Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

uzytkownicy ołówków
Grupa otwarta

o grupie
Dla wszystkich korzystających z ołowków xP nie zaleznie od miekosci/grubosci xDDD

właściciel

Twórczość zeszytowa
23.11.2007 @16:42:06

1 2 Następna strona
~IgnisFatuus    23.11.2007 @16:42:06
Witajcie. Temat "rzeka". Czy też rysujecie na śmiertelnie interesujących lekcjach/wykładach albo w pracy? Jakie są efekty... Generalnie jakie macie podejście do takich szkiców
_______
NIE zapraszam do siebie.
Prędzej czy później traficie sami.

Save water. Drink more beer!
~AgataD    24.11.2007 @18:14:48
na lekcjach najlepiej sie rysuje XD ja zazwyczaj rysuję długopisem bo ołówki zostawiam w domu
_______
Oceniaj moje prace!
Nie bądź świnia - nie mścij się!
~IgnisFatuus    24.11.2007 @21:32:03
no wreszcie jakiś odzew, rozruszajmy trochę to forum!

Nuda bywa niesamowita inspiracją. Na lekcjach powstają niekiedy naprawdę niezłe koncepcje, czasem nawet lepsze niż w domu! wtedy wystarczy szkic z tylniej strony zeszytu przerzucić na kartkę, dopieścić, wykończyć i jest :D
_______
NIE zapraszam do siebie.

~Koniczyna    25.11.2007 @11:17:56
Ja na wykładach wyjmuję szkicownik XD. A na ćwiczeniach bazgram po marginesie .
No fakt, czasem powstają jakieś szalone pomysły, ale generalnie rysuję jakieś bzdety tj. zwierzaczki, twarze itp.
~agaciarlz    25.11.2007 @16:41:13
ja gryzmoły i bazgroły ;D ale ostatnio zaczełam fajny robić na PO i na kazdym PO go kontynuje a jest czasochłonny ;D wiec moze do konca roku sie wyrobie :D
~IgnisFatuus    25.11.2007 @17:08:05
a ja ostatnio na matmie zobaczyłam na ławce takie nabazgrolone:
"nudzi Ci się? Dorysuj do ciuchci wagon..."

no i już całkiem sporo tych wagoników było
mimo wszystko wolę maziać w brudnopisie
_______
NIE zapraszam do siebie.

~ashlee91    26.11.2007 @12:05:04
najlepiej rysuje sie na polskim kiedy to babka niemilosiernie przynudza moje zeszyty wygladaj bardzo charakterystycznie;P pelno w nich mangi:PP albo jakis grafówchoc ost wzięło mnie na kwiatuszki i motylkitak dla odmiany:D
_______
Nie da się żyć, zwariuję jak nic a te te tu...
~Artas    26.11.2007 @18:59:47
ja tam rysuje w każdym zeszycie. Zależy jak tam wyciągnę i na którym przedmiocie. Ale wene mam przede wszystkim na bioli i polaku. Ostatnio mi właśnie nauczycielka zabrała zeszyt do sprawdzenia. Heh. Udała że nic tam nie było:D:D
~IgnisFatuus    26.11.2007 @20:10:49
no cóż w przeciwieństwie do Was ja mam osobny brudnopis... tyle tej radosnej twórczości jest, że szkoda marnować miejsce z tyłu zeszytów... Mam wszystko do kupy w jednym kajecie Żadne jakieś tam marginesiki, czy rogi kartek - ołowek w dłoń, cała strona dla mnie i heyah!
_______
NIE zapraszam do siebie.

~Koniczyna    29.11.2007 @01:38:33
Zeszyty są do dupy bo są w kratkę :D. Brudnopisy na kółkach rządzą :D!!
~IgnisFatuus    29.11.2007 @16:48:17
ja wolę w trójkąty!
ostatnio edytowane: 2007-11-29 16:49:02
_______
NIE zapraszam do siebie.

-    11.12.2007 @13:10:26
robię szkic w zeszycie i nie mogę się doczekać wrócić do domu i zacząć rysować
~telthona    16.12.2007 @15:37:31
ja już od gimnazjum noszę specjalne zeszyty CZYSTE do rysowania.
Nie cierpię rysować na kratce, i boli mnie jak ktoś inny to robi.
Jest to profanacja sztuki, psze państwa.

Kiedyś to były ilustracje, w tych zeszystach. Teraz rysuję szkice, jakieś projekty, np wzorów lub ornamentów, które w późniejszych czasach wykorzystuję
_______
...
-Swiezy    03.01.2008 @11:23:16
super temacik.. gratuluje Aniu super temaciku ) nium ja mazgrole.. ale ten syf z lekcji sie nie nadaje do upublicznienia ;s xD eh takie gowno ze sie w pale nie miesci ;/ fakt. sa chore fajne kminy.. ale zazwyczaj to marnowanie olowka/dlugopisu przynajmniej w moim wykonaniu.. ;/ ale czasem cos sie maznie ;s jakis nowy pomysl wejdzie. i sie przeniesie potem na A4 ;]
~IgnisFatuus    03.01.2008 @19:15:16
i o to chodzi! jak natchnienie jebnie na lekcji to lepiej rysować póki myśli świeże i gorące
_______
NIE zapraszam do siebie.

~Haidi    04.01.2008 @23:29:03
tez zazwyczaj rysuje długopisem.
hm... na ogół są to totalne abstrakcje kółka kreski zakrętaszki... :D
cokolwiek. zależy od humoru i lekcji. uwielbiam mieć zarysowane marginesy! uwielbiam. łatwiej mi się wtedy skupić
rozwija wyobraźnie... szczególnie matematyka i logika... więc rysuje...
polski średniowiecze... rysuje... AAAA!
~IgnisFatuus    05.01.2008 @10:12:47
u mnie historia i wos
_______
NIE zapraszam do siebie.

~AgnieszkaCK    05.01.2008 @22:11:14
A ja już nie mam w szkole przedmiotów na których najlepiej mi się rysowało. Skończyłam fizykę, biologię, chemię w 2 klasie. I tak na tych przedmiotach (szczególnie na fizyce) siedziałam bezczynnie bo nie rozumiałam ani słowa, więc musiałam jakoś konstruktywnie wykorzystać ten czas
A bazgrałam wszystko co mi przyszło do głowy
~IgnisFatuus    06.01.2008 @12:02:06
jak by nie było rysowanie w szkole to zupełnie inna sprawa niż w domu
_______
NIE zapraszam do siebie.

~janchwedoruk    07.01.2008 @10:50:10
tworczośc zeszytowa, nic ambitnego
~IgnisFatuus    07.01.2008 @15:33:39
janek, a kto tu mówi o ambicji?
_______
NIE zapraszam do siebie.

~zeberko22    13.03.2008 @19:21:41
dobry sposob Lithieu skorzystam przy najblizszej okazji-na historii kiedy bede zdawac daty itp.
ja na ogol rysuje w swoim specjalnym zeszycieB5 w czyste kartki, ale nieraz zdarzylo mi sie go zapomniec wiec pozostawal zeszyt z angielskiego, matmy(na ostatniej stronie narysowalam duuuza kaczke-pani jak ja zobaczyla to zrobila dziwna mine...ciekawe dlaczego?) i polskiego
ostatnio edytowane: 2008-03-30 13:08:18
_______
Zapraszam do siebie
^fantastik    18.03.2008 @12:38:24
standardowo jak każdy, bazgrze na zeszytach, po zeszytach, na ich tyłach, na marginesach, plus nosze ze sobą szkicownik, w którym bazgrze trochę bardziej ambitnie
~jukebox    06.07.2008 @21:59:28
na lekcjach najwięcej się rysowało.

parę zeszytów było, które więcej miały od końca zapisane [ czyt .zarysowane ]
niż faktycznie od przodu notatek.

jakoś po prostu.
wyłączenie się ze świata
~marta302    15.07.2008 @16:30:22
kiedyś z nudów (jeszcze w gimnazjum) narysowałam malutki portretrecik faceta od fizyki...hehe...był wtedy sprawdzian a że nic nie umiałam to skorzystałam z okacji żeby coś nabazgrać;] Przy oddawaniu sprawdzianów zapomniałam do zamazać....oderwać jedną kartkę czy cokolwiek...heh...na szczęście facet był bardzo fajny więc przyjął to spokojnie że go na lekcjach rysowałam. Ale mimo to zakazał mi rysować nauczycieli<lol2>.
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt