Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Białystok
Grupa otwarta

Najciekawsze miejsca
04.11.2007 @23:07:40

~chodzacyponiebie    04.11.2007 @23:07:40
Waszym zdaniem najciekawsze miejsca w Białymstoku i okolicach, gdzie warto zapuścić się na dłuższą chwile, mijesca do których często wracacie myślami, które was natchneły..czekam na opinie
_______
Takie jest moje zdanie, ale moge się mylić.
~ImieMoje    05.11.2007 @00:51:26
herbaciarnia fajna jest ,że hej! na kilińskiego - dobra herba!
polecam w niedzielny, jesienny, deszczowy wieczór
~3k    05.11.2007 @19:40:40
Pałac Lubomirskich i park obok niego
~chodzacyponiebie    06.11.2007 @22:38:10
moje miejsce jest oddalone od Wasilkowa z 500m, idąc wzdłóż torów w stronę Białegostoku, znajduje się tam most znakomite miejsce na chwile refleksji często rowerkami tam się śmigało..
_______
~kifferowski    14.11.2007 @23:10:27
moze by tak w plener uderzyć wspolnie ??
_______
Chcesz bym skomentował Twoją pracę??? A skomentowałeś już moją?
~chodzacyponiebie    15.11.2007 @15:18:53
Ja niestety jak narazie nie mam czasu, ale może inni użytkownicy mają ochotę na wspólny wypad w plener z aparatem proponuje utworzenie wątku o takiej tematyce
_______
~moon1    02.12.2007 @13:02:45
stadion na ulicy Slonecznej podczas meczu Jagi :D
~chodzacyponiebie    02.12.2007 @21:56:32
tam to dopiero jest klimat
_______
~MROOK    05.12.2007 @23:31:40
zgadzam się z moon1
~Bila00    14.02.2008 @11:36:41
Fajny jest las zwierzyniecki
~polinaa    14.02.2008 @22:35:05
Najwspanialsze miejsce w okolicach Białegostoku to Brańsk zaledwie 61 km ;D i autobusy tam dojeżdżają ^^ a mianowicie most na rzeką .W Białymstoku to park przy pałacu Branickich. . .
ostatnio edytowane: 2008-02-14 22:38:46
_______
~maloraiza    16.02.2008 @10:10:32
lotnisko Krywlany, o każdej porze dnia i nocy
_______
for beer I live...
~athene    18.02.2008 @23:08:49
W Białymstoku i w okolicach jest wiele ciekawych miejsc- czy to do fotografowania (choć to przecież można wszędzie i wszystko), czy do spacerów albo rozmyślań.. :D
oto kilka moich propozycji: las zwierzyniecki (piękny grąd- wiosną przyciąga nasycona zieleń liści, latem- ciekawy półmrok), park Planty (fontanny i praczki,ale polecam szczególnie boczne aleje- gdzie zapuszczają się nieliczni - można spokojnie poobserwować ptaki), las Pietrasze, wiadukt ul Andersa (czy już Maczka, tuż za skrzyżowaniem z ul. 1000-lecia PP) - piękna panorama na miasto,szczególnie o zmroku; torowisko pod wiaduktem, w stronę Wasilkowa (a szczególnie most nad rzeką Supraśl, o którym wspominał już ~chodzacyponiebie), teren skansenu "Muzeum Wsi" (tuż za Białymstokiem w stronę Jurowiec),i inne.. ale największa moim zdaniem rewelacja to hałda w Sowlanach (!!!) - naprawdę! piękna panorama na całe miasto- polecam szczególnie wieczorem- pięknie oświetlony Białystok mamy jak na dłoni, a do tego ma się wrażenie,że wokół pustka i "stepy akermańskie"..- polecam!!! (najlepiej wybrać się z towarzyszem/towarzyszką)
_______
"Gwiazdy spadają w ręce tych, którzy patrzą w niebo" : )
~athene    18.02.2008 @23:11:18
mały aneks- zapomniałam o stawach dojlidzkich - świetne miejsce do spacerów, obserwacji ptaków i.. robienia zdjęć oczywiście (dla niewtajemniczonych - stawy na Dojlidach to nie tylko plaża miejska, stawów jest kilkanaście,choć część jest wysuszonych i zarośniętych)
_______
"Gwiazdy spadają w ręce tych, którzy patrzą w niebo" : )
~makebelieve10    01.10.2011 @22:50:16
Hej, sorki za odkopanie, ale mam do Was prośbe.. potrzebuję info o miejscach w Białymstoku takich klimatycznych, tajemniczych itp. do zrobienia sesji zdjęciowej. Tylko prosze, nie proponujcie Pałacu Branickich, Plant etc bo one są znane, a ja potrzebuję zakątków, starych kamienic itp do takich wlasie klimatycznych zdjec. Dzieki z góry ;*
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt