Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Kino
Grupa otwarta

o grupie
Grupa miłośników kina. Nie ważne, czy ktoś chodzi do kina/na film raz w roku, czy raz w tygodniu, jeśli choćby od czasu do czasu odczuwa konieczność kontaktu z ekranem, to znaczy, że kocha kino.

właściciel

Gdzie oglądacie filmy ?
25.10.2007 @02:11:35

1 2 Następna strona
'szuuuwar    25.10.2007 @02:11:35
Gdzie chodzicie do kina ? Wolicie multipleks czy moze bardziej kameralne kino studyjne ? A moze kino domowe - telewizor, wygodny fotel, dvd. Albo divix na kompie ? I dlaczego ?

_______
~opos    25.10.2007 @02:15:17
na moim PSP w metrze , jadąc do pracy (sic!)
'szuuuwar    25.10.2007 @02:20:56
To może coś od siebie. Jestem kinooperatorem w jednym z krakowskich, ostatnich kin studyjnych, które przezyły atak multipleksów. Przyjemne kameralne kino. I tak naprawde, tylko kino jest miejscem, gdzie potrafię doświadczyć tak zwanej ... "magii kina". Zarówno w kabinie projekcyjnej (gdzie przez moje działanie, nad głowami zgromadzonej publiki pojawia się ów jasny trójkąt, konczący się na ekranie, dając ruchomy obraz) jak i na sali kinowej, gdzie we wręcz intymnej atmosferze, każdy z osobna niemalże anonimowo, przez te kilkadziesiąt minut daje się porwać temu, co dzieje sie na ekranie. Czas staje w miejscu i odrywamy się od rzeczywistości ... Cudo

"Cinema Paradiso" G. Tornatore - gorąco polecam
_______
~IlGatoNegro    25.10.2007 @02:56:49
najczesciej multipleksy, bo niestety sa latwo dostepne, chociaz chrupot orzeszkow lub popcornu nie zacheca no ale zawsze mozna chodzic w godzinach pozno wieczornych i jest o wiele mniej osob. A w domu- dvd z rzutnika.
_______
"Be sure Your sin will find You out.."
patrykwosztal.com
'szuuuwar    25.10.2007 @03:16:48
zazdroszcze rzutnika

Ja nienawidze multipleksów, między innymi dlatego, ze za każdym razem, jak gość coś spieprzy tam za szybką, to ja niedosć, ze dokładnie wiem, co jest nie tak, to jeszcze nikt kurna nie reaguje, bo tam kinooperator ma do obskoczenia naprzykład 10 seansow w jednej chwili i niedopilnuje kazdego ... masakra
_______
~szuflada    25.10.2007 @07:27:45
No niestety multipleksy bo jest ich dużo, ale polecam w Szczecinie kino "Pionier" można w tzw: "Kiniarni" obejrzeć film przy stoliku i np"wypić w trakcie seansu kawę...W ogóle jest to najstarsze nieprzerwanie działające kino studyjne na świecie więc polecam gorąco.
_______
...
'szuuuwar    25.10.2007 @09:12:33
heh, u mnie w ARSie tez jest "Kiniarnia" tez mozna wypic kawke i wyjarac szluga, przy dzwiękach zagłuszającego wszystko projektora
_______
~JoannaCombik    25.10.2007 @12:14:19
barany
~ltk    25.10.2007 @14:39:10
Ja ostatnio byłem na wieczorze filmowym z Quentinem Tarrantino w cinemacity. Następnym razem biorę paralizator - bo ludzie byli nieznośni. Szczególnie gimnazjum. Uważam, że powinno sie przykładać wagę do tego, że istnieje coś takiego jak ograniczenie wiekowe.

Choć ostatnio byłem tez na projekcji w ramach "festiwalu kina zaangażowanego" w centrum kultury filmowej w Katowicach... I nieznośny był facet koło 50...

A moje pierwsze filmy oglądałem w małym kinie u mnie w mieścinie. Całkiem przyjemny klimat ma. Niestety ma kłopoty finansowe i lecą tam teraz same komercyjne szlagiery...

A kiedyś jak było - nie wiem. Nie znałem się. Chodziłem tam na Batman i Flinstonów

Teraz się rozglądam po Wrocławiu, gdzie aktualnie stacjonuję. Nie wie ktoś czy jest tu cos w stylu takiej "kiniarni"?
ostatnio edytowane: 2007-10-25 14:42:50
_______
kręćmy się jak ćmy
~yeszcze    26.10.2007 @02:20:40
najczęściej na PC.

jak mnie stać to do kina - Centrum Sztuki Filmowej, Kinoteatr Rialto (bo tam też można pić i palić )
chyba, że nowe filmy, to do Heliosa ale tam to tylko na poranne seanse w dni powszedne, dwa tygodnie po premierze. wtedy sala jest pusta, ewentualnie są dwie, trzy osoby. czasem się udaje wejść bez biletu :D
_______
.no sympathy for the devil
~trzygrosze    26.10.2007 @17:12:55
ta... PC :/

Tam gdzie mieszkam najblizsze kino jest oddalone odemnie o 25km..
^aloj    26.10.2007 @21:54:16
MAŁE KINA! MAŁE KINA!
Zdecydowanie. W Poznaniu kino "Muza" i "Apollo". Uwielbiam.

Szuuuwar, fakt, "Cinema Paradiso" cudownym filmem jest : )
_______

~thymotka    27.10.2007 @12:09:45
W Czestochowie mamy niewielki wybor, jesli o kina chodzi. Jest Cinema City gdzie puszczaja glownie shreka i OKF, gdzie wszystkie premiery przesuniete sa w czasie o jakis miesiac. Osobiscie wole to drugie. Poniewaz OKF prowadzony jest przez fajnych ludzi i zawsze wytargam od nich jakis plakat. Ale gdyby bylo w poblizu kino o jakim pisze szuflada czy szuuuwar, nie zastanawialabym sie i szybko zmienila dilera filmow.:P
"Cinema Paradiso" ...cholernie wzruszajacy film.
_______
głupia kiełbasa
~Trisha    27.10.2007 @21:00:11
mi w sumie odpowiada wszystko wyżej wymienione obojetne gdzie ogladam - film to film
_______
Nie wszystko wychodzi tak jak marzyliśmy... Czasem bywa nawet lepiej!
~Ahejka    28.10.2007 @10:10:48
czasami mam ochote isc do kina, poczuc sama ta atmosfere zblizania sie do wejscia, kupowania biletu, bo to ma smaczek, wiem, ze zaraz zacznie sie film
ale bywa, ze wole usiasc w wygodnym fotelu przed telewizorem, z pilotem a za oknami pada snieg i jest ziiimnooo... to mnie najbardzej cieszy;]
_______
"Śmiechu mi trzeba...!"
~6shadow6    01.11.2007 @22:02:41
lubię starsze, skromne kina.
_______
szukam ideału.
~siugarek    02.11.2007 @14:26:37
ja chodze do kina w kronie Wrocławskiej... na piechotke mily spacerek nad brzegiem Odry...przy piwku potem dobry film w kinie i powrotny spacerek tez przy piwku do domu.
A tak na codzien to ogladam mnostwo filmow na kompie...wieczorem przewaznie przy dobrym filmie
~barbarja    03.11.2007 @20:55:35
a ja o lodzi. kiedyś dawno temu uwielbiałam kina łdk - to duże i to małe, ale zaczął tam chodzić też taki dziwny pan z torba wpaski albo kratkę i siadał zawsze zamną... wrrr. ale można było obejrzec parę fajnych filmów [a potem w małym się projektror pod sufitem pojawił, i to już nie jest kino...].
ateraz chodzę na zmianę do ss albo do charliego [stare kino studyjne]. i niestety w charlliem są juz zbyt drogie bilety w stosunku do jakości , ekran mają syfiasty, często są przerwy tech w czasie filmów i tragiczna ostrość +porażony pomysł z maleńką sala tzw.klubową. więc najczęściej SS - bo lubie obejrzeć film w kinie na dużym ekranie. i żeby mi było ciepło. czasem tewż polonia - ale strasznie ubogi repertuar....
~revengaa    04.11.2007 @10:54:25
w zaciszu domowym przed monitorem.. a czasem kino, ale nieczesto..
_______
minha vida é a capoeira
'szuuuwar    08.11.2007 @00:02:15
barbarja, na krakowskim forum wokół kina poznałem gości z kina charlie
_______
~Rybak    08.11.2007 @00:32:51
Ja do listy aloja dodałbym kino Malta , świetny klimat
+konradjakubowski    08.11.2007 @06:04:52
mnie sie w Imaxie podobalo, szkoda ze tak malo filmow tam puszczaja.

A generalnie to w tak w multipleksach, jak i malych bog wie iloletnich kinach jak i w domu na dvd.
^aife    08.11.2007 @10:56:36
Po wyjechaniu z mieściny bez porządnego kina doceniłam multipleksy i ich wygodę Głównie w cinema city, bo mam blisko.
~katmandu    08.11.2007 @16:02:35
kameralnie jak najbardziej, najcudowniej w szczecinskim Pionierze
~zubra    09.11.2007 @11:07:06
ostatnio kinoteka, multiplex ale w starym budynku
_______
Sygnaturka
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt