Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Tool
Grupa otwarta

o grupie

']['([])([])]|_

Do galerii nie dodajemy obrazów, które nie są bezpośrednio inspirowane tym co się dzieje w/z/wokół Tool.

właściciel

Orginaly.....
04.12.2007 @16:48:24

~ostry69    04.12.2007 @16:48:24
Hmm kolejny watek na forum ....
Pytanie : Ile posiadacie ORGINALNCYH plyt TOOL - a ?
Moze troche glupie pytanie ale jadnak cos znaczace...
Ja osobiscie uwazam, ze Bycie fanem jakiegos zespolu w tym wypadku TOOL - a to nie tylko noszenie koszulek lub naszywek z logiem grupy , sciaganie mp3 z neta itp ....
Bycie Fanem to tez wspomaganie artystu np. poprzez kupywanie ich orginalnych alumow....
Pozdrawiam
+tony    06.12.2007 @12:50:52
Bedziemy sie licytowac kto jest bardziej Tool? czy wtf?
ostatnio edytowane: 2007-12-06 13:24:41
_______
http://www.parabolicplayground.com

~ostry69    06.12.2007 @18:43:44
Nie nie kto bardziej Tool....
Tylko tak z Ciekawosci
~opos    06.12.2007 @20:57:22
jak powiedział kazik ,kto kupuje płyty od pirata jest .......
obecnie ściąganie mp3 czy filmów z netu jest bezwiedne , po prostu ściąga się coś i nawet nie myśli o tym że to kradzież. no może w chwilach zadumy lub w momentach czytania takich topiców

wg mnie ludzie jarający się tool czy jakimkolwiek innym zespołem powinni się postawic na miejscu artysty .co by było gdybym ja tworzył i czytał "wyznania miłosne" od fanów którzy jednocześnie okradają nas z naszej pracy. ot co.
a toola sprowadzałem za ciężką kaskę z USA zanim wyszedł w polsce. zmieniająca sięokładeczka Aenimy była cacy ,ale ktos sobie "pożyczył" ode mnie.musiałem kupic zwykłe polskie wydanie za bandycką ówczas cenę 79 zeta.

książki typu "parabola " naszywki i koszulki , to chłam za to
dża
~dustrial    10.12.2007 @02:26:24
Witam. Ja uzbieralem wszystkie plyty orginalne, zmienilem miejsce zmaieszkania to bylo mnie stac. Inaczej bylobyciezko. Udalo mi sie dostac AEnime ze zmieniajaca sie okladeczka za jedyne 10 funtuf, widzialem na allegro, ze stoi po stufce. Masakra. Nie wiem skad ale rzucili troche tych plyt do HMV. Chyba sa teraz do dostania wysylkowo. Za Salivala jednak musialem troche wybulic i szczerze powiedziawszy wydanie dvd pozostawia wiele do zyczenia jesli chodzi o jakosc obrazu. Czekam na przyszly poniedzialek bo wychodzi teledynks na dvd.
Ksiazka rzeczywiscie taka sobie, naszywki i koszulki to w sumie jakos mnie nie przekonuja. Plakat z 10000 days jednak jest zajebistego formatu i robi wrazenie na scianie.
_______
Jestem wesołym i rozmownym młodzieńcem, ożywionym wyłącznie szlachetnymi myślami...
~niet    03.01.2008 @17:17:40
dustrial , przejdz sie do muzycznego antykwariatu
nazwa nazwa .

ja tydzien temu dostalem tam nowe plyty [Tool-Vicarious + Opeth - The Roundhouse Tapes]

zawsze mozna wyciagnac cos ciekawego .

jezeli chodzi o plyty .
Aenima , 10K Days , Vicarious . [zbieram.]
_______
Do not follow where the path may lead.
Go instead where there is no path and leave a trial.
~ostry69    03.01.2008 @20:12:03
No prawda .....
Bylem w atenach i pol dnia spedilem w sklepie wlasnie cos typu ANTYKWARIAT MUZUCZNY i wynioslem z tamtad mase plyt za niska cene !
~niet    03.01.2008 @22:37:03
te Dustrial ! ?

Salival masz ? :D
_______
~dustrial    04.01.2008 @09:04:34
mam mam, na allegro wyczailem. Stan idealny.
_______
Jestem wesołym i rozmownym młodzieńcem, ożywionym wyłącznie szlachetnymi myślami...
~niet    09.01.2008 @15:17:35
za ile ?!

ciekaw jestem , na Amazon.com jest za ponad 120$

oO.
na dzien dziecka ^^
_______
~dustrial    14.01.2008 @23:11:59
Nie moge sprawdzic dokladnie bo nie z mojego konta bylo kupowane ale cos lekko ponad 300 paczki.
_______
-    22.01.2008 @17:31:08
... od kiedy zacząłem zarabiać, że mogłem sobie 'coś' kupić, kupuję i słucham z oryginalnych nośników... Również nie kopiuję płyt, nawet bliskim kolegom ... rónież unikam pożyczania płyt, chyba że 'sprawdzonym' odbiorcom ...
Z jednej strony wynika to z oczywistych praw ale z drugiej ma to najczęściej zasadniczy wpływ na jakość dźwięku. Nikt mi nie wmówi, że z mp3 słychać tak samo jak z oryginalnego audiotraka CD audio .. chyba że naszym stereo jest miniwierza czy creative 2.1 podłączony do zintegrowanej karty dźwiękowej a amplitunerem jest winamp .. ale to niuanse indywidualnego ucha i nie wszyscy rozumieją w czym problem :P
Mam już sporo oryginalnych płyt, kupiłem dobry zestaw A/V, choć już wiem, że do muzyki zdecydowanie lepsze jest klasyczne stereo i solidne kolumny niż wszelkie systemy dźwięku przestrzennego... dotychczas uzupełniałem głównie jazz... w zestawie mam kolumny JBL, które po testach aż się proszą by podkręcać volume i słuchać ostrych riffów i głębokich brzmień... kiedy kupiłem gramofon znalazłem 'między winilami' na allegro i ebay kilka takich wykonawców, że po prostu byłem ciekaw jak zabrzmią z czarnej płyty... Kupiłem m.in TOOL, Opiate - LP, wydanie '92, USA, 140g .. i mnie powaliło .. znam przecież tę płytę od dawna (jeszcze z kaset) ale nigdy nie słyszałem w niej tylu dźwięków, głębi sceny i mięsistości w basach... także już zamówiłem podwójny LP Lateralus i czaję się na Aenimę...
Jeśli kochasz muzykę to nie bądź jej alfonsem tylko szanuj ją bezwarunkowo
~kattya    01.04.2008 @12:12:48
szanuję to co robią,chcę żeby robili to jak najdłużej, jestem ich zagorzałą wielbicielką więc kupuje ich płyty. wiem ile pracy trzeba włożyć w tworzenie muzyki a ściąganie płyt na lewo zwłaszcza ulubionych kapel to okradanie samych muzyków. takie jest moje skromne zdanie.
~dustrial    04.04.2008 @02:17:28
Vidi fajne podejscie, trzeba jednak miec troche kasy. Ja piratuje na calego. Od jakiegos czasu jednak, stac mnie na kupno orginalu, wiec kupuje to, co najlepsze z mojej kolekcji. Nie uwazam sciagania muzy z netu za okradanie muzykow bo wiekszosc kasy idzie dla wytworni. Kupujac orginalny album dokladam sie do ilosci sprzedanych egzemplarzy co tym samym daje muzykom do zrozumienia, ze wykonali kawal dobrej roboty i ktos tam jeszcze to kupuje mimo tego, ze minelo 10 lat od wydania plyty. Gdybym mogl to bym wszystko zamienil na orginaly ale tak latwo sie nie da. Pracuje nad tym.
Gdzies tam linka umieszczalem z aukcja allegro gdzie ktos analoga wystawl.
Ponoc dzwiek z CD nie umywa sie do tego co slychac z analogu. Zupelnie inna jakosc, glebia...na ebay mozna czesto perelki wyczaic nawet z wysylka do Polski wiec powodzenia w poszukiwaniach.
Odnosnie okradania samych muzykow, czesto oni sami nie maja nic przeciwko temu zeby sobie sciagnac z netu ich album (jakosc jakoscia, wiadome). Wazne jest zeby ludzie ich sluchali, na zachodzie jest inny przelicznik stosunku ceny plyty do zarobkow a i tak angole na przyklad narzekaja, ze drogo> za jedna godzine pracy mozna kupic plyte-dla mnie to niepojete.
Zamawialem ostatnio czeska kapele LVMEN, nie bylo latwo, dostalem. Pierwszy album, najnowezego jednak nie ma wiec pozostaje mp3.
_______
~Misza85    29.07.2008 @09:39:26
Ja mam dwie tylko, teraz poluje na Aenime w dobrej cenie.. na allegro można czasem wytropić 10.000 za 30 zeta, wersje z okularami
_______
Aby uzyskać możliwość dostępu do tego profilu,
wyślij sms o treści "Misza85" na numer 8329 (3zł VAT)
~ostry69    03.08.2008 @13:23:28
10,000 days jest tylko z okularami
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt