Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

uzytkownicy ołówków
Grupa otwarta

o grupie
Dla wszystkich korzystających z ołowków xP nie zaleznie od miekosci/grubosci xDDD

właściciel

Twórczość zeszytowa
23.11.2007 @16:42:06

1 2 Następna strona
~IgnisFatuus    23.11.2007 @16:42:06
Witajcie. Temat "rzeka". Czy też rysujecie na śmiertelnie interesujących lekcjach/wykładach albo w pracy? Jakie są efekty... Generalnie jakie macie podejście do takich szkiców
_______
NIE zapraszam do siebie.
Prędzej czy później traficie sami.

Save water. Drink more beer!
~AgataD    24.11.2007 @18:14:48
na lekcjach najlepiej sie rysuje XD ja zazwyczaj rysuję długopisem bo ołówki zostawiam w domu
_______
Oceniaj moje prace!
Nie bądź świnia - nie mścij się!
~IgnisFatuus    24.11.2007 @21:32:03
no wreszcie jakiś odzew, rozruszajmy trochę to forum!

Nuda bywa niesamowita inspiracją. Na lekcjach powstają niekiedy naprawdę niezłe koncepcje, czasem nawet lepsze niż w domu! wtedy wystarczy szkic z tylniej strony zeszytu przerzucić na kartkę, dopieścić, wykończyć i jest :D
_______
NIE zapraszam do siebie.

~Koniczyna    25.11.2007 @11:17:56
Ja na wykładach wyjmuję szkicownik XD. A na ćwiczeniach bazgram po marginesie .
No fakt, czasem powstają jakieś szalone pomysły, ale generalnie rysuję jakieś bzdety tj. zwierzaczki, twarze itp.
~agaciarlz    25.11.2007 @16:41:13
ja gryzmoły i bazgroły ;D ale ostatnio zaczełam fajny robić na PO i na kazdym PO go kontynuje a jest czasochłonny ;D wiec moze do konca roku sie wyrobie :D
~IgnisFatuus    25.11.2007 @17:08:05
a ja ostatnio na matmie zobaczyłam na ławce takie nabazgrolone:
"nudzi Ci się? Dorysuj do ciuchci wagon..."

no i już całkiem sporo tych wagoników było
mimo wszystko wolę maziać w brudnopisie
_______
NIE zapraszam do siebie.

~OlAcZ    25.11.2007 @21:07:19
ja w zeszytach kazdy margines mam zabazgranyczasem so to ładne wzorki a czasem jakies krechy pt: "marnowanie długopisu"...a, no i oczywiscie ostatnie strony w kazdym zeszycie zapełnione "długopisowymi oczami"
~ashlee91    26.11.2007 @12:05:04
najlepiej rysuje sie na polskim kiedy to babka niemilosiernie przynudza moje zeszyty wygladaj bardzo charakterystycznie;P pelno w nich mangi:PP albo jakis grafówchoc ost wzięło mnie na kwiatuszki i motylkitak dla odmiany:D
_______
Nie da się żyć, zwariuję jak nic a te te tu...
~Artas    26.11.2007 @18:59:47
ja tam rysuje w każdym zeszycie. Zależy jak tam wyciągnę i na którym przedmiocie. Ale wene mam przede wszystkim na bioli i polaku. Ostatnio mi właśnie nauczycielka zabrała zeszyt do sprawdzenia. Heh. Udała że nic tam nie było:D:D
~IgnisFatuus    26.11.2007 @20:10:49
no cóż w przeciwieństwie do Was ja mam osobny brudnopis... tyle tej radosnej twórczości jest, że szkoda marnować miejsce z tyłu zeszytów... Mam wszystko do kupy w jednym kajecie Żadne jakieś tam marginesiki, czy rogi kartek - ołowek w dłoń, cała strona dla mnie i heyah!
_______
NIE zapraszam do siebie.

~Koniczyna    29.11.2007 @01:38:33
Zeszyty są do dupy bo są w kratkę :D. Brudnopisy na kółkach rządzą :D!!
~IgnisFatuus    29.11.2007 @16:48:17
ja wolę w trójkąty!
ostatnio edytowane: 2007-11-29 16:49:02
_______
NIE zapraszam do siebie.

~OlAcZ    01.12.2007 @21:27:22
ostatnio baba od biologi mnie ochrzaniła jak dalismy (klasa) jej zeszyty do sprawdzenia ona do mnie co to za motylki , jakies daty...ble ble ble...a własne notatki to pisz sobie z tyłu zeszytu a nie przy temacie...a tył zeszytu tez mam zabazgrany ( jak w kazdym zeszycie tył jest zamazanyX))
-    11.12.2007 @13:10:26
robię szkic w zeszycie i nie mogę się doczekać wrócić do domu i zacząć rysować
~telthona    16.12.2007 @15:37:31
ja już od gimnazjum noszę specjalne zeszyty CZYSTE do rysowania.
Nie cierpię rysować na kratce, i boli mnie jak ktoś inny to robi.
Jest to profanacja sztuki, psze państwa.

Kiedyś to były ilustracje, w tych zeszystach. Teraz rysuję szkice, jakieś projekty, np wzorów lub ornamentów, które w późniejszych czasach wykorzystuję
_______
...
-Swiezy    03.01.2008 @11:23:16
super temacik.. gratuluje Aniu super temaciku ) nium ja mazgrole.. ale ten syf z lekcji sie nie nadaje do upublicznienia ;s xD eh takie gowno ze sie w pale nie miesci ;/ fakt. sa chore fajne kminy.. ale zazwyczaj to marnowanie olowka/dlugopisu przynajmniej w moim wykonaniu.. ;/ ale czasem cos sie maznie ;s jakis nowy pomysl wejdzie. i sie przeniesie potem na A4 ;]
~IgnisFatuus    03.01.2008 @19:15:16
i o to chodzi! jak natchnienie jebnie na lekcji to lepiej rysować póki myśli świeże i gorące
_______
NIE zapraszam do siebie.

~Haidi    04.01.2008 @23:29:03
tez zazwyczaj rysuje długopisem.
hm... na ogół są to totalne abstrakcje kółka kreski zakrętaszki... :D
cokolwiek. zależy od humoru i lekcji. uwielbiam mieć zarysowane marginesy! uwielbiam. łatwiej mi się wtedy skupić
rozwija wyobraźnie... szczególnie matematyka i logika... więc rysuje...
polski średniowiecze... rysuje... AAAA!
~IgnisFatuus    05.01.2008 @10:12:47
u mnie historia i wos
_______
NIE zapraszam do siebie.

~AgnieszkaCK    05.01.2008 @22:11:14
A ja już nie mam w szkole przedmiotów na których najlepiej mi się rysowało. Skończyłam fizykę, biologię, chemię w 2 klasie. I tak na tych przedmiotach (szczególnie na fizyce) siedziałam bezczynnie bo nie rozumiałam ani słowa, więc musiałam jakoś konstruktywnie wykorzystać ten czas
A bazgrałam wszystko co mi przyszło do głowy
~IgnisFatuus    06.01.2008 @12:02:06
jak by nie było rysowanie w szkole to zupełnie inna sprawa niż w domu
_______
NIE zapraszam do siebie.

~janchwedoruk    07.01.2008 @10:50:10
tworczośc zeszytowa, nic ambitnego
~IgnisFatuus    07.01.2008 @15:33:39
janek, a kto tu mówi o ambicji?
_______
NIE zapraszam do siebie.

~zeberko22    13.03.2008 @19:21:41
dobry sposob Lithieu skorzystam przy najblizszej okazji-na historii kiedy bede zdawac daty itp.
ja na ogol rysuje w swoim specjalnym zeszycieB5 w czyste kartki, ale nieraz zdarzylo mi sie go zapomniec wiec pozostawal zeszyt z angielskiego, matmy(na ostatniej stronie narysowalam duuuza kaczke-pani jak ja zobaczyla to zrobila dziwna mine...ciekawe dlaczego?) i polskiego
ostatnio edytowane: 2008-03-30 13:08:18
_______
Zapraszam do siebie
^fantastik    18.03.2008 @12:38:24
standardowo jak każdy, bazgrze na zeszytach, po zeszytach, na ich tyłach, na marginesach, plus nosze ze sobą szkicownik, w którym bazgrze trochę bardziej ambitnie
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt