Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Kraków
Grupa otwarta

Kraków dla fotografa
23.06.2011 @19:49:14

~st4lk3r    23.06.2011 @19:49:14
Witajcie.
Po paru latach wybieram sie znow do Krakowa na weekend, by porzadnie go zwiedzic i sfotografowac. Po ostatnim razie czuje duzy niedosyt, bo bylem jedynie jeden dzien, teraz mam caly weekend...
Co moglibyscie poradzic, z punktu osob wybierajacych sie na fototrip? Nie tylko znane wszystkim zabytki, ale miejsca rownie ciekawe, ale mniej znane, warte odkrycia?
Wawel i Sukiennice troche mi sie przejadly, a takie fotki zreszta juz mam w swoim dorobku.
Do tego... co najlepiej fotografowac noca? Ostatnio zauroczyl mnie fortepian Chopina Ale czas nie pozwolil na dalsza eksploracje miasta...
Moze jakas wieza gorujaca nad miastem, by obejrzec je z gory?
Pozdrawiam!
_______
Po co tracić czas na pisanie, gdy można w tym czasie fotografować?
~mloteczek    23.06.2011 @21:11:05
Właśnie też mam pytanko... wybieram się za tydzień do Krakowa i chciałem zwiedzić podziemia rynku i pofocić troszkę. Szczególnie interesują mnie podziemia? Czy warto się wybrać i wydać te 11 złotych czy to tylko komercyjna atrakcja? Co tam można ciekawego zobaczyć? Z góry dzięki
+konradbryczek    23.06.2011 @22:38:12
Plac Centralny jest gites
~karolwajs    13.07.2011 @12:35:55
Zdecydowanie Kazimierz. Piękne jest też Stare Podgórze, szczególnie Park i okolice. Jeśli interesuje Cię miasto z góry to kopiec Kraka ma świetną panoramkę.
~jkubica    13.07.2011 @12:37:51
Można też skorzystać z http://www.hiflyer.pl/
~lufkowa    29.09.2011 @15:13:25
tez polecałabym Kazimierz no i Podgórze koniecznie, dużo tam jest ciekawych zakątków, które samemu można wyłowić podczas spacerów. Poza tym od starego miasta ze wszystkimi jego zabytkami (wiele zabytkowych kamienic, sukiennice, renesansowych kościołów, Wawel, muzea, barbakan, ). Obowiązkowo trzeba zobaczyć krakowski Kazimierz, kopce, cmentarze żydowskie. Warto też zajrzeć na dzielnicę Podgórze, jest na prawdę piękna i jest wg mnie alternatywą i konkurencją dla Kazimierza.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt