Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Metal.
Grupa otwarta

Ozzy Osbourne...
22.01.2010 @18:23:45

~brun126    22.01.2010 @18:23:45
Najlepszy muzyk jaki był?
Piszcie co myślicie o nim czy lubicie czy nie czy słuchacie czy nie...
Po prostu powiedzcie mi jak się go wam słucha...
Jak dla mnie jest bardzo fajny ma fajne kawałki takie jak:
Crazy Train , I Don't Want To Change The World , Mr.Crowley
Piszcie swe opinie
Miłego pisania...
_______
coo?
~czarnyafgan    27.02.2010 @18:02:17
Ozzy jest Kultowy!! Osobiście wolę jego solowe dokonania, choć BS to także legenda. Moje ulubione kawałki Ozzy'ego to: "Old L.A tonight", "Dreamer", "Goodbye to Romance"=- te 3 to zdecydowane arcydzieła moim zdaniem. Słucha mi się Ozzy'ego w porządku :P..

Co do tego czy Ozzy był najlepszym muzykiem? Nie powiedziałbym tak, był dobry w swoim gatunku, ma świetny głos..

~brun126    02.03.2010 @14:17:55
No tak racja lecz ja zadałem pytanie retoryczne i dostałem odpowiedz
_______
coo?
~0Vitaminum    23.04.2010 @22:39:18
metal kick my ass and I love this
~jessi272    19.01.2012 @21:03:25
Ozzy jest wspaniały !!
Uwielbiam jego wykonanie " Crazy train "
_______
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" - Kurt Cobain.
~Endeauvirr    19.01.2012 @23:16:47
Arcydzieło to "Mr. Crowley" z Randym ;D m/

Ale i tak najlepszym hardkorowcem jest Lemmy ;D ( ale Ozzy ma też z nim fajny kawałek nagrany )
_______
MKGstudio Studio Interaktywne - http://mkgstudio.pl/
Projektowanie graficzne, marketing internetowy, prace programistyczne i nie tylko.
Wystawiam faktury VAT.
~piotrrodzoch    20.01.2012 @01:54:29
"- Biorąc pod uwagę baseny alkoholu, który wypiłem przez całe swoje życie, nie wspominając już o kokainie, morfinie, tabletkach nasennych, syropach przeciwkaszlowych, LSD i innych substancjach, nie ma żadnego medycznego wyjaśnienia, dlaczego ciągle żyję. Być może moje DNA daje odpowiedź na to pytanie… Podobno jestem dalekim krewnym ważnego profesora Harvardu i kolegi prezydenta Obamy. Wśród moich przodków są Jesse James, ostatni car Rosji i król Jerzy I. Okazuje się też, że mam część DNA ludzi, którzy zginęli w Pompejach podczas wybuchu Wezuwiusza w 79 roku, co oznacza, że jestem spokrewniony również z osobami, które przeżyły tę tragedię. W sumie to całkiem logiczne: jeżeli rzymscy Osbourne'owie pili tyle, co ja, to prawdopodobnie nawet nie poczuli lawy i po prostu z niej wyszli - mówi rockman w wywiadzie dla gazety "Sunday Times Magazine"."

Szczery
_______
"granicą obiektywności jest nasz gust."
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt