Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Wrocław
Grupa otwarta

"po co dopisujesz się do jakiejś grupy"
19.03.2012 @14:23:04

+Piperyna    19.03.2012 @14:23:04
Interesuje mnie sam fakt "po co ci to" jakie chcesz mieć z tego korzyści, co daje ci dodanie pracy do danej grup..........i może w ilu jestes w grupach
_______
ja nie mam tego prosze pana, ja nie mam ja nie umiem ja nie znam, ja bylam ale sie nie chwalilam, ja czytalam ale potem zapomnialam, ja widzialam ale czasem mi sie zdaje, ja myslalam ale chwilami mam wrazenie ze juz nie

~jkubica    19.03.2012 @14:39:27
Aby podkreślić swój indywidualizm, im bardziej offowe grupy tym bardziej spoko.
+Piperyna    19.03.2012 @14:47:36
posiadasz 24 indywidualności
_______
ja nie mam tego prosze pana, ja nie mam ja nie umiem ja nie znam, ja bylam ale sie nie chwalilam, ja czytalam ale potem zapomnialam, ja widzialam ale czasem mi sie zdaje, ja myslalam ale chwilami mam wrazenie ze juz nie

~jkubica    19.03.2012 @15:17:51
Cześć nawet sam założyłem.
+Piperyna    19.03.2012 @15:18:58
teraz dodatkowo zauwazyłam że wystarczy odpowiedzieć na wątek w jakiejś grupie i automatycznie się do niej dopisujesz...
_______

+miedzwa    19.03.2012 @15:31:38
ostatnio usuwałam, bo nie potrafiłam odpowiedzieć na pytanie 'po co?' dla większość grup.
_______
//"proszę pani, ja nigdy nie dochodzę do trzeciej minuty..."
+Piperyna    19.03.2012 @16:24:52
wydaje mi się że zaledwie kilka grup jest na tyle aktywna, maja wewnętrzne konkursy, wewnętrzne grupowe prace dnia, konkursy, a reszta to tylko kwestia przypinki i przynależenia.
_______

+miedzwa    02.04.2012 @09:34:45
myślę, że masz rację.
_______
//"proszę pani, ja nigdy nie dochodzę do trzeciej minuty..."
*WojtekHnat    02.04.2012 @11:11:09
Im więcej grup-tym większa szansa na rewelki
_______
Idę...

Może kiedyś dojdę.

http://wojtekhnat.tumblr.com/
^RafalHyps    16.10.2012 @15:55:16
by szukac ladnych dziewczyn
ostatnio edytowane: 2012-10-16 15:55:37
_______
http://www.facebook.com/hypspl - Rafal Hyps na Facebooku
+Piperyna    17.10.2012 @20:30:32
znalazłeś? ;]
_______

~kocislaw    30.10.2012 @13:08:18
Wrocław moje miasto, mała ojczyzna
~niephotography    30.10.2012 @20:21:09
Podświadomość człowieka domaga się przynależności do jakiejkolwiek grupy,społecznej,kulturowej-Czy to w wypadku stron internetowych-Jakichś które digart oferuje...

Pozdrowienia.
+Piperyna    30.10.2012 @21:39:35
a czytacie newsy?
_______

~FESTUNGBRESLAU    21.11.2012 @17:47:41
łączenie zborów, pozycjonowanie tematu, lokalność, inwigilacja konkurencji
~skarogniada666    22.12.2012 @06:46:06
haha, wracam "po latach" na da, stwierdziłam, że zrobię porządki i powywalam zbędne grupy, i w tym momencie zobaczyłam ten temat;]

a po co się dopisywać? - regionalnie (tu) ze względu na zloty, newsy; tematycznie - coby pokazać prace ludziom tworzącym coś podobnego (komcie oh yeah;D)
a kiedyś kiedyś nie wiem, co mnie napadło, przeglądałam grupy i się dopisywałam, jak mi podpadło. więc właśnie akcja wyrzucania potrzebna.

(nawiasem mówiąc kiedyś zostałam zbluzgania na priv popełniwszy przestępstwo pt. wypisanie się z grupy tego pana )
_______
nie umiem pisać składnych komentarzy, wiem
'Lucanus    22.12.2012 @09:34:00
A to z tym się jeszcze nie spotkałem. Żeby ludzie się kłócili o wypisanie z grup.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt