Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Wrocław
Grupa otwarta

klub, puby ... - polecam
15.05.2008 @17:55:15

1 2 Następna strona
^fantastik    15.05.2008 @17:55:15
Kluby, puby itd. które według was wato odwiedzić i dlaczego? [a nóż odkryje się coś nowego i ciekawego we Wrocławiu]
~ltk    18.05.2008 @13:38:05
mleczarnia - pub. miło, dużo miejsca.
włodkowica 21 - dobry klimatyczny pub.
salonik - spokojna spelunka na braniborskiej.
_______
kręćmy się jak ćmy
^Vermil    18.05.2008 @21:30:26
Graciarnia przy Kazimierza Wielkiego i Kamfora kolo Wyzszej Szkoly Zarzadzania i Bankowosci (k. Heliosa) - za klimacik, za wystroj, za ciekawa muzyke z odpowiednim natezeniem lecaca w tle.

a jesli chodzi o propozycje troche mniej standardowe - Firlej za praktycznie zawsze warte uwagi, swietnie naglosnione koncerty.
~patryk84    18.05.2008 @23:04:57
hm Łykend - piwo jak to w klubach, muzyka: koncerty, głównie szanty, oświetleniowiec od dawna na emeryturze, wieszająca się elektronika od oświetlenia sceny, co środa klub praktycznie pełny ludzi lubiących szanty, nie należy dzwonić dzwonem wiszącym nad barem...

prince/queen/królewskie centrum rozrywki - restauracja czy cos, w piwnicy pub, latem ogródek piwny, ze zdziwieniem stwierdziłem że w jednej cenie można kupić zarówno żywca jak i heinekena, podziemia, gotyckie wnętrza, ponoć odbywają się dżem-seszyns. mieści się na ul Purkyniego

Academus (koło Art Hotelu) - kiedyś jeden z nielicznych jeśli nie jedyny klub w którym było piwo z Lwówka Śląskiego(po zamknięciu lwóweckiego browaru już tam nie bywałem)

Na Jatkach - położenie wskazuje sama nazwa;] wystrój nie powala, ceny też nie
ot schludnie, ładnie raczej mało ludzi, zniżki na piwo dla studentów :D

Tawerna - wyb. wyspiańskiego cholernie daleko na uboczu, zawsze pełno studentów którzy udają że się uczą, zdobycie tanszego piwa w formie 1,5L "dzbanka" graniczy z cudem (że nie wspomnę 3L) piwo jest tanie (5-5.50 za 0,5L) i uwaga MOCNE, w lecie czynny taras

Mleczarnia - dobre piwo, specyficzny klimat

"zmierzch" - od zmierzchu do świtu - ul krupnicza? gotycka piwnica pod halą gwardii, raczej mało wygód (drewniane ławy i stoły do siedzenia, miejsca sporo (urządziliśmy sobie spokojnie spotkanie na ok 60-70 osób), co czwartki wieczorem jest jam-session jak ktos lubi te klimaty

Liverpool - ul świdnicka, ze względu na rodzaj muzyki i imprezy odbywające się tam jest on siedliskiem różnej maści depeszowców, gotów i tym podobnych, zniżki dla studentów, piwo do kupienia taniej w drewnianych "metrach"

Madness - daleko od centrum (Hubska, koło "Ruchu" grają wszystko: rock, punk, ska, reggae w tygodniu jak kiedyś stwierdził znajomy "wieje ch***"
mają darta, bilard, piłkarzyki, czasem się odbywają koncerty

tylko słyszałem i nie byłem:
Tawerna "pod kilem" - ul św mikołaja (na południe od k.wielkiego) znam raczej z opowieści - jak ktoś lubi klimaty żeglarskie itp to powinno się spodobać.

Intro - pl.solny - mhoczne podziemia, ze ścian wystają cegły, wygodne drewniane ławy i stoły do siedzenia, gromadzi się tam wszystko co nosi czahne skóhy, glany i jest mhoczne, lokal specjalizuje się w podawaniu piwa...

z sentymentem wspominam jeszcze klub Życie/Samo Życie mieszczący się niegdyś w Pałacyku, zakończył swą działalność kilka lat temu, obecnie wolę nie wiedzieć co się tam dzieje...

a zaszaleje:
"Autobus" - ul wiejska - oporów, daleko od cywilizacji, tutaj diab...ekhm ja mówię dobranoc. niepowtarzalny, zbudowany z dwóch autobusów marki ikarus czy jelcz... (sic!) - wot osiedlowa knajpka gdzie można się napić piwa
_______
Polecam Dolnośląską Grupę Foto http://dgfoto.net, dobrego http://ciechanowski.org fotografa.
Szukam pracy w mediach... forum fotograficzne http://4foto.pl
~kurczeblade    21.05.2008 @13:10:35
kocyk,ognisko,kielbkaski... dużo zieleni ... dobre towarzystwo... słońce ... duży browarex ...swieże powietrze... POLECAM! albo:działka,grill itp.albo: ławka,park... gorzka żołądkowa... albo : spontaniczna ekipa,dużo alko melanż w plenerze .... albo: osiedlowe pijaństwo.. później jakaś szalona domóweczka... Polecam! i wiele wiele innych.... :-]]]]]]] puby,kluby zostawić na zime,albo na taka barową pogode jak teraz u nas świta :/ swego czasu podobało mi się w takiej jednej melinie zwanej FUZON na teatralnej - równolegle do zielonegokoguta:-] nie mylić z bladym:-], jest gdzie usiąć,wstep wolny,piwo jakoś 5 zł nie poczułem żeby była dolewana woda,można się natrynić:-] potanczyć , pogawedzić,taka speluna ale ma swój klimacik ... muzyka : najczesciej polski rock,mozna usłyszeć jakieś stare przeboje typu "nie ma wody na pustyni" kazika, aczkolwiek poleci też prodigy,jakiś dnb,electro ... od koloru do wyboru :-]
ostatnio edytowane: 2008-05-21 13:17:08
~mariancb    22.05.2008 @12:05:18
Stara kanapa
~masterin    24.05.2008 @16:50:20
stara kanapa to jest to tylko trzeba bamanów pilnować bo lubią oszczędzać ;P
_______
nie kłóć się z idiotą.... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem...
+corduroy    24.05.2008 @20:11:24
'zmierzch' i 'strefa zero', ulubione rockowe speluny, miłe, ciemne, zadymione oraz bezpretensjonalne (w przeciwieństwie do większości tzn. 'artklubów'.

podobno do tawerny pod kilem zaczynają się wprowadzać stali bywalcy nieodżałowanego 'czemu nie', więc może życie późnonocne we wrocławiu nie umrze.
_______
dum bibo piwo stat mihi kolano krzywo
~DobreInfopl    28.05.2008 @11:25:35
Polecam Mleczarnię do posiedzenia i Firlej do posłuchania muzyki na żywo...

Zaglądajcie na stronę

http://www.dobreinfo.pl

i sprawdzajcie, co się dzieje.
Pozdrowienia
~kamked1971    20.09.2008 @22:48:09
A słuchajcie... Kiedyś był sobie przy placu wróblewskiego klub muzyczny GAWRA, ale potem się zwinęli i powstał klub muzyczny MANTRA, co piątek mieli jam session i gościły u nich takie zespoły jak snake charmer albo blues doctors, może ktoś zna. To była moja ulubiona knajpka, aż pewnego razu zastałem zamknięte drzwi a lokalu już nie było, podobno został przeniesiony, tylko gdzie??
Jeżeli ktoś mi powie to stawiam piwo!
^Vermil    22.09.2008 @14:50:04
~kamked1971    23.09.2008 @14:31:00
Sprawdziłem link, ale to jest stare info, jeszcze sprzed mantry, bo ostatnie wpisy są tam z 2006, a swoją drogą ciekawe czy na pl wróblewskiego powstał tam teraz jakiś klubik... Ja to kurde bardzo żałuję że nie ma już mantry tam bo normalnie knajpka niesamowita, no tylko ta lokalizacja... większość ludzi nie buja się w tamtych rejonach bo nic innego raczej tam nie ma... No więc czekam dalej, może ktoś widział, ktoś wie
~baan    24.09.2008 @00:38:20
kamfora/niskie łąki/kalambur
~Ptaku    17.10.2008 @13:23:20
szepty, panie i panowie, szepty! :D
_______
~GKK    26.11.2008 @00:48:16
Manana nie jedna impreze nad ranem tam kończyłem
~tandeta    02.12.2008 @17:42:00
Exodus -tanie piwo, można ze znajomymi posiedziec, za duzo miejsca nie ma ale daje rade.

Zmierzch - również gorąco polecam, miejsca wiele i zawsze cos sie dzieje.
^Vermil    03.12.2008 @20:59:51
w Zmierzchu może nawet aż za dużo się dzieje - mimo wszystko na kameralne koncerty się nadaje (choć słysząc ostatnie narzekania dużej części znajomych odnośnie jakości tamtejszego piwa ostatnimi czasy, afterparty po nich warto już raczej gdzieś przenieść ).

od siebie dorzucę Haggis'a (ul. Świdnicka k. Liverpool'a) - mały, cichy pub, w którym właściwie zawsze bez problemu i w miłej atmosferze można posiedzieć i porozmawiać.
~luhso    27.12.2008 @20:04:26
Szuflada (obok KFC), mleczarnia, Włodkowica.
~kaplecha    28.12.2008 @00:43:19
tawerna pod kilem
brama
salvador
graciarnia
_______
Nieraz mi ręce
żyją zupełnie osobno.
Może ich wtedy nie doliczać do siebie?
M.B.
~Kawusia    08.01.2009 @00:06:30
~kamked1971!!
W gawrze spędziłam pół życia! (może się widzieliśmy ) Niestety gawra się nie przeniosła tylko splajtowała... Info mam dobre bo znam właścicieli niestety nie planują dalszej działalności. heh life...

Dziwię się że jeszcze nikt nie napisał o Niebie - bodaj jedyne rockowo nastawione miejsce w pasażu Niepolda

Niskie łąki - ostatnio dobre potańcówki tam są

Boemerang - mało kto zna, a mieści sie zaraz koło rynku (na Ruskiej) klimat nie do podrobienia przykładowo... półmrok, długaśny bar, lustra na ścianach, portrety legend rocka/punka/rock'n'rolla, całkowity brak świeczek typu tealight , muza: klasyki rockowe, punkowe, metalowe (ale nie tak jak w zmierzchu jedna playlista i jak przychodzisz częściej to znasz na pamięć :P) a! i nawet w sobotni wieczór znajdzie się tam miejsce nawet dla sporej grupy osób

Salvador - klimat! czasem dj czasem dwu trzy osobowy band (nawet z żywym kontrabasem ) w menu przeeeogromny wybór zdinów iii permanentna promocja na srebrną tequilę (+ cytryna i sól - 5zł)

A był ktoś z Was w Kociej Kołysce?
_______
it's impossible to carry water in the basket
~MaleNiebo    13.01.2009 @00:03:36
Niebo, Niebo....i Szepty....i Mleczarnia oczywiście jeszcze Firlej....oj dużo takich miejsc....
:D
_______
Wywijam życiem jak prostytutka torebką .
^Vermil    13.01.2009 @01:04:47
Kocia Kołyska całkiem sympatyczna - fajna atmosfera i klimat dzięki panującemu półmrokowi, muzyka na sensownym poziomie głośności sącząca się w tle, dużo miejsca. Tylko wchodząc można trochę zwątpić, widząc hol przed wejściem (zejściem właściwie) do klubu. A tym bardziej teraz, kiedy zostaly tam jeszcze jakieś posylwestrowe balony

Boomerang jakiś taki zwykły mi się wydaje.

Salvador bardzo fajny - choć na dłuższą metę nie do końca do prowadzenia dłuższych dyskusji przy głośniejszej muzyce
~MaleNiebo    13.01.2009 @15:33:33
jeszcze Droga do Mekki
_______
Wywijam życiem jak prostytutka torebką .
~landra1    18.01.2009 @20:06:31
fajnie tez w czeskim filmie
~Kawusia    19.01.2009 @01:37:16
i w czeskim raju też :D
_______
it's impossible to carry water in the basket
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt