Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Suwałki
Grupa otwarta

o grupie
Mieścina i nasza doczekać się musi grupy na tym że zacnym portalu.

Zachęcam do brania udziału w dyskusjach na naszym forum.

właściciel

Miejscówki do focenia***
25.10.2007 @10:23:47

~dfxtomek    25.10.2007 @10:23:47
Jak już grupa Suwałki jest ... to trzeba coś zadziałać i jakiego posta zarzucić ...
Mianowicie : gdzie warto sie wybrać (okolice naszego miasta oczywiście ) żeby skadrować i uchwycić coś ciekawego ...
_______
*** foto & Ps w wolnych chwilach ***
~Zekocoster    25.10.2007 @15:04:41
ja osobiście znacznie lepiej się czuje w mieście jako zbiorowisko miejsc godziwego obserwowania i fotografowania . modrzewiowa i tamtejsze budowy. szkolna. no ale zależy co kto lubi . jestem ciekaw jakie propozycję dadzą inni . pozdrawiam.
~dede2    01.11.2007 @08:54:36
Gałaja (stare domy, o ile jeszcze są)
_______
▒▓█ ZAPRASZAM DO GRUPY "Digart zaczyna się po 30-tce" http://www.digart.pl/grupy/306/Digart_zaczyna_sie_po_trzydziestce/ █▓▒
~Zekocoster    01.11.2007 @16:39:25
w sumie takich domów o takim stylu w Suwałkach jest sporo . sądzisz, że te na Gałaja maja inny wyraz ? hmm . swoją drogą można się głębiej zastanowić nad kolejnym miejscem odwiedzin .
~ctrl84    11.11.2007 @22:25:20
a ja z wielka nostalgia wspominam plenery na kosciuszki po bramach. W sumie trudne miejsce, mozna stracic aparat jak sie wejdzie nie tam gdzie trzeba. Teraz juz pare podworek remontuja, juz to wszystko inaczej wyglada, ale zachowalo sie jeszcze pare nietknietych podworzy. Maja niesamowity klimat, jeszcze te dzieci bawiace sie, cos niesamowitego
~siemionek    12.12.2007 @21:22:58
niezłe miejscówy do focenia? Cała Suwalszczyzna, nie można ograniczać się tylko do popularnch miejsc.
~walleet    03.01.2010 @16:06:51
Polecam starą opuszczoną elektrownię, zero ochrony i super klimat
_______
Moje koncertowe blogowanie: http://koncertywobiektywie.pl
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt