Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Digart zaczyna sie po trzydziestce
Grupa otwarta

o grupie
Ekskluzywna grupa digartowych zgredów, czyli "zmęczonych życiem" użytkowników płci obojga w wieku 30 i wiecej lat, którzy bądą mogli powspominać o starych, dobrych czasach i poważnie podyskutowac na różne tematy. Limit wieku nie ma większego znaczenia pod warunkiem, że nie będa poruszane tematy typu: "co robić po maturze?" (chyba, że będzie to dotyczyć naszych dzieci)
Strój wieczorowy nieobowiazkowy, ale mile widziany
Zapraszam na forum!!!

właściciel

czemu takie stare strucle zajmują się...
26.10.2007 @10:14:34

1 2 Następna strona
~abivman    26.10.2007 @10:14:34
zamiast siedzieć po robocie w łapciach przed telewizorem i wiecznie narzekać?Ja - dla tego, że nie czuję (niestety czasami) swojego znaku czasu, i chyba nigdy nie będę nobliwy.Obecnie jestem rozczochranym czterdziestoparolatkiem z kolczykiem w uchu(od parunastu lat) pełniącym role społecznie użyteczną. Mojej mamusi to przeszkadza, a rodzina się przyzwyczaiła :D:D:D:D:D
_______
pokazując swe"dzieło" pamiętaj, że Picasso potrafił namalować konia
~masza    26.10.2007 @10:39:26
Ej ej ej. Czemu "zamiast"? Ja robie wszystko - siedze w lapciach przed telewizorem, wiecznie narzekam, maluje, latam z aparatem po lesie i nie wygladam na swoje lata
A robie to wszystko, bo lubie.
~abivman    26.10.2007 @11:16:05
narzekać lubisz? To chyba tak dla żartu??? :D
_______
pokazując swe"dzieło" pamiętaj, że Picasso potrafił namalować konia
~masza    26.10.2007 @12:16:45
Jak sobie nie ponarzekam, to dziwnie sie czuje. Jakos tak zbyt mlodo :P.
~dede2    26.10.2007 @12:27:33
Ja robie zdjecia od przedwojny i jaoś po prostu nie przestałem na starość
_______
▒▓█ ZAPRASZAM DO GRUPY "Digart zaczyna się po 30-tce" http://www.digart.pl/grupy/306/Digart_zaczyna_sie_po_trzydziestce/ █▓▒
^Ajlona    26.10.2007 @23:53:36
Lubię, po prostu Mam różne okresy to wzmożonej, to uśpionej aktywności - jeśli chodzi o moją skromną twórczość... Ostatnio, niestety przeżywam mały kryzys - nie chce mi się wziąć palety do ręki...
Każda pasja odmładza, stymuluje i rozwija. Wiek stanowi drugorzędną rolę.
~dede2    27.10.2007 @19:04:49
Niedzielna fotografia wygania ze mnie złe wapory nagromadzone w czasie tygodnia roboczego.
_______
▒▓█ ZAPRASZAM DO GRUPY "Digart zaczyna się po 30-tce" http://www.digart.pl/grupy/306/Digart_zaczyna_sie_po_trzydziestce/ █▓▒
~Caska    09.11.2007 @11:10:48
dede??? od przedwojny??? której??? :Dbo coś mi się lata nie zgadzają :D:D
staruszku :D
_______
...catch me if you can...
~dede2    09.11.2007 @12:21:45
Od przedwojny, to znaczy jeszcze przed 13 grudnia 1981
_______
~Caska    09.11.2007 @12:23:51
aaaaaha
mała wtedy byłam :D
_______
...catch me if you can...
~Avadra    23.11.2007 @13:35:41
ja zrobiłem nawet jedno zdjęcie skota pod swoim blokiem, ale potem musiałem wiać ba mnie wojsko zobaczyło
_______
To wódka?słabym głosem zapytała Małgorzata.Na litość boską,królowo zachrypiał,czy ośmieliłbym się poczęstować Kobietę wódką,to czysty spirytu
~miderska    04.12.2007 @13:08:42
a ja nigdy tak na prawdę nie skończyłam 24 fotografia to tylko kolejny dowód na słuszność tej tezy ...
kurczę trzeba miec kondychę aby latać z całym osprzętem po przełęczach, pagórkach i wszystkich tych miejscach które chcę Wam pokazać , plecak waży dobre 10 kilo a to i tak niewiele do tego statyw , który notabene sama sobie wybrałam a teraz stękam bo diabeł waży tonę po kilku kilometrach ...ale się nie przewraca podczas podmuchów i nie drży więc niech mi ktos powie że to sport dla staruszków w ciepłych kapciach ?!
mało tego , aby zrobić coś fajnego trzeba najpierw zaplanować trasę ,uzbierać pieniąchy , wyszarpać urlop a potem explorować nieznany obszar w poszukiwaniu tych miejsc które są najciekawsze i nacenniejsze fotograficznie , więc dla staruszków nie polecam bo moga się przeliczyć z mozliwościami
ano i trzeba wstawać jeszcze w nocy aby dorwać wchód słońca i wracac po nocy bo zachód tez jest bardzo cenny , cały dzień na nogach i wiele godzin wyczekiwaia bo fotografowanie o prwnych godzinach jest najzwyczajniej w świecie bezsensowne z powodu braku odpowiedniego światła ...
sport dla wytrwałych i na pewno nie nadaje się dla amatorów ciepłych kapci

ostatnio edytowane: 2007-12-04 13:10:58
_______
Om mani padme hum ...
-AlFatah    12.12.2007 @16:39:59
Ejjj smiejecie sie ale ja tak robie wracam do domu po pracy styrany zimne piwo w siatce otwieram TV i bo mometu gdyy czuje ostatki sił podnosze sie i ide na łozko spac i tak byle do rana a rano byle do Weekendu :D
~jacek1    01.03.2008 @13:35:25
Witam serdecznie!
Panie prezesie, szanowni członkowie. Niniejszym bardzo proszę o przyjęcie mnie
do grupy. Niestety mam 2 /słownie:dwa/ lata do sześćdziesiątki, ale wyczytałem
o braku ograniczeń wiekowych. Może napiszę kilka słów o sobie. Przeżyłem kilka wojen; najazd Rosji na Węgry /1956 r. /, później na Czechy, Rosjanie przejeżdżali przez moje miasto /Bielsko-Biała/, pijani , myśląc, że jadą na pokojowe manewry do zaprzyjaźnionego kraju. Wojnę polsko - polską z pewnością znacie. Fotografuję od ............ nie pamiętam lata robią swoje!!!
Pstrykam co mi podejdzie pod obiektyw, zawsze amatorsko. Czasami jakieś
foty do folderów za marne grosze. Żyję z przyzwyczajenia. Myślę, że kiedy
zrobię jakiegoś udanego pstryka. dotychczas mi się nie udało.
Liczę na akceptację mojej osoby w Waszym gronie.
- Jacek Szabla
~jacek1    01.03.2008 @13:38:28
* /słownie; dwa/
~dede2    02.03.2008 @20:42:33
Przyjęty! Pisać proszę czesto!
_______
~masza    05.03.2008 @14:36:56
Hej hej.
~dede2    05.03.2008 @22:41:23
Hej, ho! Na piwo by się szło!
Niech ożyje wreszcie to forum!!!
_______
~tatachomika    15.04.2008 @15:51:34
no to może ja coś dorzuce... Refleksja nad sobą. Wniosek: dziadzieje... wyrzuciłem telewizor, kapcie pogryzł kot, a pilot... się połamał... Uzbierałem na aparacik. I odkurzam zapomniane od blisko 20 lat hobby. Cykam foty... czasem coś co akurat zobaczę... czasem coś co we mnie siedzi... czasem coś co zachwyca podczas spaceru... czy wędrówki... Niestety 5 dni w tygodniu zmarnowane na prace, niezwiazaną z fotografią
_______
....
~masza    15.04.2008 @21:55:39
"wyrzuciłem telewizor, kapcie pogryzł kot, a pilot... się połamał..." - to sa objawy mlodnienia a nie dziadzienia.

Dede - domagam sie pochwal dla mnie i tatychomika - ozywiamy forum!
~tatachomika    16.04.2008 @12:27:11
kurcze... czemu sam na to nie wpadlem ... ze ozywiamy haha milego dnia
_______
....
~masza    17.04.2008 @11:16:43
I co... lipa. Dede sam tu nie zaglada.
~tatachomika    17.04.2008 @11:27:35
apropos lipy... ostatnio Lipa całkiem fajną plyte nagrał hyhy
_______
....
~dede2    18.04.2008 @20:24:29
Zaglądam, zaglądam - nie było mnie ostatnio, bo odbierałem zaległy urlop (efekty w galerii)
P.S. Zagladałem codziennie, ale znudziło mi sie gadać z samym sobą
_______
~masza    19.04.2008 @09:40:20
No nareszcie cien zycia
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt