Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Wrocław
Grupa otwarta

fotoevent/może coś na kształt zlota
18.01.2013 @04:39:09

~skarogniada666    18.01.2013 @04:39:09
Hej
Wymyśliłam sobie coś fajnego Spotkanie ludzi związanych z foto - z jednej i drugiej strony obiektywu, określony temat, proces twórczy, rozmowy o Kulturze przy Napojach do rana...zakończone wystawą. Odbędzie się to w nowo powstałym klubie, do dyspozycji będziem mieć scenę teatralną. Na dniach wrzucę plakata, i insze szczegóły, chęętni?

(ogółem chcę ludzi związanych z foto, i głównie chodzi mi o zjednoczenie się w tym procesie twórczym, haha, ale moze w formie zlota by to? - tu też do adminki grupy się zwracam, udostępniłaby szerzej?..)
_______
nie umiem pisać składnych komentarzy, wiem
+Piperyna    18.01.2013 @20:40:21
smutne to że cholera nie ma odzewu. Gnidy leniwe;/ Zapewne masz na myśli Wrocław ?
_______
ja nie mam tego prosze pana, ja nie mam ja nie umiem ja nie znam, ja bylam ale sie nie chwalilam, ja czytalam ale potem zapomnialam, ja widzialam ale czasem mi sie zdaje, ja myslalam ale chwilami mam wrazenie ze juz nie

~skarogniada666    19.01.2013 @00:02:00
Wro, oczywiście. Dokładniej: klub A'le Jazz w Pałacyku na Kościuszki, termin 1.02, do negocjacji (dostałam już wiadomość z prośbą, czy by się nie dało nie w piątek...)

No smutno, kufa A w czasach, gdy na zloty latałam, znaczy 2008,9 to się udawało ludzi pozbierać i jakoś fajnie to działało, noo...

dzięki za przyklejenie, przyznam się, że najpierw głupia myślałam, że to error i wysłałam posta ponownie, identyczna ikonka jest na czacie fejsbukowym, gdy wiadomość się nie wyśle..
ostatnio edytowane: 2013-01-19 08:25:54
_______
+Piperyna    19.01.2013 @15:36:22
no to zróbmy z tego newsa, spróbujemy rozesłać po ludziach, moze tradycja piwka digartowego powróci, choc na zadnym nie byłam mozesz nastrugac konkret?
_______
ja nie mam tego prosze pana, ja nie mam ja nie umiem ja nie znam, ja bylam ale sie nie chwalilam, ja czytalam ale potem zapomnialam, ja widzialam ale czasem mi sie zdaje, ja myslalam ale chwilami mam wrazenie ze juz nie

~skarogniada666    20.01.2013 @23:09:46
no to powiedzmy tak: 01.02.2013, godzina 18-19 początek, klub A'le Jazz - piwnica Pałacyku, Kościuszki 34. plakat/coś na newsa graficznie zmotam na dniach - nie ma jak zacząć coś organizować przez internet i zostawić u chłopa zasilacz od kompa...

temat jeszcze (w ładnych krótkich słowach, notatek ap ropo sporo) nie wyszedł z mojej głowy, przy kompie z doskoku, to macie owe notatki:
* postać sportretowana/model a człowiek poza kadrem
* pozowanie/gra/teatr a życie/bycie
* "prawda" w fotografii - istnieje?
* postać grana przed modela = bohater literacki w opowiadanej fotografią historii
* backstage = historia opowiadania historii
(inspiracją był "artysta wpierdalający kanapkę" - czyli aktor pantomimy w tle wywiadu bodajże z Zanussim, w reportażu o polskim teatrze w Palermo, który to reportaż mi ów aktor, znany w życiu codziennym, pokazywał - i właśnie jego komentarz "Patrz, artysta wpierdala")

a piwka digartowe, błagam come back! oby się udało

trochę osób mam już - z maxmodels i z reala

edit: banana, nie kanapkę, mnie poprawiono
ostatnio edytowane: 2013-01-20 23:13:56
_______
+jaceksowa    21.01.2013 @00:12:22
gdyby wydarzenie uformować, można by się zwrócić do administracji prowadzącej profil digartu na facebooku, o udostępnienie wydarzenia, byłby moim zdaniem większy odzew

..że się tak niechybnie wtrącę
ostatnio edytowane: 2013-01-21 00:13:00
_______
bardzo niedobre dialogi w ogóle brak akcji jest nic się nie dzieje
~skarogniada666    21.01.2013 @02:32:00
wtrącenie oczywiście dużo racji ma;] tak zrobię - tylko właśnie uformować najpierw, to miały być hmmm konsultacje społeczne:P, tu nie wyszło, na maxmodels owszem - na razie mam ponad 10 osób chętnych, nie jest to tragedia

dla fejsbukowców: https://www.facebook.com/events/380865088675774/
ostatnio edytowane: 2013-01-23 02:30:12
_______
^Vermil    29.01.2013 @00:27:28
ej, fajna sprawa. odeśpię, ogarnę się, jutro wczytam się jeszcze raz i może przyjdziemy.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt