Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Biżuteria Artystyczna
Grupa otwarta

o grupie
Zapraszam do grupy

Ponieważ coraz mniej bywam na digarcie pozostawiam grupę otwartą

właściciel

moderatorzy

[odkupię/ wymienię ]Chętnie...
09.04.2010 @12:49:44

^monikalaskowska    09.04.2010 @12:49:44
Witajcie

Jak w temacie Jeśli macie niepotrzebne ścinki SREBRNYCH drucików ( mogą być już zżółknięte, albo nawet po oksydacji - mi to bez różnicy) to z chęcią je przyjmę Na pewno się dogadamy Nie pogardzę innymi srebrnymi odpadkami - typu zepsuty bigiel i inne. Ale musi to być srebro, nie posrebrzaki.

Mogę wymienić na kamyczki.... na razie nie mam pomysłu co jeszcze bym mogła zaoferować ale jestem otwarta na wszelkie sensowne propozycje.

Z tego co wiem, aktualnie gram srebrnego złomu u mnie w mieście u jubilera kosztuje 30 gr.....
~solo66    11.04.2010 @20:43:51
nie jest to atrakcyjna cena
^monikalaskowska    12.04.2010 @15:12:49
No wiem,że nie jest to atrakcyjna cena.

W sumie nie dopisałam jej, ale chodzi o to,że u jubilera się nie opłaca sprzedawać - sama chciałam i zrezygnowałam, a miałam tego z 400 gram.. Więc może albo osoby robiące bizu np. będą chciały się wymienić na kamyczki, dobre elementy srebrne No nie wiem, jak pisałam - jestem otwarta na propozycje.

Widzę,że zainteresowania niestety nie ma.... Pytałam się też na forum, to były tam też osoby, które takie ścinki po prostu wyrzucały....

~Attentte    14.05.2010 @12:28:36
Moniko ja mam trochę tego, chętnie się pozbędę bo nie wiem sama co z tym zrobić,ale nie ma tego dużo...chyba
To są druciki 999 i 930, nie oksydowane, w wolnej chwili dokładnie sprawdzę ile tego jest.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt