Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Depeche Mode
Grupa otwarta

Sounds Of the Universe
30.03.2009 @12:16:54

~guccilittlepiggy    30.03.2009 @12:16:54
Nowy album już w necie. Jeżeli ktoś już słyszał, to poproszę o opinie i wrażenia.
^MAJKOL    30.03.2009 @13:00:56
Ja skomentuje gdy zobacze plyte Nawet nie bede sie starac szukac nowych piosenek przed premiera. Tak sobie postanowilem CIekawe czy wytrzymam...
~guccilittlepiggy    30.03.2009 @13:08:28
Też tak zawsze mówię :D
ale do 20, to jeszcze hektary - musiałbym przestać chodzić po serwisach, a najlepiej wyłączyć internet
Ja już słyszałem, ale dopiero się wgryzam, więc podzielę się wrażeniami później.
Zresztą jeśli chodzi o kupno i tak czekam na bonusową wersję płyty
^MAJKOL    31.03.2009 @12:17:59
Po pierwsze to to slyszalem ze premiera juz 17 Po drugie ja mam "lepiej" bo obecnie nie mam neta w domu :P
~medousa    01.04.2009 @18:33:51
ee, ja też wolę się trochę poniecierpliwić i poczekać aż płyta pojawi się w sklepach. będzie okazja do świętowania i przyjemny rytuał - zakup, odpakowywanie i delektacja. mam nadzieję, że posmakuje : )

dajcież już 17! : D
~guccilittlepiggy    01.04.2009 @20:13:34
Dzisiaj się dowiedziałem, że na wersję deluxe to trzeba się zapisywać :D
sama radość
^MAJKOL    21.04.2009 @13:17:13
Jezcze wstrzymam sie z wyrazaniem mojej opini. Szanuje prawo do konstruktywnej krytyki, ale ta "recenzja" to jakas amatorska pomylka! http://www.rp.pl/artykul/2,293543.html
~medousa    21.04.2009 @17:13:16
płyta już od wczoraj w sprzedaży!!! hell yeaa
czas iść po nią do sklepu :slinisie:
~Jaisis    21.04.2009 @20:46:09
Ja już mam i się rozczarowałam przyznam.
Zabrakło mi utworów, które przyklejają się do mózgu po pierwszym usłyszeniu. Słychać próbę nawiązania do "klasycznego stylu" DM, ale bardziej wolałam rockowy Playing the Angel, tutaj zieje mi jakąś kompozycyjną niemocą. No nic, poczekamy, może następny będzie lepszy.
_______
^MAJKOL    22.04.2009 @11:45:59
ie wiem czy moge juz tak porowywac, ale chya jedak PtA byl lepszy Sa utwory, ktore sie "przyklejaja do mozgu" ale ja nie oceiam na tej podstawie utworow. Jakies takie proste te kawalki, fajie rzmia, ale brakuje czegos.... To moje pierwsze wrazenia. Ogolnie oceniam plytke na plus, bo ponad polowa kawalkow jest na poziomie Najfajiejszego kawalka jeszcze nie mam. Dla mnie chyba najbardziej Come Back odstaje od reszty. Z Fragile Tension mam problem jakis bo nie moge sie zdecydowac czy jest fajny czy przecietny...
~guccilittlepiggy    22.05.2009 @19:28:48
A ja powiem tak: gdyby nie wydanie deluxe, to pewnie nigdy więcej nie włączyłbym tej płyty. Już PTA było słabe, ale miało takie niesamowite akcenty jak sinner in me i nothing's impossible plus bardzo dobry the darkest star, było sie przy czym zatrzymać, tutaj nie ma ani jednego takiego momentu, jak dla mnie. Najlepszy utwór na płycie to wrong, i to własciwie mówi wszystko o tej płycie - nie myślałem, że dozyję czegoś takiego prawdę mówiąc, chociaż to już chyba jakaś zasada, od ultry kazda kolejna płyta jest zwyczajnie gorsza. Mam tylko nadzieję, że to było własnie przysłowiowe sięgnięcie dna...
~Scumbler    30.05.2009 @08:38:53
słuchajcie, kurcze rozumiem, że to jest Depeche Mode, zespół któey sam osobiście bardzo szanuję i lubię. Ale nie ma co się oszukiwać - ostatnia płyta, jest autentycznie do dupy. I to nie jest kwestia gustu. Po porstu muzycznie płyta jest naprawdę słaba i tyle.
^MAJKOL    01.06.2009 @13:22:03
It's a question of taste Gdyby byla "do dupy" to bym jej nie sluchal, ale zeczywiscie jeden z kawalkow pasuje do tego okreslenia W sumie to chyba nie ma tutaj zadnego kawalka na wysokim depeszowym poziomie ale nie ma co sie wstydzic za te plyte...
~Gabina    04.06.2009 @07:39:59
A ja nie wiem o czym Wy mówicie...ta płyta jest GENIALNA.Moze my inne płyty mamy?

Z pewnością nie jest to płyta,która wpada w ucho przy pierwszym przesłuchaniu,ale potem...potem to po prostu pięknie płynie.A jeżeli ktoś twerdzi,że płyta jest muzycznie słaba to po prostu słyszy połowę...Tam jest tyle smaczków,które po prostu trzeba wychwycić...
ostatnio edytowane: 2009-06-04 07:41:10
_______
Albo nie.Nic tu nie bedzie
~morpheus    19.10.2009 @08:44:31
Reanimacja

"Z pewnością nie jest to płyta,która wpada w ucho przy pierwszym przesłuchaniu(...)"

O, to, to. Jakbym czytał siebie. To jedna z tych płyt, którą trzeba przetrawić - nie podejmuję się zdefiniować, dlaczego, a zresztą w ogóle dyskutujemy tu o gustach

Od "Ultra" każda kolejna gorsza?? Że np. "Exciter"? Jezu... Cóż, mnie ta ewolucja w elektroniczną i troche mroczniejszą stronę odpowiada wyśmienicie

Ja tej muzyki słucham razem ze słowami i dla mnie chłopaki idą non stop do przodu.

Już od momentu rozpoczęcia sprzedaży mam bilet na 10 lutego i nie mogę się doczekać
_______
Gramy w GO! "Jeżeli szachy są królową gier, to GO z pewnością jest ich cesarzem". Zapraszamy http://www.digart.pl/grupy/1728/go
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt