Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Wrocław
Grupa otwarta

Skradziono aparat CANON 5d, EOS 30, obiektyw CANON 50mm...
07.06.2013 @22:12:50

~kaplecha    07.06.2013 @22:12:50
https://www.facebook.com/events/633322390034542/?ref=notif?if_t=plan_user_joined

Dzisiaj, tj, 7.06.2013 dokonano bardzo zuchwałej i bezczelnej kradzieży całego mojego sprzętu fotograficznego z mojego domu w mojej obecności w biały dzień.
Była to moja najcenniejsza rzecz, jedyna z materialnych na której mi zależało, jedyna na którą samodzielnie ciężko zapracowałam.

* aparat CANON 5d, numer: 1230803172. jako znak szczególny - dodatkowa osłonka na wyświetlacz.
* aparat CANON EOS 30, z systemem eye control. Kupowany z którejś ręki, więc, niestety, nie mam numeru seryjnego. Mam jedynie informacje, które są na pudełku, jeżeli ktoś wie, czy mogę się przydać, dajcie znać.
* obiektyw CANON EF 50mm f/1.8 II, numer: 70871716,
* obiektyw SOLIGOR 19-35 f/3.5 z filtrem HOYA, znak szczególny: w dekielku do obiektywu musiałam nieco zmodyfikować mechanizm trzymający, ponieważ już był wysłużony i spadał - wcisnęłam od środka kawałki kartki czy jakiegoś materiału(bez tego nie trzyma się na obiektywie niemal wcale)
* lampa YONGNUO YN560-II, numer: YN32765187, z dyfuzorem,
* torba jakiś noname, czarna z charakterystyczną mocno pomarańczową wyściółką wewnętrzą
* czytnik kart
* karta compact flash SANDISK

Wszystko jest skradzione bez dokumentów, bez pudełek, 5d bez ładowarki.

Będę również niezmiernie wdzięczna za wszelką pomoc w odnalezieniu moich rzeczy. Nie ukrywam, że te rzeczy moją dla mnie ogromną wartość sentymentalną, ponad materialną.

Kontat do mnie:
Karolina Płecha
kplecha@gmail.com
507088852

PRZEWIDZIANA NAGRODA!
_______
Nieraz mi ręce
żyją zupełnie osobno.
Może ich wtedy nie doliczać do siebie?
M.B.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt