Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Kino
Grupa otwarta

o grupie
Grupa miłośników kina. Nie ważne, czy ktoś chodzi do kina/na film raz w roku, czy raz w tygodniu, jeśli choćby od czasu do czasu odczuwa konieczność kontaktu z ekranem, to znaczy, że kocha kino.

właściciel

KINOmaniak
24.01.2009 @13:10:06

~czemu    24.01.2009 @13:10:06
Nie wiem czy lubicie czy nie ten program ja ..bardzo staram sie oglądac większośc filmów, które poleca Artur Pietras i musze przyznac, że zawsze mi się podobają...ostatnie to "Na krawędzi nieba" , "Przyjeżdza orkiestra", " Spotkanie" . Szczerze polecam ten program i oczywscie te filmy
dzisiaj " Przedziwne przypadki Benjamina Buttona"
pzdr
~modulla    28.01.2009 @09:55:46
właśnie wczoraj oglądałam Benjamina Buttona i trochę mnie dobiły dłużyzny.Chyba jednak nie jestem zachwycona...
Ale "Na krawędzi nieba" cudowne.
~czemu    02.02.2009 @23:53:22
No właśnie zobaczyłam ten film, spodziewałam się trochę czegoś innego rozśmieszały mnie te wzmianki ze "starego kina", film troche długi ale koncepcja świetna dlatego też nie jestem w stanie powiedzieć nic zbytnio złego i ostatecznie musze powiedzieć, ze mi się podobał ... zachęcam jeszcze raz do "Na krawędzi nieba" a ja teraz oglądne " Memento" tak z opóźnieniem troche
~modulla    04.02.2009 @14:52:45
no niby też nic nie mam do Benjamina, ale jednak przydałoby się trochę więcej niedomówień.Nie lubię jak tak wszystko podane jest na tacy.I w sumie to druga cześć była znacznie lepsza, a na rozwinięcie relacji między dorosłymi bohaterami zabrakło czasu.
W sumie to pewnie chodzi o to żeby dotrzeć do jak najszerszej publiczności i zgarnąć jak najwięcej kasy.Bo film ciut bardziej ambitniejszy nie zarobi tyle co oscarowy pewniak.
No ale nie był aż tak zły, druga część zmieniła moje nastawienie.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt