Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Paulo Coehlo.
Grupa otwarta

Zwyciężca jest sam.
23.07.2009 @23:18:08

~przeterminowana    23.07.2009 @23:18:08
Cześć!
ktoś już może pochłonął 'zwyciężcę'? jakoś nie przekonuje mnie Coelho i Cannas, ale może macie inne zdanie i wypiszecie je tak, że mimo wszystko kupię tę książkę i zjem ją oczyma.
_______
"nie poddaj się, bierz życie jakim jest i pomyśl że, na drugie nie masz szans." życie jest piękne, jeśli nie masz do niego żalu!
~agapil1    24.08.2009 @20:52:00
Witam,
Nietety "zwycięzca..." to duże rozczarowanie dla mnie. ksiażka zupełenie inna niż wszystkie pozostałe Coelha. W jego ksiażkach lubie "to cos", tą magie, coś co powoduje że na chwile człwoiek odrywa się od codziennego brutalnego życia. "Zwycięzca..." to książka prawie albo raczej na pewno kryminalna, nie w jego stylu. Ledwo dotarłam do końca. mam wrazenie jakby tą ksiązke napisał ktoś inny i podpsał sie jego nazwiskiem. Nietety nie polecam.

Pozdrawiam
~przeterminowana    30.01.2010 @02:01:18
ech, tak właśnie myślałam...
_______
"nie poddaj się, bierz życie jakim jest i pomyśl że, na drugie nie masz szans." życie jest piękne, jeśli nie masz do niego żalu!
~slowianskanimfa    23.07.2010 @13:37:28
Ja nie dotarłam w ogóle do końca. Zabierałam się do niej dwa razy i doszłam tylko do połowy. Tak jak napisała to Aga, ta książka jest nie w jego stylu. ;/
~abstractioon    17.08.2011 @11:32:48
"Zwycięzca jest sam" może faktycznie różni się od pozostały książek Coelha, lecz niesie ze sobą pewne treści kojarzące się z samym autorem oraz podobny sposób wyrażania uczuć jak w poprzednich jego utworach. Z pewnością warto ją przeczytać. Ukazuje wierny portret współczesnego świata oraz zagubionego w nim człowieka. Gorąco polecam.
*thedreamseller    17.08.2011 @12:17:17
Tak na serio to każda książka Coelho jest o tym samym, tylko ta treść ubrana jest w słowa. Jakieś odnajdywanie siebie, skazywanie się na podróż. złote słowa dla mas.
Polecam poczytać 'nieznośną lekkość bytu' milana kundery. Troszkę więcej tam o zagubionych ludziach, a trochę mniej złotych słów, które można cytować potem na photoblogach. Współczesny świat za to najlepiej przedstawiony jest w książkach Mankella czy Larssona. Skandynawowie mają to do siebie, że precyzyjnie opisują motywy działań ludzi.
A Coelho z każdą następną książką ma coraz gorsze recenzje.
-    17.08.2011 @12:28:59
tutaj wcale nie lepiej :D
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt