Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Makro
Grupa otwarta

o grupie
spojrzenie na to, co na pierwszy rzut oka niewidoczne...

właściciel

Jaki zestaw do macro pod m42 help ! Industar czy helios
31.05.2009 @01:05:03

~KonradCelebrities    31.05.2009 @01:05:03
Witam, Mam pytanie odnośnie tych dwóch obiektywów a ogólniej odnośnie sprzętu ( taniego ) do macro. No więc posiadam te dwa obiektywy Helios 44-2 i Industar 3,5/50. i sam niewiem czy kupować pierścienie pośrednie czy mieszek do któregoś z nich. Widziałem zdjęcia przykładowe z tych dwóch sprzetów przy pomocy pierścieni i jestem mile zaskoczony. Jeśli ktoś orientuję się w tym temacie bardzo proszę o pomoc. Chodzi mi o pomoc w sensie: co dokupić aby była bardzo dobra skala odwzorowania i jakosć. głównie chce fotografowac owady. Jaki zestaw byłby najlepszy. Zakładałem już podobne tematy ale nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi. Proszę o pomoc
_______
'Can't find your conclusion to support evolution'
~durek    16.08.2009 @17:34:49
ja mam heliosa + pierscienie i jesetem zadowolony niestety nie mam jeszcze zdjec gdzies umieszczonych zeby je pokazac ale wkrotce pojawia sie w mojej galerii

co do industar to nie wiem bo nie uzywalem takowego
_______
-: Nie dziekuj, ocen :-
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt