Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

deviantart.com
Grupa otwarta

o grupie
grupa dla osób, które publikują swoje prace na deviantart.com

właściciel

Jak dodać zdjęcie na deviantart.com
15.09.2008 @13:03:51

~ljuk    15.09.2008 @13:03:51
No właśnie - jak w temacie, w jaki sposób dodać swoje zdjęcie w tym serwisie? W digart.pl jest to proste jak drut, a w deviant za Chiny nie wiem jak to zrobić. Proszę o instrukcje, pozdrawiam.
_______
tu Lu
~JustInArtanis    05.10.2008 @13:02:30
Po pierwsze: zarejestruj się Następnie na stronie swojego profilu, po prawej stronie, zaraz obok statystyk masz takie coś jak "Submit Deviation". Również na pasku "More" w dziale "Submit&Organize". Potem podajesz tytuł, wyberiasz kategorię, wskazujesz plik do uploadu, wpisujesz opis pracy i keywordy. "Submit".
ostatnio edytowane: 2008-10-05 13:06:50
~sdhc    01.09.2009 @22:59:45
jak już powstał ten temat to zadam kolejne pytanie.

otóż od jakiegoś czasu mam problem z dodawaniem swoich prac. pisałem już w tej sprawie do supportu, ale znając mój angielski pewnie nie do końca zrozumieli o co mi chodzi. w każdym bądź razie ich wskazówki nie pomogły.

mój problem wygląda dosłownie tak: http://i26.tinypic.com/28buydu.jpg

nie mogę wybrać kategorii bo żadna z nich się nie wyświetla, a emotka może się animować nawet przez godzinę - nic to nie daje.
macie może jakieś pomysły, co można z tym zrobić? z góry dzięki za pomoc!

btw, widać tam mój nick, więc się już nie będę "chwalił" :P

pozdrawiam,
Wojtek vel Majster : )
_______
"Zadaniem fotografii jest nie tylko przybliżanie człowiekowi innych, ale również pomaganie mu w zrozumieniu samego siebie. To chyba niemało." - Edward Steichen
~dominiksza    19.08.2010 @10:59:24
sdhc:
mam tak samo, nie mam pojęcia o co chodzi. jak dodać? okej. a o co chodzi z tą emotką to pojęcia nie mam
może ktoś pomóc?
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt