Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Łódź
Grupa otwarta

o grupie
ŚWIAT - EUROPA - POLSKA - ŁÓDŹ

proste chyba,
miasto w centrum tego Państwa.

Jesteś z łodzi, to dołącz,
byłeś i się zachwyciłeś,
również zapraszamy.

osoby które mają ważną wiadomość do grupy Łódź - kontakt via jakubwozniak(at)vp.pl

właściciel

spotkaćby się
27.11.2010 @18:03:42

~sov    27.11.2010 @18:03:42
no ja wiem że tak tu kufa zawsze smętnie tu w tym zasranym żydowskim mieście, ale przydałoby się ruszyć.

do tej pory zloty łódzkie organizowane były w lokalach. gówno! wiem że zimno i wogle, aaaale! od czego jest wódka?

myślę że małe plener party przed świętami (o ile pogoda nie przyszaleje w międzyczasie do jakichś -20), takie plener party bez udawania przed sobą tego że nie przyszliśmy wszyscy najebać się jak świnie mogłoby poskutkować.

proponowany plan wydarzeń:
punkt pierwszy: spotkanie wieczorową porą w niezbyt uczęszczanym, kameralnym miejscu (no nie wiem, jakaś stara fabryka, most nad wisłą czy park jakiś).
punkt drugi: no wódka no. ewentualnie piwo.
punkt trzeci: jak ktoś chce to niech sobie teraz focie poszczela
punkt czwarty: wszyscy zrobieni i w końcu dobrze zintegrowani (tak, plus niepicia w lokalu) przenoszą się gdzieś pod daszek. jakaś kameralna knajpka, może mieszkanie, wszystko do uzgodnienia. Wiadomo, jeśli liczba chętnych okaże się większa to bardzo chętnie uprzedzę jakiś pub o przybyciu zlotu, cobyśmy miejsce mieli.

planowany termin zlotu:

jako że same święta w weekend wypadają to proponuję 17 grudnia.

info dodatkowe:

- ubierz się kurwa ciepło, żebyś nie marudził/a;
- weź wódkę (ewentualnie spirytus);
-

lista będzie uzupełniana poniżej
*hallor    07.12.2010 @22:28:48
widze, ze kurwa łodzianie imprezowym miastem są (mowa o digartowiczach.....)

świetny pomysł generalnie wóda i opuszczona fabryka.
_______
Masz pytanie ? Coś Cię trapi ? Napisz, a postaram się pomóc.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt