Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Tool
Grupa otwarta

o grupie

']['([])([])]|_

Do galerii nie dodajemy obrazów, które nie są bezpośrednio inspirowane tym co się dzieje w/z/wokół Tool.

właściciel

Tool live
25.10.2007 @19:08:10

1 2 Następna strona
-    25.10.2007 @19:08:10
elo
kto widział Tool na żywo? jak było? .. i gdzie? hehe

bardzo pragnę nabyć jakieś, jakiekolwiek DVD z koncertu tool'a.. może być składanka.. ale zdaje się że nie mają nagranego.. ?? ... ktoś może coś widział Live cyfrowo .. nie mówię o jakości internetowej tylko DVD w DD5.1 a najlepiej w DTSie
~opos    25.10.2007 @19:31:51
pierwszy koncert tool w polsce , kaków X lat temu
było cacy ,bardzo cacy , poza długim setem gównianego suportu o nazwie cortizon który wymęczył uszy
+tony    25.10.2007 @21:30:21
Dwa ostatnie koncerty w spodku. Pierwszy rewelacyjny, ale pozostawial niedosyt. Drugi juz nie

Zadnych wydan z koncertow oficjalnych nie ma. Sa zapowiadane, ale tak jak wiele innych rzeczy, ktorych sie pewnie predko nie doczekamy.
~fooy    25.10.2007 @22:59:42
Metal Hammer Festival - Spodek Katowice - 2007 r. :D

najlepszy koncert w życiu.
*DracoVolantus    26.10.2007 @00:37:19
byłem w 2006, ostatnio rzadziej słucham, nowa płyta to już totalne dno,
dobranoc 8=|
_______
- True Art is eternal and lasts forever.
- No. True art is a blast, hm!
+leMat    26.10.2007 @16:36:22
ehm, pierwszy koncert Tool w Polsce odbył się 19 czerwca 2001 roku w warszawskiej hali "Mera" krakoofek dzień później
wiem, bo byłem
koszmarna organizacja, zero tlenu na sali, żałosne małe ekranki
i zajeeeebisty koncert, materiał z lateralusa nigdy nie brzmiał tak dobrze jak wtedy

DV
imho ostatnia płyta to taki suplement do lateralusa
mogli chłopaki się zebrać i wycisnąć z tego materiału jeden soczysty zestaw
_______
I would like, if I may, to take you on a strange journey.
~opos    26.10.2007 @17:05:23
mam nadzieje leMat ze to nie ty mi buchnąłes pałeczkę () Danyego sprzed nosa
~morpheus    27.10.2007 @01:38:40
Ha, ja też byłem widziałem, słyszałem i nawet dopłynąłem na ludziach do barierek :>

Niestety to było w Spodku AD 2006 i o ile wiem to był chyba ich najsłabszy koncert w PL, znajomi którzy byli na poprzednich zeznali, że było fajniej. Tu ekipa wyszła, zagrała, zrobiła jedną przerwę sobie na piwo, pograli znów i podziękowali, wyrazili nadzieję że szybko wrócą i szlus. Światła włączone, jakaś muzyka z głośników, dziękujemy Państwu za uwagę. blahhh

No ale, było się na żywo, przeżycie i tak

A mnie '10 000 days' roz****dala, nie wiem jak na tę płytkę można narzekać
_______
Gramy w GO! "Jeżeli szachy są królową gier, to GO z pewnością jest ich cesarzem". Zapraszamy http://www.digart.pl/grupy/1728/go
~bublaczek    30.10.2007 @21:05:54
no niestety tylko w tym roku na metal hammer festivalu, gdzie poznalam .
ale jestem bardzo zadowolona.
sie ciesze i polecam
oi, ja tez nie wiem jak mozna narzekac.
najlepszy lateralus. 10 000 days, troche inna bajka, bardziej bym sie tego spodziewala po apc niz toolu, ale mi sie podoba.
nie moge sie doczekac nowej plyty, za jakies kilka lat :D

chwilowo wokalista prywatny projekt promuje, wiec cierpliwym byc trzeba D:
_______
moje feszynowe: http://katarzynagola.digart.pl/
+januszmiller    01.11.2007 @11:55:16
zwei times... wawa i katowice ostatnio...
z drugiego mam bootleg jak ktos by kcial, to mozna pomyslec nad udostepnieniem
_______
etam...
+tony    01.11.2007 @12:37:41
pomyslmy
~bublaczek    02.11.2007 @08:31:14
jestem za
_______
moje feszynowe: http://katarzynagola.digart.pl/
~adusia    09.11.2007 @14:21:53
Vidi mam całą ładnie nagraną płytę z ostatnim spodkowym Toolem. Absolutnie genialna, niestety nie miałam jak pojechać.
_______
the Beauty is in the eye of beholder.
~lisilis    12.11.2007 @20:49:01
ja bylem na 2 ostatnich koncertach i ten 2007 to byl kosmos hmm ciekawe co bedzie na dvd vicarious:D
_______
"V is for Vagina"
~MariaMagdalena    17.11.2007 @21:55:48
ja byłam na koncercie w zesżłym roku w katowicach. Choć grali krótko to bylo najważniejsze wydarzenei muzyczne w moimżyciu, bo chyba nigdy tak mocno nie zafascynowałam sie danym zespołem i chyba nigdy nie byłam na koncercie ukochanego zespołu w punkcie kulminacyjnym mojej fascynacji. To był totalny odlot.
_______
niskie poczucie humoru
~KRL    23.11.2007 @19:36:05
nigdy nie widziałem. i uważam to za moja najwiekszą życiową porażkę. zawsze cos wypadało w tym czasie. teraz jak przyjada do Polski to znając moje szczęście pewnie będę miał chrzciny swojego dziecka albo coś w tej podobie. ale jak tylko... nie. nie zapeszać.
ostatnio edytowane: 2007-11-23 19:36:22
_______
http://www.krlcomics.blogspot.com
~decha    27.11.2007 @16:01:39
2 razy tylko
1.Rock Am Ring
2.Katowitze
_______
She gave us all she had but
we went and took some more.
Can't seem to shut her legs our
mother nature is a whore.
~dustrial    10.12.2007 @03:09:52
1. Hala Mera w Krakowie. Brak tlenu-fakt, wogole koncert byl przeniesiony ze Stodoly i z tego wzgledy opozniony. Cortizone nie gral tak zle, moim zdaniem. KOncert byl totalnym rozpierdolem jak dla mnie. Zlozylo mnie i rozlozylo. 46&2 jak uslyszlaem to bylojak spelnienie marzenia. Darlem sie aby zagrali Jimmy ale chyba nie sluszeli bi nie zagrali Kumpel, ktory byl na kilku koncertach w Szwabii mowil, ze nie widzial aby po koncercie kiedykolwiek schodzili ze sceny tak zadowolenie. Podobno byli zaskoczeni frekwencja i odbiorem.
2. Londyn, Brixton, trasa Lateralus. Szit nie pamietam kiedy to bylo. Pare lat temu w kazdym badz razie. Podobalo sie, niewiele pamietam oprocz tego, ze bylo git i koles wbil mi sie zebami w bark podczas pogowania. Qrfa jak mozna pogowac na Toolu?
3. 13 czerwca 2006, Hammersmith Apollo, Londek. Zagrali swietnie. 4 ekrany poprzedzielane kolumnami z swiatlami.
4. 27 listopada 2006. Wembley Arena. Tutaj pokaz laserow i wielkie ekrany, naprawde wielkie. Dali zajebisty koncert. Pierwszy raz slyszalem Wings for Marie na zywo. Swamp Song zagrali tak, ze czlowiekowi plakac sie chcialo. Powinni grac wiecej kawalkow z Undertow, powaga, nie wiedzialem, ze tak ten kawalek moga wykonac. Szczena mi opadla. Caly koncert byl swietny. Maynard zaspiewal czesc Stinkfist w masce PG z wbudowanym mikrofonem.
5. 21 sierpnia 2007. Londyn, Brixton. Koncert poprawny. Juz mnie niczym nie zaskoczyli tutaj w sumie. Znajomi byli zawiedzeni, nie sa wielkimi fanami toola a na koncercie byli pierwszy raz.
Tutaj mozna poczytac o wyczynach live toola:
http://toolnavy.com/
_______
Jestem wesołym i rozmownym młodzieńcem, ożywionym wyłącznie szlachetnymi myślami...
~jotka1980    13.01.2008 @15:43:04
wiedeń burggassestadthale....Koniec świata
ostatnio edytowane: 2008-01-13 15:43:36
^IwonaWolanin    31.01.2008 @16:17:00
marzy mi się koncert toola, mam nadzieje, ze bedzie jeszcze jakis w pl
~kattya    14.03.2008 @11:19:48
byłam na TOOLu rok temu w Dublinie w Point Theater zabukowałam sobie miejsce na balkonie na wprost sceny...wrażenia niesamowite. nastawiałam się od początku na to żeby ich posłuchać, to co sie działo na dole to była masakra. pomijając ich granie- wiadomo mistrzostffo, nie zapomne tych wszystkich laserów które śmigały mi tuż nad głową. dzwiękowców mają po prostu mistrzowskich. przed Toolem grał Mastodon i byli tak kiepsko nagłośnieni, że po prostu bałam się że będę miała totalna kichę z koncertu...w momencie kiedy Tool zaczał grać po prostu się rozpłynęłam. zaczęli od stinkfista!!!! ogólnie to był mój jedeyny koncert na którym byłam po jednym tylko piffku i wiem, ze gdybym się złoiła przerąbałabym świetny koncert. grali bite dwie godziny a i tak miałam totalny niedosyt!
ostatnio edytowane: 2008-03-14 11:20:30
~maryanhov    04.04.2008 @21:24:33
Podobno mają sie ukazac jakieś płyty DVD z nagraniami z koncertów. Mozna sie spodziewać, że to nie bedzie zwykła odpicowana koncertówka, tylko burza pomysłów Adama Jonesa przy komponowaniu zawartości płyty. Czekam na to
_______
Pantha du Prince, zapraszam: http://www.digart.pl/grupy/14808.html
~kfiatekdurnowatek    24.04.2008 @14:07:37
...ja tez bylam...londyn wembley arena...i o moj boze nie mam pojecia jak do domu dotarlam,pod takim wrazeniem bylam...przed toolem gral mastodon,i juz wtedy wiedzialam ze popelnilam olbrzymi blad...bo nie naleze do osob ktore potrafia poprawnie bawic sie na koncercie,czyli skakac itd.jestem raczej nastawiona na sluchanie...wiec zamiast pod scena,kwitlam na krzeselku,ale juz wiem ze to byl nie pierwszy ale ostatni raz...jak wylazly chlopaczki to szal normalnie mnie ogarnal,dziki wrecz...i jak nie bylam az tak wielka ich fanka,tak sie w bardzo naturalny sposob stalam...odstawili takie granie ze wlosy sie jeza,doprawili to pieknym pokazem laserow,i swiatel...ale do lez doprowadzili mnie,w momecie kiegy odlozyli instrumenty,usiedli na srodeczku i z zapalonymi zapalniczkami wolniutko sie kolysali...a tlum fanow razem z nimi...niesemowita chwila,inspirujaca,pobudzajaca,a przy tym bardzo intymna...chlopaki powalaja i kazdemu zycze tak niesamowitych dwoch godzin...
ostatnio edytowane: 2008-04-24 14:11:41
~dustrial    24.04.2008 @21:23:14
Justin odpalil zapalniczke, kiedy sie obejrzalem ludzie wokol poodpalali swoje Swiatecznie sie zrobilo>fajny widok!
Bylismy na tym samym koncercie. Nie popelnilas bledu siedzac na krzeselku. Ja tez nie poguje ani nie skacze do rytmu...qrfa jak ludzie poguja przy sober to kwasnieje mi mina-kazdy ma swoja faze...
_______
Jestem wesołym i rozmownym młodzieńcem, ożywionym wyłącznie szlachetnymi myślami...
~Misza85    05.08.2008 @02:01:30
MHF 2007 Spodek.. i niestety, ale liczyłem na dużo więcej niż 8-9 utworów które zagrali :/ nie wiem, nie stałem i nie sprawdzałem z zegarkiem, lecz wydaje mi się że grali około 80 min. Stanowczo za mało zważywszy na to że wypadł jeden z supportów (Chris Cornell) i wszyscy mieli grać dłużej.. (o zgrozo odbiło się to tylko na marnym występie DeLight oraz Emotków z Japoni) Trzeba się chyba przyzwyczaić do takiego oschłego traktowania fanów i nastawić się tylko na odbiór muzyki oraz efektów koncertowych...lecz... za to że za dwa dni w Polsce lądują Maideny, a oni rzadko kiedy zawodzą fanów
_______
Aby uzyskać możliwość dostępu do tego profilu,
wyślij sms o treści "Misza85" na numer 8329 (3zł VAT)
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt