Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

uzytkownicy ołówków
Grupa otwarta

o grupie
Dla wszystkich korzystających z ołowków xP nie zaleznie od miekosci/grubosci xDDD

właściciel

hallo
17.07.2012 @23:21:17

~mallutka    17.07.2012 @23:21:17
no właśnie ,coś tu się wgl dzieje , dzisiaj się dopisałam do tej grupy ,poniewaz troszkę sobie skrobię ołówkiem ,staram się coraz śmielej wprawić w malarstwo którym mam zamiar się zająć w przyszłości i tak szukam ciekawych porad gdzie się da , staram się jakoś rozwijać. Po przewertowaniu forum stwierdzam w temacie Selene19 'rysowanie ołówkiem' padła dość ciekawa propozycja wyzwań rysowania ze zdj. nie jest to juz kontynuowane ? pzdr ; )
~xmatyx    18.07.2012 @00:08:20
chcesz się wprawić w malarstwo rysując ołówkiem ? ;p
_______
I wish you could see the world through my eyes
~mallutka    18.07.2012 @00:10:57
nie łapie się tylko za ołówek , po prostu teraz tak się tym jaram bo prościej jakoś zabrać ze soba wszędzie szkicownik ołówek i w drogę , no w wakacje jakoś nie chce mi sie siedziec na d*** ; )
~locker    18.07.2012 @00:14:49
hej

~xmatyx - można się wprawić w malarstwo zaczynając od ołówka, i jest to nawet wskazane ale głównie na początku "kariery"
żeby połączyć te dwie rzeczy mallutka musiałą by potrenować sadzenie plam światłą i cienia miękkim ołówkiem, gdy nauczy się obzerwować światłocień z natury, przenieśc to na papier to wtedy można robić szkic plam na płótnie i dalej farba

Ja trochę jeździłęm po plenerach i niestety ciągle kazali mi malować kościółki ale szczerze to chyba nie ma nic przyjemniejszego na początek jak malowanie struktury chmur i cienia rzucanego przez drzewa w słoneczny dzień

pozdro
~mallutka    18.07.2012 @00:24:11
locker nadal sie wszystkiego ucze , małymi krokami ; ) ale jakos z natury jestem osobą która lubi za duzo kombinować ,eksperymentować ,dlatego po prostu gdy mam chęć to bazgrze ołówkiem , za kilka godz najdzie mnie chęć mazania farbami nooo tak kurcze łapie sie wszystkiego i sprawdzam sama siebie , ale postanowilam sie wziac za siebie i posłuchać co niektórych 'mądrych' rad , a zeby jakos te moje małe zdolności malarskie profesjonalnie rozwijać : )

co do plenerków próbowałam tego , problemu z cieniem i swiatłem to ja nie mam bardziej z rozplanowaniem sobie miejsca hehe zawsze te moje rysunki jakąś wierną kopią tego co widziałam nie były ; )
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt