Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Łódź
Grupa otwarta

o grupie
ŚWIAT - EUROPA - POLSKA - ŁÓDŹ

proste chyba,
miasto w centrum tego Państwa.

Jesteś z łodzi, to dołącz,
byłeś i się zachwyciłeś,
również zapraszamy.

osoby które mają ważną wiadomość do grupy Łódź - kontakt via jakubwozniak(at)vp.pl

właściciel

Amatorski Klub Fotograficzny - zapraszamy
30.09.2009 @11:10:38

1 2 Następna strona
^AlphaFox    30.09.2009 @11:10:38
Witam,

zapraszamy do uczestnictwa (darmowego!) w zajęciach Amatorskiego Klubu Fotograficznego

zajęcia odbywać będą się co tydzień w piątki (po 17:00) oraz w weekendy (plenery itp.)
do dyspozycji mamy salę konferencyjną nadająca się do ustawiania sprzętu studyjnego oraz osobne pomieszczenie na ciemnię, zaplecze socjalne itp.

planujemy trzy ogólnie kierunki działalności
- szkolenie z podstaw fotografii (cykliczny kurs 3-miesięczny, zajęcia co dwa tygodnie)
- klub dyskusyjny
- wspólne plenery (średnio jeden w miesiącu)

uczestnictwo dzięki pozyskanym sponsorom jest darmowe, zapraszamy WSZYSTKICH bez względu czy ktoś zajmuje się fotografią analogową, czy cyfrową

bez względu na to czy dysponujesz zaawansowanym sprzętem za dziesiątki tysięcy złotych, czy całkowicie automatycznym kompaktem... serdecznie zapraszamy!

Klub z założenia będzie zrzeszał amatorów fotografii zainteresowanych dalszym własnym rozwojem, jeśli interesujesz się fotografią i chcesz się w tej dziedzinie razem z nami rozwijać - zapraszamy! razem zawsze lepiej, prawda?

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
2 października 2009 (piątek) o godzinie 17:30
w siedzibie Klubu, przy ul. Nowej 20 w Łodzi

(wejście od frontu bloków - od ulicy Nowej, w pierwszym bloku idąc od strony Nawrot)

proszę o zgłoszenia w formie rejestracji w grupie http://www.digart.pl/grupy/12717/AKF-Lodz
dzięki temu do wszystkich zainteresowanych będą regularnie wysyłane zaproszenia i informacje, na forum naszej grupy będziemy prowadzić również harmonogram zajęć

chętnie osobiście odpowiem na wszelkie pytania pod numerem telefonu: 504 640 400
lub pod adresem e-mail adamrusek@adamrusek.pl

ZAPRASZAM
ostatnio edytowane: 2009-09-30 11:10:50
_______
blog BDSM i fotografia http://pierredolain.wordpress.com
~walleet    30.09.2009 @14:15:58
Będę
_______
Moje koncertowe blogowanie: http://koncertywobiektywie.pl
~MAKARGINA    30.09.2009 @15:51:48
aaaaaaaaa czemu piątki po 17:00!! mam zajecia
ale na plenery z chęcią będę chodziła
~mrowkaa    30.09.2009 @15:56:05
super inicjatywa, przyjdę na pewno
~emka997    30.09.2009 @17:14:43
aj swietna sprawa ale te piatki ... praca praca ...
_______
zapraszam Cię do mego świata... wszelkie sugestie przyjmę i wykorzystam
~manta88    30.09.2009 @17:26:19
nie mogły by być te spotkania w piatki ale ok.19 ? też mam zajęcia niesttey do 18.30;/ ;>
^agnieszkaglaza    30.09.2009 @18:24:04
ja sie na pewno piszę ale nie wiem jak w ten piątek jeśli sie wyrobię to bede
_______
szamár.
~IsItStrange    30.09.2009 @18:24:37
Świetny pomysł! W najbliższy piątek niestety nie będę mogła się pojawić... ale w następne jak najbardziej!!!
~funkyMind    30.09.2009 @21:44:34
w ten piątek mogę wam jedynie przesłać pozdrowienia z gór,ale tak ogólnie to jestem chętna
^AlphaFox    30.09.2009 @21:57:34
co do godziny to jeszcze zobaczymy co da się zrobić, nie chcę uprzedzać faktów... na razie mamy mniej więcej taki termin - w takich godzinach dostępne są pomieszczenia w firmie która nam ów lokal (i nie tylko) zasponsorowała

funky pozdrów ode mnie góry...
_______
~tioti    30.09.2009 @21:57:45
cholera... pracuję w piątki do 20

Na plenery piszę się z pewnością!
~sledzioo    30.09.2009 @22:01:21
hmm, mógłbym podbić ;D wreszcie pare osób z fotodejów bliżej się pozna

te kursy to takie podstawy, czy może będzie coś nt. oswietlenia studyjnego, lampek, "tips&tricks" fotografii w trudnych warunkach ?
_______
Artifical Inteligence is no match for natural stupidity.
Moja galeria photo -> http://www.w4you.ovh.org
~epigon    01.10.2009 @02:38:33
jak byście potrzebowali kogoś kto by poprowadził warsztaty pinholowe czy coś to ja się zgłaszam będę w polszy od lutego
_______
którego nie było
^AlphaFox    01.10.2009 @06:35:24
sledzioo, kurs podstawowy to będą podstawy podstaw, dla całkiem początkujących

ale co drugi tydzień (za zmianę z kursem podstawowym) będzie klub dyskusyjny który z założenia będzie skupiał więcej osób już nieco zaawansowanych, i warsztaty też będą a jakże... ze sprzętu "studyjnego" to mam na razie własny "zasób" czyli statywy, parasolki, ruskie lampy, blendę 5w1 i 1,5metrowe tła (czarne i białe), resztę będziemy improwizować na zasadzie "pomysłowego dobromira".

również w grupie będzie taniej wynająć jakieś łódzkie studio na kilka godzin i tam sobie "poeksperymentować" ze sprzętem wyższej klasy

epigon :poklon: już teraz zapraszam serdecznie! daj tylko znać od kiedy możesz się zaangażować i dogadamy szczegóły
_______
~karola84    01.10.2009 @07:33:22
też jestem za i bardzo chetna!!
ale w ten pietek czeka mnie dalszy ciag przeprowadzki.. ale potem jestem za
i na parapetowe tez zaprosze:P
_______
zapraszam do komentowania

.."Staraj się pokazać to... czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył"..
~goslawaa    01.10.2009 @08:24:12
mam nadzieję że w ten piątek się pojawie, ale czy na pewno to się okaże
jestem jak najbardziej za
pozdrawiam serdecznie wszystkich
_______
zapraszam, każda opinia mile widziana :D
~darimarc    01.10.2009 @08:28:51
Dzięki za zaproszenie, wspaniała inicjatywa, ale w TEN piątek niestety
~ja52    01.10.2009 @10:13:01
Inicjatywa świetna, niestety pracuje do 18 a w weekendy co 2 tygodnie zjazdy ... :/ chętnie wpadne na któryś plener jak czas pozwoli, w piątek chętnie bym sie pojawil ale później
~IsItStrange    01.10.2009 @15:12:27
ja mam nadzieję na warsztaty ze studyjnym oświetleniem, bo niestety się na tym jeszcze nie znam..
~ametka    01.10.2009 @18:29:09
z tego co czytam, to nie za dużo osób przybędzie w piątek, ale się zobaczy jeszcze.
będę;]
^AlphaFox    01.10.2009 @20:44:30
jest jeszcze opcja na wtorek, szczegóły omówimy jutro
_______
~Elzen    01.10.2009 @21:42:41
rownież jestem bardzo chętna ten piatek niestety odpada ale jeśli będą info co do kolejnego spotkania to na pewno sie zjawię ) pozdrawiam wszystkich :D
_______
~goslawaa    02.10.2009 @08:23:39
Niestety ja tez dzisiaj nie pojawie się na spotkaniu ale wtorki jak najbardziej jestem za czekam w takim razie na info i szczegóły ze spotkania, pozdrawiam
_______
zapraszam, każda opinia mile widziana :D
^AlphaFox    03.10.2009 @06:38:33
Pierwsze spotkanie mamy już za sobą.

Przyszło dobrze ponad 20 osób, co jest frekwencją nader zacną.
Większość była z DA, kilka osób z mmlodz, kilka z mojej macierzystej firmy, pełen przekrój wiekowy od osób nastoletnich do mocno dojrzałych, z przewagą ludzi w wieku "okołostudenckim" powiedział bym

Większość osób które przyszły zainteresowana jest działaniem w zakresie klubu dyskusyjnego i wspólnych plenerów, ale i przyszła całkiem "zauważalna" grupa tych którzy chcą nauczyć się podstaw, a grupa ta będzie jeszcze liczniejsza gdy informacje dotrą szerzej poza Digart :D

Szczegóły wkrótce na naszej stronce (jutro lub w poniedziałek ruszy zapewne), ze zbiorem zatwierdzonych dokumentów oczywiście, ale tak w skrócie podsumuję:
- zatwierdziliśmy projekt działania i wstępny harmonogram
- ustaliliśmy (większością mniej więcej 20:5) że zajęcia będą odbywać się w piątki od 17:00
- każdy "rozejrzy się" wokół siebie i zbierze informacje o: ciekawych miejscach i tematach do fotografowania na plenery, terminarzach imprez fotograficznych typu "pleneria" (Allegro) czy "fotodej" (mmlodz)
- terminy plenerów "naszych" postaramy się ułożyć tak by nie nakładały się z interesującymi imprezami fotograficznymi w Łodzi i okolicy, a w tych imprezach będziemy brać udział nie tylko indywidualnie ale również jako Klub
- do przedstawionych w ogólnym planie tematów plenerowych "dokładamy" już teraz: miasto nocą (właściwie plener wieczorny) na grudzień niedługo przed świętami (wykorzystamy światło dodatkowych dekoracji), portret nocny - do włączenia we wszystkie plenery nocne, miasto z dachów (szukamy lokalizacji, termin ze względów bezpieczeństwa na pewno dopiero gdy wrócą ciepłe noce) - w tym temat "światło i ruch", oraz "od zmierzchu do świtu" - czyli zmierzch i świt w miejskich sceneriach (gdy będą bardzo krótkie i ciepłe noce, czyli pewnie w czerwcu), miejsca opuszczone (w tym "malowanie światłem" i "portret kreatywny"
- szukamy cały czas propozycji nowych tematów i wyzwań fotograficznych
- znaleźliśmy w grupie kilka osób chętnych do prowadzenia poszczególnych tematów, zarówno w grupie "podstawowej" jak i szerszego "referowania" i moderowania dyskusji w grupie dyskusyjnej
- wybraliśmy dwie kolejne osoby do samorządu Klubu
- po spotkaniu głównym spotkaliśmy się w grupie samorządu i wstępnie zgłoszonych trenerów, porozmawialiśmy troszkę o szczegółach najbliższej działalności Klubu i o kwestiach stricte organizacyjnych

...i tyle na razie

dziękuję wszystkim którzy przyszli i zapraszam wszystkich którzy chcą przyjąć wkrótce, im więcej nas będzie, tym lepiej, sala mieści około 30 osób

pozdrawiam i zapraszam w imieniu swoim i samorządu Klubu

edit: dwie fotki z naszego spotkania - ogólne powitanie i prezentacja poszczególnych uczestników http://picasaweb.google.pl/alphafox.pl/KlubFoto_zdj?authkey=Gv1sRgCNimwJz_3dn4dw
ostatnio edytowane: 2009-10-04 20:54:48
_______
~Pocholere    04.10.2009 @21:12:44
Świetnie! Jeśli tylko będę mógł, to pojawię się na następnym spotkaniu.
_______
Kompletnie nie umiem kadrować.
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt