z łatwością to co chce. klimat mroku zachowany. mnie on średnio odpowiada, ale to ze względu na osobiste preferencje. niemniej jednak odnoszę się z dużym szacunkiem do galerii tego użytkownika i podziwiam grę światłocienia. faworyt http://www.digart.pl/praca/2739686/portret_dosc_klasyczny.html
podziwiam za konsekwencje i wypracowanie własnego stylu
~lummirance    21.02.2009 @13:21:42
ciekawy originalny styl.
~mateuszczekalski    22.02.2009 @15:25:58
a co waszym zdaniem mógłby poprawić??
_______
"To nie sztuka zabić kruka, ale dupą zabić jeża..."
~tjaghe    22.02.2009 @22:41:37
podoba mi się w nim, że jest taki ciemny. to powoduje, ze czlowiek zanim pojdzie dalej, musi zastanowic się, co tak naparwdę widzi. aczkolwiek światla nie zawsze sa wyważone, tak, jak ja bym to widziala. moze tez kadrowanie nie do konca tak jak ja bym to widziala. czasem za duzo kombinacji. brakuje mi prostoty.
generlanie ciekawie, ale oczarowalo mnie tylko (?)jedno zdjęcie. nie wiem czy nie az jedno. jedno to chyba duzo
pozdrawiam
~tjaghe    22.02.2009 @22:41:56
podoba mi się w nim, że jest taki ciemny. to powoduje, ze czlowiek zanim pojdzie dalej, musi zastanowic się, co tak naparwdę widzi. aczkolwiek światla nie zawsze sa wyważone, tak, jak ja bym to widziala. moze tez kadrowanie nie do konca tak jak ja bym to widziala. czasem za duzo kombinacji. brakuje mi prostoty.
generlanie ciekawie, ale oczarowalo mnie tylko (?)jedno zdjęcie. nie wiem czy nie az jedno. jedno to chyba duzo
pozdrawiam
~tjaghe    22.02.2009 @22:43:14
ach, i zaznaczam - jestem totalna amatorka zeby mi potem nikt nie krzyczal, ze sie mądrzę tp tylko moje osobiste zdanie amatorki, ktora jest widzem i obserwatorem
~luuniasta    23.02.2009 @00:30:27
świetne prace , ciekawe pomysły.
interesujaca zabawa światłem ; )
pomysły z przeróbka bardzo na plus

niektóre prace wydają mi się za ciemne ... ale
czasami praca ciekawa ale nie wiadomo o co biega (kobieta z mieczem)

co do niektórych zdjęć bo mam problem z otwarciem części od lat 18
nie moge tego przestawić POMOCY :D
ostatnio edytowane: 2009-02-23 00:35:33
_______
J.W. : )
~Dinith    23.02.2009 @13:33:13
wielkie dzięki za konstruktywną krytykę

~tjaghe nie zawsze wyważone światła? Możesz to rozwinąć?

kobieta z mieczem - aesimar
,,Aasimar - w żyłach aasimarów płynie niebiańska krew, dlatego tez przedstawiciele tej rasy maja najczesciej dobry charakter i walcza z panoszacym sie po swiecie zlem. Niektorzy zachowuja drobne fizyczne cechy sugerujace ich rodowod - srebrne wlosy, zlote oczy czy nienaturalnie przenikliwe spojrzenie. Aasimarowie wywodzacy sie od niebianskich slug faerunskich bostw czesto nosza znamie w postaci swietego symbolu boga lub bogini badz jakiegos innego znaku religijnego..."

to wyobrażenie półanioła w walce... szkoda byłoby zachować klarowność
_______
,,Omnia rerum principia sunt parva"...
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt