Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Suwałki
Grupa otwarta

o grupie
Mieścina i nasza doczekać się musi grupy na tym że zacnym portalu.

Zachęcam do brania udziału w dyskusjach na naszym forum.

właściciel

Konkursy fotograficzne w Suwałkach
15.11.2007 @10:54:15

~ctrl84    15.11.2007 @10:54:15
Tak patrze, ze gdy sa organizowane jakies konkursy fotograficzne w Suwałkach to rzeczywiscie, bardzo duzo chetnych. Tylu jest fotoamatorow w Suwalkach a gdy skladam prace na konkurs "Najwazniejsze slowo" w Muzeum (na dodatek w ostatni dzien) to okazuje sie, ze zlozylem jedyny! Tak wiec mysle, ze naprawde warto brac udzial w konkursach organizowanych w Suwalkach, szanse na wygrana sa bardzo duze a i pozostaje satysfakcja gdy zajmie sie jakies miejsce gdy konkurencja jest wieksza. Tak wiec apeluje: LUDZIE SUWALK, BIERZCIE UDZIAL W KONKURSACH FOTOGRAFICZNYCH. Warto nawet dla przyjemnosci, sprawdzic samego siebie. A poza tym nagrody czekaja.

Moze w zwiazku z tym piszcie tu na forum gdy ktos cos bedzie wiedzial o konkursach jakis suwalskich
~Zekocoster    19.11.2007 @15:04:45
sądzę , że co do tego konkursu to trochę się nagromadzi tych zdjęć . po mojej interwencji pojawiło się w mej szkole ogłoszenie o tym konkursie . Dodatkowo Twoi znajomi o których mówiłeś zapewne tez coś zapodadzą . jestem ciekaw jaka ilość zdjęć w finalnym efekcie się pojawi do 30 listopada . szukając w necie czegoś związanego z konkursami fotograficznymi w najbliższym położeniu muszę stwierdzić , że nic nie odnalazłem .

pozdrawiam.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt