Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Leśne włóczykije
Grupa otwarta

o grupie
Zapraszam wszystkich co kochają las, florę i faunę tego wspaniałego, pełnego życia środowiska i potrafią to przedstawić na fotografii.

właściciel

Najpiękniejszy gdy...
22.12.2008 @21:39:45

~ThisOnlyI    22.12.2008 @21:39:45
Kiedy waszym zdaniem las jest najpiękniejszy...? Wiosną, latem jesienią czy zimą...?
Dla mnie las jest najpiękniejszy jesienią i zimą...Jesienią ponieważ wydaje się taki tajemniczy (ponury i straszny), ma wtedy piękne kolory (żółty, pomarańczowy) liście spadają z drzew, wygląda jak z bajki i wychodzą wtedy najlepsze zdjęcia i najciekawsze Zimą ponieważ....no sami wiecie, las w śniegu wygląda cudownie...A jakie jest wasze zdanie

_______
''-Żyj! - krzyknęła nadzieja.
- Bez Ciebie nie potrafię - odparło cicho życie...''
~aminero    22.12.2008 @23:55:32
Wlasciwie to kazda pore lubie, tyle, ze czasem jest taka pogoda, ze podoba mi sie mniej niz bardziej, np. okres po jesieni, szczegolnie gdy codziennie jest pochmurno i slonce nawet wstydzi sie wychodzic
Jedynie zima jest ta pora, kiedy las zawsze jest piekny... moze dlatego, ze nie ma juz zimy... snieg zaszyl sie gdzies we wspomnieniach bardziej niz w rzeczywistosci...
Moge jeszcze wspomniec rankiem - slonce i mgle. Wtedy czuje sie tak, jakbym oddychal calym tym swiatem.
~bonsai17    31.12.2008 @22:56:43
każda pora roku ma swoje uroki.
Wiosna- gdy wszystko budzi się do życia, pierwsze listki, przylatują ptaki, wiosenne kwiaty np.przylaszczki.
Lato- jest najmniej interesujące ale jest wtedy najwięcej zieleni.
Jesień- ZŁOTA POLSKA JESIEŃ
Zima- piękne czapy z śniegu na drzewach, są bardziej widoczne ślady zwierząt,pięknie uformowane zaspy i sople
~masiet    05.02.2009 @00:16:38
Dokładnie las w moim odczuciu jest o każdej porze roku przecudowny Ponieważ każda pora roku wnosi do niego tak jakby coś nowego
Np. Wiosna - świat budzi się do życia
Lato - tętno życia, śpiew ptaków
Jesień - Achh te kolory...
Zima - napewno niejeden z Was przynajmniej przez chwilę tropił dzikie zwierzę po tropach odciśniętych w śniegu to dopiero przyjemność
_______
Był las - nie było nas, nie będzie nas - będzie las
~basia6572    12.02.2009 @12:40:21
.....las....woda.....cała przyroda.....jest zawsze piekna.....tylko to piekno trzeba dostrzec.....................zatrzymaj sie-i zobacz--------jakimi cudami obdarza nas natura...........
_______
,,,,NIGDY NIE WIESZ....KIEDY NADEJDZIE TEN MOMENT....
NA KTÓRY CZEKASZ CAŁE ŻYCIE......................,,,
~anonimus82    25.02.2009 @13:36:05
Często zalży od samego lasu....
~basia6572    08.04.2009 @19:42:19
Na drzewie krzyża Chrystus chce dokonać zjednoczenia z Ojcem. Życzę Ci
zjednoczenia z Bogiem - by był Twoim Przyjacielem; Źródłem w którym
mógłbyś nasycić pragnienie;
prawdziwym Pokarmem i Światłem, które oświeci wszystkie mroki życia.
Niech Zmartwychwstały Chrystus Cię pociesza i ociera Twoje łzy;
niech uczy Cię miłować.
Niech Twoja dusza będzie drugą Betanią, gdzie Jezus będzie mógł
odpocząć.
Niech Twoje serce będzie jak zaciszny ogród w którym można cieszyć się
Jego kwiatami..-dla WAs moi kochani..............
_______
,,,,NIGDY NIE WIESZ....KIEDY NADEJDZIE TEN MOMENT....
NA KTÓRY CZEKASZ CAŁE ŻYCIE......................,,,
~PardonMe    25.04.2009 @22:10:14
Dla mnie las jest piękny zawsze...
Ale najpiękniejszy... zimą!
Zdecydowanie zimą, ten szron i te sprawy, mmm .. super
~NOWYBERT    31.05.2009 @00:01:45
..kazda pora roku ma swoje "niezwyklosci". Trzeba regularnie przez caly rok "chodzic do lasu", wtedy sie je odkryje........
~yukisiek    17.06.2009 @14:56:38
zima nie bo zimno ale jesień i lato *-* cudne pory roku i cudny las lato - nad ranem ptaszki ćwierkają przyroda zieloniutka budzi się do życia a jesienią.. kolorowo ^^
_______
-Janek1994    24.06.2009 @07:53:35
Dla mnie las jest piękny zawsze, przez cały rok
~markos2307    12.07.2009 @17:59:01
mi każda pora roku odpowiada, zawsze coś się znajdzie
~CarmGodefroy    13.09.2009 @23:23:15
jak by to powiedzieć las ma wiele oblicz ale każde jest specyficzne i piękne :D
~dejzi9    14.09.2009 @16:13:02
gdy jest jesień
~zbyszko60    15.09.2009 @20:20:05
Dla mnie każda pora roku jest dobra w lesie , świerze powietrze , cisza , oby deszcz nie padał . Do robienia zdięc zawsze mozna coś znaleźc , moze czasami mniej ciekawe wyjdą ale to wszystko zależy od nas samych .
Każda pora roku ma swój urok , nie koniecznie trzeba chodzic w deszczową pogodę ...
~TraperSamotnik    11.10.2009 @18:58:31
Najpiękniejszy... bo o każdej porze roku inny! Każda pora roku jest piękna, bo przed nią i za nią jest kolejna - inna!
_______
Wolność daje spokój a spokój daje szczęście.
~malutek    03.12.2009 @07:37:26
dla mnie zawsze jest wspanialy bo zawsze coś innegosię dzieje, wiosną puszcają pędy, latem wszystko jes juz zielone, są kiwaty, jesienią spadają lisce i jest magicznie, a zimą podziwiamy piękny śnieg, jak migocze na gałęziach, wszystko zalezy co chcemy zobaczyć, ale warto awsze chodzić do lasu
~SebastianKraszewski    30.05.2010 @18:24:48
Jakie rozważania.. Odpowiedź jest prosta: 24/24.. 7/7.. 365..
_______
~pse2    11.06.2010 @09:55:21
Brawo Seba ! najlepsza odpowiedz !!!!

ale na koncu moznaby dodac +1 ..... plus jeszcze jeden raz ... JESIENIĄ ! :D
_______
Liga Mistrzów Fotografii :
http://www.digart.pl/grupy/15771/LIGA_MISTRZOW_FOTOGRAFII

Grupa dla fotografów, którzy nie tolerują kiczu i ocen w stylu REW za REW
~Damian88    08.08.2011 @13:00:05
Ja powiem może inaczej pora roku jest ważna ale najważniejsze jest by zrozumieć rytm życia owego lasu.
~0bleblak    07.10.2011 @19:00:33
Ja uwielbiam las wczesnym latem, kiedy deszcz go nie oszczędza- wtedy roślinność jest bujna jak w dżungli amazońskiej... A że o wyprawie tamże marzę, las taki rekompensuje mi brak możliwości takiej podróży. Poza tym jest wtedy cudny!!!! A tak serio, to słońce też kocham No co, jestem kobietą, a tej podobno trudno dogodzić
_______
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką" Paulo Coelho
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt