Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

uzytkownicy ołówków
Grupa otwarta

o grupie
Dla wszystkich korzystających z ołowków xP nie zaleznie od miekosci/grubosci xDDD

właściciel

Ludzie
28.02.2008 @13:12:39

-Swiezy    28.02.2008 @13:12:39
Hmm witam wszyskich uzytkownikow tego forum.W tym temacie chcialbym poprosic o pomoc co do rysowania postaci ludzkich,zarowno portretow jak i calych ludzi,najlepiej ze zdjec ;]z gory wielkie dzieki, bo sam mam z tym duze problemy, mimo prob...
~AgnieszkaCK    03.03.2008 @17:46:30
Pomoc, to znaczy co? Nie wyraziłeś się zbyt jasno. Szukasz nauczyciela, szkoły rysunku, filmików instruktażowych, tutoriali czy czego??
^fantastik    07.03.2008 @12:00:28
strzelam że chodzi ci o porady

moja i w sumie nauczyciela rysunku jest prosta, postaraj sie rysować z natury. Obserwacja naprawdę uczy i wyrabia kreskę, a ze zdjęć rysować możesz zawsze.
I nie chodzi tu nawet o wielogodzinne rysowania z modela bo pewnie miałbyś trudność ze znalezieniem takowego, a o same szkice nawet szybkie, uczące obserwacji.
~xunwrittenx    07.03.2008 @15:32:38
alternatywa dla poszukujacego pomocy moze byc:
http://www.artnatomia.net/uk/artnatomy.html
tam jest anatomia czlowieka(twarzy)
hehe swietnie przedstawili rozne miny ludzkie itp itd
a poza tym jest pokazane gdzie jakie miesnie są i wogole:D
PSpo angielsku..ale to nie zrobi zbyt duzego problemu :D:D
_______
~Jesteśmy w stanie przełknąć każde kłamstwo, jakim nas karmią,
ale prawdy zażywamy w małych dawkach, bo bywa
gorzka~
Denis Diderot
-Swiezy    27.03.2008 @14:17:26
hmm ciekawie.. ja niby juz znam anatomie w kit ... hm mam dobre wyobrazenie na temat jej.. ale jakby z zastosowaniem gorzej-wiem co robie i jak ma wygladac.. ale jakos to nie wychodzi za dobrze... xunwrittenx dzieki )) bardzo dobra prezentacja ) na pewno bardzo pomoze i poznam wiele sciegien itp.. o ktorych nie wiedzialem ))
~xunwrittenx    29.03.2008 @12:47:47
-Swiezy
spoko:D
ta stronka moze wiele pomoc..:D
ale nie nalezy tylko z niej czerpac informacje:D
z tym przelaniem na kartke tej wiedzy...kazdy tak ma(ja tez:D)
ale jak pocwiczysz jest lepiej:D
tylko pamietaj:D:
wszystko jest najlepiej rysowac z natury..wtedy mozesz obiekt dotknac..poznac fakture etc.
choc ze zdjec (i tego typu programow) tez mozna korzystac
lecz z natury wyrobisz sobie reke i lepiej sie nauczysz:D:D
powodzenia:D
_______
~Jesteśmy w stanie przełknąć każde kłamstwo, jakim nas karmią,
ale prawdy zażywamy w małych dawkach, bo bywa
gorzka~
Denis Diderot
~Louvis    12.03.2010 @17:37:22
xun - nie będę macać modela no way!

http://www.posemaniacs.com - baaardzo użyteczna stronka. Osobiscie nie lubię z niej korzystać, nienawidzę przerysowywac z monitora. Zawsze jakieś paszczury wychodzą.

Najlepsi są żywi modele, a jeszcze lepsi - tacy którzy się ciebie nie spodziewają naturalne pozy są o wiele lepsze od wymuszonych.

Zdjęć używam jedynie jako materiału referencyjnego - cechy charakterystyczne, mimika, sposób układania dłoni/stóp/etc. Sa dobre na początek, do ćwiczenia podstawowych póz i anatomii. Wolę rysować z fantazji
_______
Dupa.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt