Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Zdzisław Beksiński
Grupa otwarta

o grupie
Grupa zrzeszająca miłośników tego fantastycznego artysty.
Zapraszam

właściciel

Klatwa Beksinskiego
15.02.2009 @14:13:14

~bloodlustattoo    15.02.2009 @14:13:14
Kiedys, ktos mi zapodal artykol w gazecie o klatwie Beksinskiego. kilka osob, ktorzy go spotkali, mieli nieszczesliwe wypadki.
pewien chlopak spotkal tego pana w krakowie na rynku i nawiet nie wiedzial kto to jest. Zafascynowany jego malarstwem, zmalowal fan arta. ( niebieska twarz, wielkie usta...).... w trakcie biegania po parku zima poslizgna sie i uderzyl glowa w drzewo. teraz jest niewidomy.

bylo kilka przykladow ale tylko ten zapamietalem.

co o tym myslicie? czy zeczywiscie byla taka mozliwosc, czy to ludzie szukaja tematu?
~paskudnik    14.03.2009 @12:48:34
ee tam! tez słyszałam te chore wypowiedzi... jak dla mnie to w każdym zdarzeniu można dopatrywać się "podwójnego znaczenia". Według mnie ludzie po prostu lubią jakieś otoczki 'niesamowitości' a że jeszcze jest to doprawione 'mrocznymi pracami' ... Swoją drogą ciekawe czy gdyby Beksiński zamiast tego malował kucyki to tez byłyby takie 'sensacje związane z klątwą Beksinskiego....?
_______
...uważajcie na latające paskudy...
~oldy    25.06.2009 @21:50:46

jup , zapewne ..

każdemu kto zobaczyłby kucyka zmniejszyłby się penis ..

nie wiem jak to z Kobietami ..

~Gundross    29.06.2009 @13:27:38
klątwa Beksińskiego - spam na PW od założycielki grupy

-.-' żegnajcie.
_______
~egzorcystyczny    19.04.2010 @03:57:42
stary post... a wiecie chociaż co znaczy słowa "KlĄtwA"? albo "Przekleństwo" w prawdziwym pełnym pojęcia znaczenia złorzeczenia?
Syn Beksińskiego też tragicznie zginął -wiele spraw takich -nie tylko się GenialnychArtystów przytrzepia. -jak jego rodzinka klątwę jakąś miała. -czy nie miała. i tak jasno widać że krypto-mania nie tylko u Zdzisia była. nie tylko u niego.
Świętej Pamięci.
~Fugiss    24.06.2011 @09:26:12
cyt. "Nad rodziną Zdzisława Beksińskiego wisi dziwne fatum, jego syn Tomasz popełnił samobójstwo, żona Zofia zmarła po długiej chorobie, a jedyny człowiek który mógł się nazywać jego uczniem, Adrian Kędzia, musiał przestać malować z powodu poważnej wady wzroku. Nie wiem ile jeszcze nieszczęść spotka Beksińskiego, ale tak bardzo tragedia pasuje do jego sztuki" — Jerzy Duda-Gracz
~bloodlustattoo    14.07.2011 @01:17:50
po latach niebytu na digarcie zawitalem bo nie mam co robic.
wiec pokolei i od konca.
Fugiss wlasnie zacytowal arta ktory czytalem. ale tych wypadkow bylo duzo wiecej.

gundross. nie wiem nic o spamie i odcinam sie od wszelkiego zla :P
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt