Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Zdzisław Beksiński
Grupa otwarta

o grupie
Grupa zrzeszająca miłośników tego fantastycznego artysty.
Zapraszam

właściciel

Twórczość Z. Beksińskiego na...
25.10.2007 @20:11:30

1 2 Następna strona
~lunarie    25.10.2007 @20:11:30
Czy ktoś z was miał okazję oglądać oryginały prac tego wspaniałego artysty? Ja widziałam część z nich i muszę przyznać, są naprawdę niesamowite pewna moja znajoma ma nawet w domu jedną z nich.
Mam szczęście mieszkać w Sanoku, miejscu urodzenia Zdzisława Beksińskiego i w naszym muzeum znajduje się największy zbiór jego twórczości.
Powiem jedno- prace te 'na żywo' są wręcz niesamowite! Nie dość, że naprawdę spore rozmiarowo, to fantastycznie szczegółowe, realistyczne, żywe. Wszelkie kopie, nawet te w najlepszych albumach to jedynie żałosne odbicie prawdziwego geniuszu.
Polecam
ostatnio edytowane: 2007-10-25 20:12:04
~barnaba200    25.10.2007 @21:13:09
byłam oczywiście w Sanoku, a jakże, z samego w-w jechałam
Weszłam i juz wyjść bez choćby jednego nie chciałam :D
a na pocieszenie zakupiłam sobie plakacik, który obecnie zajmuje miejsce najwyższe miejsce w domu - antresolę - na ścianie, nad moim materacem :P
_______
nie obchodzi mnie to. rób co chcesz i się baw
~shimues    25.10.2007 @22:02:53
Właśnie, ja oczywiście w Sanoku też widziałem Swoją drogą cudowne miasto, jakoś niesamowicie pasuje razem ze swoim skansenem do twórczości Beksińskiego.
~smiled    25.10.2007 @23:14:21
idealny pretekst by pojechać w Bieszczady :D
~TH3RION    26.10.2007 @00:22:02
Ja niestety przegapiłem wystawę jak kiedyś u nas była :/
_______
This deathbed is my home.
~Paulette    26.10.2007 @16:23:34
ooo!
Bieeeszczady!
~lunarie    27.10.2007 @12:08:36
Potwierdzam, każdy pretekst dobry :D
~6shadow6    27.10.2007 @20:31:25
planuję się wybrac, oj planuję.
_______
szukam ideału.
-    28.10.2007 @16:36:51
Ja widzialam wystawe fotografii w Warszawie jego autorstwa.
Też świetne.
~CzarnoCzerwony    28.10.2007 @20:42:13
zgadzam sie z lunarie dzieła Zdzisława Beksińskiego są przepiękne w rzeczywistości , to jest coś niesamowitego zobaczyć tak liczne zbiory tego artysty, polecam wszystkim obejrzenie tych prac na żywo w Sanoku (na prawdę warto)
_______
Ty jesteś jednym a ja drugim końcem, daleko nam do siebie strasznie!!
~Wallygator    29.10.2007 @14:26:14
W Rybniku , gdzie żyć mi przyszło już od 10 niemal latek, była wystawa jego fotomontaży, niestety to już nie to co akryle na płytach
~gilbaert    30.10.2007 @22:29:39
W Częstochowie jest chyba muzeum twórczości (bo nie wiem, czy to tam nadal jest). Byłem - pełen wypas!
_______
http://komiksyinietylko.blox.pl/html blog o komiksach
~agaciarlz    30.10.2007 @22:33:46
ja byłam w sanoku kilka lat temu i od tamtej pory oczarowałam sie jego twórczością i tak juz zostało ;D a pojechałam tam przypadkowo ;D

prace ma niesamowite
~Bohmal47    31.10.2007 @00:30:39
Miesiąc temu zwiedziłem muzeum Mistrza w Częstochowie. Można tam obejrzeć 50 obrazów i sporo rysunków Zdzisława Beksińskiego. Wszystko to dzięki państwu: Piotrowi i Annie Dmochowskim, którzy nie ustają w wysiłkach w popularyzowaniu tej genialnej twórczości. Polecam serdecznie, ponieważ jest to ekspozycja stała, która obejmuje naprawdę wybitne i znane prace.
_______
Mój profil artystyczny: http://bogumilhoder.digart.pl/

Galeria Angeliki: http://angelikakaczmarek.digart.pl/
~Vexatusa    31.10.2007 @20:11:20
Ja poznałam jego twórczość właśnie na żywo, na wystawie. To było takie wielkie przeżycie , że stał się moim autorytetem w malarstwie.
~eternalsunshine    07.11.2007 @20:53:25
oglądałam jak była wystawa w Gdańsku. poszłam 3 razy;] podzielona tematycznie. przechodziło się z jednego świata w drugi, choć cały czas się czuło, że to dzieło tej samej osoby...jestem maksymalnie zachwycona Jego twórczością...żadna wystawa do tej pory nie zrobiła na mnie takiego wrażenia.
_______
take vicodin- it's yummy.
~balkon    14.11.2007 @19:34:24
W ELBLĄGU w gotyckim kościele przerobionym na galerię, świetnie się prezentowały jego prace
~mastadeath    17.11.2007 @19:38:08
kurde no nie miałem tak wspanialej okazji by pooglądać na żywo twórczość Beksińskiego
_______
Life is simple, kill or be killed, The code of survival
My Official online Portfolio http://www.matuszakmaciej.pl :: blog http://www.inspireyourmind.pl
~isako    23.11.2007 @21:00:14
a ja nigdy sobie nie wybacze, że zdążyłam na jego wystawę gdy była w Gdańsku, teraz poluję na jego wystawy i jadę jak będzie jakaś w miarę blisko
_______
"któregoś dnia rzucę to wszystko i wyjdę rano niby po chleb, wtedy na pewno poczuję się lepiej zostawię za sobą ten zafajdany świat"
~flashpoint    15.12.2007 @17:37:00
elo witam wszystkich fanatyków Zdziska co racja trzeba widzieć na żywo żeby to tak na prawdę poczuć

mam kumpla co pracuje w Sanoku na zamku i miał przyjemność być w mieszkaniu Beksińskiego w ramach katalogowania prac po jego śmierci, i może ciekawostka Beksiński w swoim mieszkaniu czuł się jak w twierdzy, zresztą to była twierdza, no i kumple znalazł w jednej z szafek zapas coli na rok, w w drugiej konserw

więc wiemy że Beksiński lubił Coca-Cole

Pozdrwaim
_______
Mam w sobie gorący detal i teraz Cię muszę znaleźć.
Przejdziemy przez siebie w lepsze, gorące kraje.
Bo istnieją. Skoro Ty zaistniałaś, ja już istnieję...
~kraker    05.01.2008 @22:37:57
lubił Cole- i żadna to nowośći wszak zdjęcia jego zapasów ode dawna widnieja na stronie Dmochowskiego.
~tommek    07.01.2008 @17:58:17
ja byłem w Sanoku kilka razy i są świetne, niestety grafika komputerowa to raczej dzisiaj porażka ale malarstwo i rysunki są super
~samokrytyczna    19.01.2008 @13:35:08
a ja byłam 2 lata temu na wystawie w Gdańsku.
To, co tam widziałam, szczerze mówiąc, było porażające.
Beksiński jest, jakby to napisać. Wyjatkowy w swej wyjątkowości.
Ktokolwiek by chciał skopiować jego obrazy, styl- nie uda mu się to.
U mnie na ścianie w antyramie wisi plakat z jego obrazem.
_______
i wanna be your fantasy.

~limpid    19.01.2008 @19:04:50
... byłam w Sanoku... niestety w okolicznościach kiepskich, bowiem wycieczka szkolna... większość krzyczała, że już wszystko zobaczyli i chcą wracać.. tym czasem ledwo zerknęli...:/ katastrofa i brak szacunku... Zdjęć nie było.. ale samo malarstwo wystarczyło... Geniusz... Marzę, aby udać się do Paryża na wystawę Beksińskiego... może wkrótce... okaże się...Jak na razie może Częstochowa... z tego co mi wiadomo jest tam stała wystawa artysty...
ostatnio edytowane: 2008-01-19 19:08:16
_______
I oświadczyła:
-Bo jedyną granicą, jaka ci została, jest świat rzeczy niepojętych, idee, opowieści, muzyka.
I obiecała:
- Bo nic nie jest równie doskonałe jak wytwór wyobraźni.
~MrKossA    11.02.2008 @18:55:32
w moim mieście była wystawa obrazów Beksińskiego. Muszę przyznać, że na żywo robią o wiele bardziej piorunujące wrażenie. Mistrzostwo w każdym calu. Patrzeć na każdy obraz mogłem godzinami.
_______
Orange juice
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt