Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

akt
Grupa otwarta

o grupie
Akt - przedstawienie nagiego ciała ludzkiego w sztuce, zazwyczaj wykonane w oparciu o studium z żywego modela. Akt jest jednym z najważniejszych tematów malarskich i fotograficznych w dziejach sztuki, oraz podstawowym tematem rzeźby. Akt może pojawić się jako samodzielny temat, bądź jako część większej kompozycji. Jest uważany za podstawę artystycznego wykształcenia.

właściciel

moderatorzy

ekshibicjonizm
25.10.2007 @12:57:37

~kapricorn    25.10.2007 @12:57:37
skąd sie bierze, poco ? dlaczego ? mamy nas niekochały ? mamy kompleksy ? chcemy udowodnić że nasze nędzne korpusy sa piękne ? z emocjonalnego inwalidztwa ( wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ) ? no dlaczego ? hę ?
-    25.10.2007 @13:08:43
nie wiem
u mnie to raczej nie kwestia ekshibicji co raczej potrzeba działania... i sport ... było, minęło, może wróci... ale żebym to miał jako potrzebę czy żeby mnie to jakoś ekscytowało szczególnie to raczej na pewno nie .. samo obnażanie mnie nie kręci, choć raczej nie mam z tym kłopotu ... to może nudysta bardziej :D
~cacaos    25.10.2007 @13:23:12
ja chyba nie mam takich objawów, pierwsze akty co prawda robiłem sobie ale to dlatego bo stwierdziłem, że siebie okaleczyć mogę a modelki szkoda...
w ogóle sobie robie zdjecia z nudów, przewaznie jak jestem chory i siedzę w domu
_______
dobroć zawsze zostanie ukarana...
+roodah    25.10.2007 @14:41:03
vidi, sport w sensie, że chciałeś pokazać jakie masz wysportowane ciało?

ja to bym chciała zobaczyć te twoje akty przed obróbką
_______
"Słuchaj, stary, trzeba pozwolić, żeby łapa rysowała to, co ci szumi w jajach"
J.Cortazar
-    25.10.2007 @14:51:02
hehe z pięciu strzałów robię jedno zdjęcie i .. słychać piski :D
sport znaczy że to boli, są skurcze, trzeba trenować i pot jest też
~paulinafoe    26.10.2007 @00:04:04
u mnie w dużej mierze to kwestia zapominania... się :D
biegam po domu nago, że gdzieś czasem coś cyknę... phe.

generalnie uwielbiam akty i zawsze ekscytowało mnie ciało człowieka, chyba każde mówi coś innego, "za siebie"
_______
gone.bone
+roodah    26.10.2007 @11:32:06
tzn co ciało może mówić samo za siebie?
że tu mam pryszcza a tu mam zmarszczkę?
_______
J.Cortazar
-    26.10.2007 @15:04:49
i to różnymi głosami :P
~cacaos    27.10.2007 @09:21:49
czasem na dwa lub nawet trzy głosy jednocześnie, zależy co się jadło wcześniej...
_______
~cacaos    27.10.2007 @09:22:46
btw...łazicie nago po mieszkaniu i śpicie bez pidżamki? ;>
_______
-    29.10.2007 @01:44:30
noo i to na parterze
~barbarja    30.10.2007 @19:10:47
goło trzeba lub ma być bo:
1. kompleksy. no tak każdy ma.... trochę tu trochę tam, ale jakie one fajne są wtym lustrze!
2. gumki od skarpetel uwierają
3. majty się wrzynają
4. trza odczłowieczyć ciało człowieka, żeby mu nie zrobić krzywdu ani nie zakwitnąć w chęci do sprawienia przyjemności. takie przepychanki intelektualne...
5. ludzkie ciała są dziwne: szczególnie kiedy rozpatrywać ję w częściach np. zbiór dłoni, ramion, ust, fałdek etc.... takie dziwne że aż dziwaczne...
6.ech i uff
~niewazne    05.11.2007 @23:57:37
wyrazam w ten sposob swoje emocje, bo nie pokarze to co bym chciala poprzez obce cialo... nie da sie
_______
Homo sum humani nihil a me alienum puto
+roodah    06.11.2007 @03:02:54
no ja też tak kiedyś myślałam, ale praca z samym sobą jednak mocno ogranicza...

jesteś zdana na bieganie tam i z powrotem po każdym zdjęciu, żeby sprawdzić jak wyszło, za każdym razem psując ułożenie, wyczerpuje to fizycznie i ciężko osiągnąć to co sie naprawdę chce.

a od kiedy zorientowałam się że mam odwagę swobodnie pracować z nagą modelką czy modelem, nie wyobrażam sobie powrotu do starych metod

ostatnio edytowane: 2007-11-06 03:04:05
_______
J.Cortazar
~eszka    07.11.2007 @08:25:00
...tak, tak, bieganie tam i z powrotem jest delikatnie mówiąc wkurw......
...a czasami nawet zabawne, jak nie zdążysz się ustawić...
...a niekiedy nawet miewam zakwasy od skakania po meblach....hihi
....duży plus, to taki, że model zawsze pod ręką.....
~niewazne    07.11.2007 @23:24:06
roodah, modelki tez sa, ale mimo wszystko taka sama emocje, kazdy przedstawia inaczej, i aby na pewno mocno ogranicza? nie sadze

owszem wyczerpuje to fizycznie, ale w moim przypadku mam czesto blisko do aparatu, a poza tym technika idzie do przodu i sa nawet tzw piloty
_______
Homo sum humani nihil a me alienum puto
~iincomplete    11.11.2007 @21:22:09
na pilocie chyba jeszcze nie ma ekraników lcd i obrotu statywu ? czy moze juz sa?

Ja zaczelam od siebie, bo nie było modela, wiedzialam co przekazac itd, pozniej jak modele sie znalzaly ciezko bylo wrocic do biegania za push butonnem. a co do exhibicjonizmu, hmm lubie jak ktos sie krzywi/slini na moj widok ;] i tyle. Lubie wywolywac emocje, ale nie zamierzam straszyc dziadkow pokazujac cycki, czy dupe - tak w miare zdrowo uprawiam ten sport
'bruklin    14.11.2007 @21:46:28
a ja to bym chciaa w koncu znalesc jakas babke odwazna
_______
- - - B R U K L I N s . c o m - - - http://www.bruklins.com

kokodzambo i do przodu!
+roodah    14.11.2007 @22:34:52
to jest fajne jak się samo nakręca,
najpierw jest trudno ale jak zrobisz kilka odważnych sesji to odważni modele sami zaczynają się zgłaszać
_______
J.Cortazar
~iincomplete    22.11.2007 @22:49:01
bruklin słuze pomoca, jak nie lista babek ktorych teraz nie moge obsluzyc to soba
~LittleMine    12.12.2007 @19:22:17
ja tak jak Bruklin, ale jeszcze za wczesnie na poszukiwania
kiedys - na pewno
-    05.02.2008 @09:31:36
... nie wiem, czy mógłbym 'aż tak' zmiętosić modela jak samego siebie :P
bo 'u mnie' nie chodzi o odwagę i obnażanie fujary w wyuzdanych pozach, atrakcyjnych biseksualnie ... trochę czegoś innego szukam w ciele..
erotyka jest taka... prosta :P
~Redink    02.04.2008 @18:25:13
W pracy wydało się, ze chodzę na plaże naturystów .. koledzy pytali dlaczego i jak sobie "radzę" widząc wokoł piękne nagie kobiety.... W sumie ciężko mi odpowiedziec dlaczego jestem naturystą.. o wiele łatwiej mi wskazac na różne niewygody bycia ubranym A czy naturyzm jest ekshibicjonizmem? Pewnie tak .. tyle że naturysta tym sie rózni od ekshibicjonisty w sensie dewiacji, że nie zmusza nikogo do ogladania naszej nagosci, nie atakujemy kryjąc sie po krzakach.. Wprost przeciwnie jesteśmy podgladani zza krzaków raczej

Jak zostałem naturystą? Było to dawno temu, kiedyś byłem na polu namiotowym w Niemczech pod Alpami. Lato bylo bardzo gorące, niedaleko mojego namiotu rozbiły sie jakies dunki, które miały namiot tak mały, ze aby się przebrać wychodziły przed namiot i bez żadnego zażenowania rozbierały sie do naga. Obok, na dnie wyschłego alpejskiego potoku powstała też spontanicznie plaża na której nikt nie używał strojów kąpielowych... Dla mnie będące wtedy jeszcze z odizolowanego od świata obozu komunistycznego było to wszytsko jak z kosmosu.. nie chcąc jednak wyjść na "wieśniaka" po prostu zdjąłem spodnie i podporządkowałem sie tamtejszym zwyczajom ... skończyło się to dotkliwym poparzeniem okolic, które nigdy wcześniej słońca nie widziały i zmuszony byłem zrezygnować w ogóle z uzywania bielizny chodząc w luźnych spodniach tylko - fajne uczucie też

Czy pisanie tego jest objawem ekshibicjonizmu? pewnie że tak, bo sprawia mi przyjemnośc
ostatnio edytowane: 2008-04-02 18:37:15
_______

Zapraszam do mojej drugiej galerii: http://redcity.digart.pl
~Beatitude    02.04.2008 @21:34:06
Wyznam ,ze jestem pełna kompleksów i głodzę sie czasami z tegoż powodu...ale z drugiej strony gdy patrze na swoje nagie ciało to hm...ma w sobie coś co przyciąga wzrok. U mnie to tez kwestia wychowania....moi rodzice w lecie jak był upal nie chcieli chodzić po mieszkaniu w swetrachczęsto widywałam ich nago oni mnie tez. Wiec jakos sie nie wstydzę:P

Jesli chodzi o zdjecia nago...jak robi mi je moj facet to czesto to sie zamienia w gre wstepna
_______
zboczeńcy.
~slonce7    03.04.2008 @10:08:09
heh dobrae pytanie, też się nad tym zastanawiałam...
Ale u mnie to chyba kwestia jak zachowywałam się w dzieciństwie... Od dziecka lubilam chodzić na golasa i się pokazywać... Heh czasem znalazła się jakaś gazetka z golasami w różnych pozach, to i ja chciałam zobaczyć czy i mi "do twarzy" w takiej pozie...

Jest to po prostu ekscytujące, podniecające... takie fajne...
ostatnio edytowane: 2008-04-03 10:09:57
_______
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt